Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 11 z 15 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 217

Téma: MDA III - Windows Mobile 2006 (6.0 / 6.1) - tipy, triky a zkušenosti

Vasaa
    Guest

Tak to jsem zkoušel několikrát a stalo se to u 3 instalací systému a nepomohlo nic... Prostě se po soft resetu změnil kód (tak blbej nejsem, abych ho spletl).
    Jo objevila se mi další chyba a to u sms. Sms mi přijde třeba po několika hodinách od odeslání. Několikrát se mi stalo, že mi přišly 4 sms, které byly odeslány v rozmezí 4 hodin.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Nova rom od Xploda: Stahujte tady. Zda se o neco rychlejsi nez predchozi verze od Helmiho, opraveno nekolik bugu...

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Zkousel uz nekdo tu novou ROMku? Pokud ano, podelte se prosim se zkusenostmi a dojmy..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Testuju jeden den,zatim jediny bug na kalkulacce(nektera tlacitka nefunguji),jinak super rychla rom

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Dalsi verze na svete:PDAVIET ROM

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

tam pdaviet romka vypada dobre, beha to docela svizne, zatim s ni nemam problemy

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

- problémy s kalkulačkou - některá tlačítka nefungují

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

u PDAVIET kalkulacka ok,jinak Xplode psal,ze je to tim HTC skinem a v dalsi verzi to opravi.Jinak PDAVIET mi pripada jeste sviznejsi nez Xplodova

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Mam takovej problemek s wm 6 (pdaviet) obcas se mi to uplne zakousne, nereaguje dotykovej displej, tlacitka... nerozdejcha to ani po softresetu, vetsinou se mi to stava odpoledne kdyz se vracim ze skoly, doma to je vetsinou v poho, uz se mi to stalo trikrat, jednou jsem mel zamkly klavesy a chtel jsem si poznamenat tel. cislo znamyho a nebyl jsem schopnej to odemknout, proste hruza, ... dost vazne premejslim o tom ze se vratim k 2003SE

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

mozna to je tim HTC Home (Helmi to zabalil spolu se svym wm6), zkusim to vypnout a uvidime

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

me se u PDAVIET obcas prepne sam od sebe format casu z 24h na 12h. Na Xda-devu avizuji dalsi verzi OS 5.2.2000 (Build 20000.1.0.0.PV.HAT).Mela by byt k mani 11.11.,tak uvidime

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

11.11 se objevila dalsi WM6 ROMka, nejak se s nima v posledni dobe pretrhl pytel.. Aspon je z ceho vybirat.. Zatim pouzivam WM6 ROM od Helmiho, ale laka me zkusit tu v tuto chvili tu posledni...

Nováček
    Registrace
    Sep 2012

Nevíte jestli problém se samovolným zapínáním ppc při aktivním BT někdo vyřešil ? Jinak ta poslední ROM (OS 5.2.2000) je dost rýchlá a jenom doufám, že ji to vydrží i když do ní naleju ty svoje programy.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2006

Problem samovolneho zapinani PPC pri atkivnim BT se na XDA propiral uz hodne a nejedna klavesnice pri nem byla prodrena, obavam se ze reseni tohoto problemu se uz asi nedockame, pouzij Device lock ci Slide to Unloock...

Vasaa
    Guest

Zajímaly by mne zkušenosti s novým verzemi. Stále užívám Helmiho (dnes se mi opět stalo, že jsem musel vstupovat do servisního menu, protože mi odmítalo fungovat RadioRom). jestli má vůbec měnit, nebo mám zůstat u Helmiho verze
    díky

Strana 11 z 15 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 459
    Poslední příspěvek: 26-09-2009, 22:36
  2. TE-N3 - obecné zkušenosti, tipy a triky...
    Od Standa99_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-10-2008, 19:27
  3. HTC TyTN - tipy, triky a zkušenosti
    Od matrad v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 103
    Poslední příspěvek: 10-09-2008, 17:11
  4. MDA Compact II - tipy, triky, zkušenosti
    Od Foxcop v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 53
    Poslední příspěvek: 01-04-2007, 12:11