Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA III - Windows Mobile 2006 (6.0 / 6.1) - tipy, triky a zkušenosti

Ondra_77 (11)|22.7.2008 00:18
no můžu jen odkázat na to co mě fungovalo bez problémů, je to asi osvědčená verze od Helmiho.

ještě si nenapsal zda je to první upgrade a na jaký máš OS na PC.

Tady je wizard podle kterýho jsem upgradoval já. Úspěšně i když jsem se napoprvé taky pěkně zapotil.

Ondra
DubyDu_ce4you (8)|22.7.2008 08:22
používám visty, ale všechny ROM jsem zkoušel i na XP, blueangel jsem flashoval poprvé (jinak jsem už párkrát hx4700 a tytn,jak sem řek)...zkusím tu tvoji

nechápu, proč mi to pokaždý ukazuje u verze na kterou chci upgradnout prázdná políčka, poprvé se tam něco objevilo...

ještě dotaz, jak je to s tou Extended ROM, dělá se tam nějaká úprava, nemohla se stát chyba tam?díky
Ondra_77 (11)|22.7.2008 09:23
na Vistách to myslím určitě nepojede.
S tou Exted rom jsem myslím něco dělal Wm6 to mají jinak než WM2003. Myslím že se paměti slučujou. Odemknou a přenastaví. Je to tam popsáno.
Postupuj podle toho Wizardu
http://wiki.xda-developers.com/index.php?pagename=HTC_Blueangel_WM6_WizzardUpgrade0
CZAR (27)|28.7.2008 20:34
navod na instalaci v OS Vista:
http://wiki.xda-developers.com/index.php?pagename=HTC_Blueangel_WM6_WizzardUpgrade4_Vista_Pic

...jeste bych se zeptal, jakou verzi WM 6.1 byste doporucili? Je jich tam nejak mnoho. diky
DubyDu_ce4you (8)|30.7.2008 15:30
bohužel, nic z toho mi nešlo, jak jsem řek, jediné co jde - načíst qtek do bootloaderu.. hard reset ani nic podobného nepomáhá

od známého jsem sehnal druhého, dá se udělat záloha na SD kartu a pak z ní nainstalovat systém do druhého?díky za pomoc
DubyDu_ce4you (8)|10.9.2008 18:23
trošku pozdě, ale i tak bych chtěl poděkovat za pomoc, nakonec se mi to pomohlo rozběhnout:) 1) nikdy nic nezkoušejte na vistach 2) pořádně si přečtěte návod 3) mějte zálohu

pak nedopadnete jako já a rozběhnete to dřív jak za měsíc:)
Thompson_ce4you (58)|13.9.2008 09:00
No to jde na vistách taky s tím návodem jak tu někdo psal,ale stalo se mi to samé co tobě.Takže s flashem nejlépe v XP
Wdoleczek (4)|26.9.2008 00:47
Mam XDA III nejspise od eurotelu a ma nejspise blokly CID, nebot mi nejde udelat unlock ER, a nasledny flash, zkusil jsem hledat, ale nenasel jsem reseni tohoto problemu, prosim tedy o pomoc. Jiz jsem zkusil i All unlock od xdadev. na sim, ale nejak nepomohlo. Budou nejake rady ci odkazy prosim ?

Tak, jsem brouzdal dal po netu a nejspis je to nemozne.
jirkaking (4)|4.11.2008 19:47
Zdravím, jen jeden dotaz co mě dost dlouho trápí :o))) . Jak udělat nejčistější nahrání WM6 na BA jde to vůbec, něco jako instalace windows do pc ( formátování disku a pak instalace) a dále jak změnit radio ? mám verzi radia 1.06 (chtěl bych 1.13) a verzi rom 50.00 WWE a WM6 nahrány od Helmiho HELMI_BA_WM6_R0 . předem moc díky za odpověď. Jinak tahle verze WM6 mi přijde hodně povedená.