Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 7 z 9 PrvníPrvní ... 56789 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 91 až 105 z 133

Téma: Dynavix 7 verze 2.3 - obecné zkušenosti, rady...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

ahoj Yankee.106,
    že Dynavix zatím není na velké cestování po Evropě již bylo napsáno dost, ne? I když jsem se domníval, že došlo k nějakému sloučení jednotlivých map do větších celků, tak by to už snad nemělo být vyhraněné. Já mám tedy už jen mapu ČR, ale vždy se to provádělo následovně:
    - vzala se mapa Itálie jako aktivní, v té se našel cíl a dalo navigovat (Itálie obsahovala i průjezdní sít Evropy, přitom Dynavix vzal za výjezd nejbližší komunikaci v mapě
    - přeplo se do mapy s výjezdem, třeba ČR, ono se to restartovalo a normálně navigovalo ze stávající pozice na nejbližší známé místo daného cíle (ČR zase má průjezdní Evropu)
    - na hranicích se zase přepla mapa s aktuálním státem a po restartu programu to navigovalo a navigovalo
    - a tak postupovat x-krát až do Itálie
    zkoušel jsi na tom Tvým stroji i jiný soft?
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Mňo napsalo se toho opravdu hodně, ale tak než jsem si to nevyzkoušel, tak jsem to přesně nechápal a nechápu to ani nyní. To je prostě otřes ( Nepoužitelné :no:

Jinak jsem zkoušel Navigon 6.2, moc náročný na paměť, já mám cca 22MB. Mám firemní TT6, takový nějaký divný a těžkopádný a mám od kolegy na tento víkend iGO, které zatím vítězí.

Zítra jdu za právníkem a pokud to bude jen trochu možné, budu požadovat vrácení peněz za nefunkční soft : Takovou sr..... jsem ještě neviděl.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

V manuálu http://www.dynavix.cz/data/download/dynavix_7_v2_3.pdf se píše, že minimální požadavky na RAM je 25-35 MB. Vy máte 22, což je málo.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Našel jsem toto:
    Pro provoz Dynavix® 7 potřebujete: Kapesní počítač (PDA / MDA) s operačním systémem
    Microsoft Windows Mobile 2003 a vyšší; GPS (satelitní přijímač polohy) připojitelný k Vašemu
    kapesnímu počítači, podpora NMEA protokolu; dostatek volné paměti pro běh aplikace; dostatek
    volného místa na paměťové kartě pro uložení mapy, viz kapitola PDA / MDA.

Testovaná zařízení zahrnují např.:
     Fujitsu Siemens Pocket Loox 720
     DELL, Axim X51v

Na výše zmiňovaných PDA mi Dynavix padal taktéž :!:

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Tak to asi půjde používat jen na pár modelech, co mají 128 MB nebo udělat před použitím naviagce SR ideálně HR, jako je tomu u IDOSu, aby "se to vešlo". Tak to bych se s Treem nechytal.
    Inu, pokrok nezastavíš. :sarcastic:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Výborně, 128MB? Dejte mi odkaz na PDA s VGA, GSM, GPS a bude podporovaný Dynavixem a já si jej velice rád koupím.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od MIlan Kvasnica
    V manuálu http://www.dynavix.cz/data/download/dynavix_7_v2_3.pdf se píše, že minimální požadavky na RAM je 25-35 MB. Vy máte 22, což je málo.
    Jsem zapomněl dopsat, že to je po spuštění několika programů, pokud vyčistím PDA (HRknu jej), vypnu veškeré rezidentní prgy a Today Pluginy, tak jsem na nějakých 32MB, což je v toleranci Dynavixu. A co myslíte? Co jasně, měl ho tam ..... Stále padá ... Nedostatkem volné paměti to myslím nebude.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Tak dnes cesta přes Votice opět do Benešova. Vypnul jsem GSM a ani jeden pád. A tudíž se ptám, proč :?: vadí Dynavixu GSM :?: resp. nejspíše automatické stahování e-mailů. (pro šťouraly, mám jak soukr schránku, tak nastavený Exchange a nehodlám to kvůli navigaci měnit :!: )

