Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 19 z 20 PrvníPrvní ... 917181920 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 271 až 285 z 297

Téma: TomTom 7 pro PDA - zkušenosti, tipy a triky...

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Diky moc.....
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Můžete mi prosím poradit? Stále se mi nedaří stahovat přes tomtom home mapshare pro TT7. Jak mám postupovat, aby to běželo? Na mém GO to běží bez problémů, ale tady to nechce jít. Díky za rady

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

U mě to funguje takto: Aplikaci mám nainstalovanou v interní paměti přístroje, mapy uložené na kartě.
    V aplikaci musí být přes menu povoleno/aktivováno přijímání oprav map.
    Pc přes který se mapshare stahuje musí být připojené k internetu a zařízení připojené k PC přes Active sync (WMDC) - musí být zelené.
    V této chvíli je třeba spustit TTHome (nejlépe poslední verzi).
    V TTHome zvolit z výběru paměťovou kartu, kde jsou uložené mapy.
    TTHome vše dále udělá již automaticky - zjistí jaké mapy jsou na kartě a zeptá se na stažení oprav.
    Uvedený postup mi funguje na verzích aplikací 7.450.9028 a 7.451.9033 se všemi možnými sedmičkovými mapami. Při připojení zařízení kde je aplikace TT7.910.9185 s mapou verze 815.2024 hlásí TTHome, že nejsou k dispozici žádné opravy map. Popsaný postup je vyzkoušený na HTC Trinity a Kaiser.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Uprava menu v TT7
    Mam naplanovanou trasu. V rezimu Prohlizet mapu vyberu nejaky bod a v menu Pozice kurzoru bych potreboval místo ikonky "Volan"i dat "Cestovat pres". V TT6 to bylo a tady mi to desne chybi. V te uprave mnu souboru se moc neorientuji. Poradi pls nekdo?

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Ahoj všem, již jsem se ptal v jiném fóru, ale zde je asi dotaz na správném místě. Mám TT7 7.450(9028) , telefon HTC Touch HD. A obrazovka na zadávání adresy vypadá viz. níže. Klávesnička nepoužitelná prstem ani ve fázi klidu, natož v autě za jízdy. Za každou radu předem díky ...

Aleš
    Připojené obrázky Připojené obrázky

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Taky mám Touch HD a toto je způsobeno verzí TT pro QVGA. Pořebuješ verzi VGA, která má černé provedení spodního panelu. Po nainstalování této verze je již vše v pořádku.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

zkousel jsem obe verze jsou naprosto totozne, je to zpusobeno rozlisenim displeje tusim WVGA, takze by musela byt verze pro toto rozliseni

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

mám Jade, hneď na začiatku som čelil problému nanačítavania údajov zo vstavanej GPS-ky. Potom som náhodne spustil Quick GPS, čosi downloadoval a vstavaná GPS-ka sa "chytla" a bezproblémovo fungoval jak TomTom7 aj iGo8. Len dnes som skúšal inštalovať GPSport, nabehla úvodná obrazovka s hľadaním gps údajov, nič sa nenašlo ani nerozbehlo, ale zato sa mi akosi zablokovalo načítanie gps-ky pre doteraz fungujúce navigácie, napriek tomu, že aplikácia hlási spojenie s gps receiver-om.
    Preto prosím, otázka na skúsenejších:
    - ako "rozbehnúť" GPS-ku na začiatku?
    - ako ju "odblokovať" keď mi ju teraz navigácie nečítajú?

resp. neposuniete tu link, kde sa tento problém so vstavanými gps rieši?!

