Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

E-TEN servis

Tomáš Kubec (749)|30.7.2008 15:26
Displej koupíš na e-bay do 100 USD.
tomhol (3)|30.7.2008 15:43
Uau! Tak o tom jsem nemel tuseni. Uz jsem to nasel, dodavaji to i s navodem na vymenu. Super! Diky moc za info. Ted uz se jen naucit na e-bay nakupovat, ale to snad nejak pujde. Jeste jednou diky!

Necituj předchozí příspěvek. Zbytečná citace smazána. admin
MikeSlight (4)|1.8.2008 13:30
Nevíte někdo jestli se dá někde sehnat externí anténa pro GPS pro ETEN X500+ ?
tomhol (3)|18.8.2008 14:23
Tak hotovo! Koupeno na eBay (290248248237) za necelych 1500 Kc vcetne postovneho, dorazilo do tydne. Vymena mi trvala cca 2 hodiny, snazil jsem se postupovat pomalu, abych neco nezlomil, neutrh apod. Navod na rozebrani, demontaz zde: http://www.pdacenter.ru/razborka/razbor_eten_m700/
Po vymene displaye a smontovani vse funguje krasne. Jeste jednou diky za radu!
pekox_ce4you (0)|20.8.2008 22:19
[QUOTE="bldvmt"]Ha, už to funguje, musel jsem to nastavit ne jako GPS Device ale AGPS a jede to, super ;o) Nicméně mám teď jiný problém, s vyzváněnim, když si nastavim buď defaultní zvonění co je ve WM6 nebo MP3 z karty tak místo zvonění na příchozím hovoru mi automtatickej hlas předčítá to číslo, nevim jak se toho zbavit ;-([/QUOTE]

Aj ja som mal ten problem s automatickym hlasom...
t.mach (1)|28.8.2008 18:39
Prosim o radu. Mam Eten 500+. Nemam k nemu zadne doklady o zakoupeni (jsem druhy majitel). Eten me nabehne jen po boot orazek s napisem Glofiish. Vubec nenajedou Win. Bohuzel tam byla rom s Win 6.1. Zajima me jestli ho muzu poslat do servisu v Plzni na nezarucni opravu (nejak jsem nenasel tel. do toho servisu abych zeptal primo tma)? Dekuji za odpoved Tomas
Zdenek Malinsky (9781)|29.8.2008 12:56
V Plzni servis není ani nebyl. Posílali to na opravu do Německa (tedy alespoň dle informace tehdejšího dovozce).
Zdenek Malinsky (9781)|13.10.2009 22:40
Ví někdo, jak to vypadá se servisem nyní:?: E-TEN teď patří pod Acer, ale jeho servis v Brně prý tyto závazky nepřebírá. Koukal jsem i na webové stránky předchozích 3 distributorů, ale o etenu tam nyní nikde ani zmínka.
Odkázal bych tazatele do obchodu, kde zakoupil, leč ten také už nefunguje. Je krize, je krize, je krize :(