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Osobně si nemyslím, že Dynavix padá kvůli nedostatku paměti. V pátek jsem jel do Liberce a po třetím pádu na cca 200 km dlouhé cestě jsem zapnul navigaci a přepnul jsem PDA na obrazovku kde se zobrazuje velikost pamětí. K dispozici bylo cca 6MB volné paměti a Dynavix stejně spadnul.Skoro bych řekl, že nejméně padá se starými mapami pokud se nenahraje update map pro zrychlení výpočtů. Myslel jsem si, že budu využívat Dynavix pro knihu jízd, ale bohužel pouze jeden den mám nahrány všechny cesty, protože Dynavix jinak vždy padl.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Tak ohledně pádu programu nemůžu na Dynavix říct křivého slova. Mám spíše výhrady k programu jako takovému, často nesmyslná navigace do města a zpět, pomalost překreslování, když tam mam databázi POI ve 3D režimu apod.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

No musím bohužel potvrdit, že verze 2.3 je mnohem méně stabilní než 2.2 přestože nevím, co je v tomhle kontextu mnohem méně, neboť 2.2 mi nikdy nespadla. Teď to obvykle spadne tak po ujetí 100 km... :O
    Programátoři mají co dělat, paměti je dost, u mne se to chová tak, že se Dynavix prostě vyzmizíkuje z paměti. (
    Jestli najdu chvilku času budu nahánět podporu. Bída

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Dnes jsem našel na webu Dynavixu update na verzi 2.3.1. Zatím jen při hraní na stole se verze jeví velmi stabilně. Samozřejmě uvidíme jak se bude chovat v praxi, ale vypadá to slibně.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Díky za echo, už to stahuju. :yes:
    edit 23:13: Staženo a nainstalováno. Jen nevím proč se vždycky trefím do špatné verze a vše opakuju znova včetně stažení. Jinak to vypadá zatím dobře ve čtvrtek jedu delší trasu tak to prověřím.
    Jako dobrou zprávu vidím, že oprava přišla poměrně brzy. Zdá se, že Dynavix by mohl konečně být zpátky (ťuky ťuk)?!

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

staženo, naistalováno, zatím se to jeví, že ano. Dokonce si to pamatuje nejen nastavení, ale i množinu před tím zakázaných úseků. Akorát mě rozčiluje nutnost nového zadávání registračních údajů – v tomto směru bývající softy zpracovány lépe.
    Taktéž mě jaksi překvapuje přístup výrobce, a to ten, že mu zákazníci nestojí ani za zaslání oznámení e-mailem o vydání nové verze. Sice velkopanský výrobce i-GO se chová stejně, ale Navigon i Velký Tomík píše a píše o každé i malé ptákovince. My si to tady řekneme, ale řekl bych, že valná většina uživatelů daného softu možná o tomto webu ani neví……
    Taktéž mě instalace „přeplácla“ mé úpravy ve skinech, přitom jsem si zálohu včera omylem smáznul – podruhé se s tím už dělat nebudu a Liška je opět téměř neslyšný, škoda.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Tak som skusal tu verziu 2.3.1, zatial iba na stole... a tiez pada. Ale zda sa mi, ze pada ovela menej nez 2.3.

- Spadlo mi to ked som v mape preklikal trasu Prha-Brno po dialnici. Spadlo to pri Brne.
    - Tiez mi to spadlo ked som nechal zrychlene simulovat trasu Bratislava-Praha. Neviem kde presne to spadlo, ale cca 1/3 cesty to preslo za 20 minut... a ked som sa po hodine vratil, tak uz aplikacia nebezala.
    - Este to padlo 2x...

Asi skusim hard reset alebo nainstalovat WM6.

Strana 7 z 9 PrvníPrvní ... 56789 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 323
    Poslední příspěvek: 18-10-2011, 07:53
  2. Dell X51V - obecné zkušenosti, rady...
    Od iron side v sekci Dell
    Reakcí: 401
    Poslední příspěvek: 22-04-2011, 22:38
  3. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-12-2008, 14:14
  4. Dynavix - rady, tipy, zkušenosti
    Od Telematix Software v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 81
    Poslední příspěvek: 17-01-2006, 18:45
  5. Dynavix - releasy, rady, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 673