Vopred díky za ochotu.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Několik otázek, které jsou vlastně odpověďmi: Proč jsi instaloval GPS Port?? (podle mého na tomto zařízení nesmysl).
    Když už jsi nainstaloval GPS Port máš ho správně nastavený?
    Změnil jsi po instalaci porty GPS v GPS programech, když ti GPS Port posílá GSP data na jiných portech, které jsi si nastavil?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

prečo? - chcel som to vyskúšať pre navigáciu v teréne, namiesto Ozi-ho.
    nastavenie portov - pokúšal som sa nainštalovať GPS-port pre WM a ten mal pri spustení prednastavené iba dva porty: 4 a 7, po stistnutí start tlačítka vypisovalo mi to stále iba "Listening" a nič. Tak som to zhodil, pre istotu vyčistil system pomocou MemMaid, ale aj tak komunikácia s gps-kou haprovala. Domnievam sa, že týmto som nenastavoval žiaden defaultný port pre gps a ako som písal, navigácie TT a iGo spojenie s gps potvrdzovali, iba nedostávali alebo nepreberali žiadne dáta.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

A co je vlastně program GPS port. Osobně jsem měl za to, že něco jako GPS gate, GPS Proxy atd. Pokud je to co jsi nainstaloval pouze běžný GPS program pak beru zpět.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od qwero
    chcel som to vyskúšať pre navigáciu v teréne, namiesto Ozi-ho..
    To si děláš srandu nebo to myslíš vážně? TomToma na navigaci v terénu místo OZIho?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

nie, špatne pochopené. Skúšal som inštalovať program GPS Port - varianta Trekbuddy pre Windows Mobile (Trekbuddy - Java navigacia) dosť podobná Ozi. Preto správny zmysel je: GPS Port namiesto Ozi ( a nie TT namiesto Ozi a dokonca ešte do terénu!! )
    Problémom zostáva, že pri štartovaní GPS Port programu, ten sa snažil spojiť s internou gps-kou na porte 4 alebo sedem, bezúspešne, až som to vypol, ale tým spustením sa akosi "zablokovalo" načítanie údajov z gps-ky v aplikáciach TT7 aj iGo8. Aplikácie potvrdzovali nadviazanie spojenia s internou gps ale bez prenosu údajov.

p.s. medzitým som skúsil ešte raz spustiť Tom-a v jedúcom aute (aj keď predtým 2 pokusy nevyšli), program sa po niekoľkých sto metroch"chytil" aj s údajmi z gps-ky. Čiže znova akousi náhodou to opäť funguje, ale prečo teraz áno a prečo predtým nie, zostáva otázkou. Má niekto viac vedomostí o danom probléme???

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Ahoj všem, již jsem se ptal v jiném fóru, ale zde je asi dotaz na správném místě. Mám TT7 7.450(9028)
    Verze 7.910.9185 je optimalizovana pro 800x480 a zobrazuje klavesnicku jiz korektne na Touch HD

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Ahoj všem! V tomhle jsem trochu začátečník, takže mě omluvte. Nainstaloval jsem TT7, ke které mám i dvě mapy. Nahrál jsem je normálně na kartu, ale ouha. Jednu z nich mi TT nechce najít vůbec a při druhé řve něco o špatném aktivačním kódu. O moc nejde, protože to jsou stejně mapy Beneluxu. Raději bych sehnal střední E. a západní E., ale kde??? K verzi TomTom6 bych mapy měl, ale žádné TT6 se mi nepovedlo na mém E-TEN Glofiish x610 vůbec rozchodit (asi kvůli WM 6.1). Za každou radu, zkušenost a link děkuji!

Strana 19 z 20 PrvníPrvní ... 917181920 PosledníPoslední

Podobná témata

1. PocketBreeze 5 - tipy, triky, zkušenosti
    Od beecher v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 376
    Poslední příspěvek: 12-04-2011, 15:19
  2. HTC SHIFT - tipy, triky a zkušenosti...
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 199
    Poslední příspěvek: 26-01-2011, 22:49
  3. HTC ActionScreen - tipy, triky, zkušenosti
    Od jan.hronik v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-04-2008, 23:45
  4. MDA Compact II - tipy, triky, zkušenosti
    Od Foxcop v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 53
    Poslední příspěvek: 01-04-2007, 12:11