Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 7 z 8 PrvníPrvní ... 5678 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 91 až 105 z 108

Téma: E-TEN servis

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Ha, už to funguje, musel jsem to nastavit ne jako GPS Device ale AGPS a jede to, super ;o) Nicméně mám teď jiný problém, s vyzváněnim, když si nastavim buď defaultní zvonění co je ve WM6 nebo MP3 z karty tak místo zvonění na příchozím hovoru mi automtatickej hlas předčítá to číslo, nevim jak se toho zbavit ;-(
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2007

Prosím Vás potřebuju poradit, mám Eten m700 a když mi přijde sms, tak se mi ukáže na display. Nešla by tahle funkce zrušit, aby se příchozí zprávy nezobrazovaly. Velice děkuji za odpověď

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Dobrý den, mám problémy s nabíjením E-ten X500 a potřebuji jej dát v rámci záruky opravit. V Praze 4 - Modřanech prý existuje servis, kam je možné přístroj donést. Nechce se mi ho posílat do Plzně, raději osobně vysvětlím v servisu, co to dělá. Nemá někdo z vás adresu na tento servis? Děkuji.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

V ČR žádný servis není. Tedy na 99% pokud mi něco neuniklo

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Dobrej rozjezd, závěr šílenej!!!

14.11.07 - vyplnil jsem dotazník na servis RMA - následovalo odeslání do servisu mé zařízení M600+ - přístroj nepřečetl žádnou SIM
    Do 14 dnů přišel zpět opraven v záruce.

14.2.08 - podruhé jsem vyplňoval dotazník RMA - následovalo odeslání do servisu - popis závady: "Spolu se zařízení zasílám i dodávané sluchátka, před první reklamací přístroje byli funkční, poté nebyli používány a ležely v šuplíku a při prvním připojení co se přístroj vrátil z reklamace nefunguje "kratší" sluchátko.
    Občasné zatuhnutí systému kdy po restartu zatuhne přístroj v úvodní oranžové obrazovce s popisem verze ROM, již pak nejde zrestartovat a musím vyndat na chvíli baterku.
    Roztavený kryt přístroje, vedle SIM karty pod baterkou."

3.3.08 - dotaz na stav reklamace - odpověď: "Zatím v servisu"
    - o pár hodin později další odpověď: poslali cenový návrh na opravu, následovalo dohadování proč nebyla záruka uznána a že chci tyto informace česky a ne "je to v protokolu ze servisu" (ENG) (z cenového návrhu mi po mém dotazu přeložili možnosti postupu) Na protokolu který jsme si lámavě přeložil bylo, že vypršela 6 měsíční záruka na příslušenství. Po té co jsem se obrátil na e-shop u kterého jsem přístroj zakoupil, přišla odpověď že jsou sluchátka mechanicky poškozena.
    Co mě zarazilo byla odpověď, na dotaz zda v servisu řešili jen sluchátka (pouze těch se týkal cenový návrh): "Ne , znova opakuji , cenový návrh je pouze na tu část ,kde záruka uznána není, pokud budete souhlasit s opravou opraví vše , záruční i pozáruční a záruka tak poběží dále na celý přístroj.
    pokud zvolíte možnost 2) tj. poslat zpět bez opravy za 27.11 eur což je cena za přepravu zpět do ČR ,tak opravovat nebudou nic.
    3) možnost asi již nemusím opakovat.

Kapituloval jsem a rozhodl se nechat opravit za předpokládanou částku cca 2000,- (diagnostika, oprava, poštovný).

20.3.08 - zpráva, že telefon dorazil do ČR a bude mi obratem zaslán na dobírku za 2128,-

21.3.08 - telefon dorazil,ozkoušel jsem jej a sluchátka byla funkční. Ale roztaveným krytem se zdřejmně v servisu nikdo nezabýval. Ihned jsem se opět obrátil na české zastoupení servisu emailem (stabilitu systému jsme již neověřoval, koupil jsme si mezitím HTC Touch Cruise), nabídly mi opětovně zaslat zařízení do servisu na "Reklamaci záruční opravy"

25.3.08 - české zastoupení servisu po domluvě odeslali dotaz do servisu spolu s fotkou, proč nebyl kryt opraven nebo nebyl zahrnut v cenovém návrhu. Předtím než zařízení odešlu zpět do servisu jsem od něj chtěl nějaké potvrzení, aby mi opět nepřišel cenový návrh, který znamená zaplatit min 1000,- abych dostal zařízení zpět bez opravy.

Následovalo dotazování se na české zastoupení servisu jestli už dostali od servisu odpověď a jejich odpovědi, že to urgují atd...

dnes 18.4.08 jsem poslal asi již poslední dotaz na české zastoupení servisu a neočekávám kladnou odpověď.

Mezitím jsem se stal "zatím" šťastným majitelem HTC Touch Cruise, který jsem si vybral především proto, abych již nemusel mít nic společného s německým servisem E-TEN (
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00275024_IMAG0022_9jCY.jpg 
Zobrazení: 27 
Velikost: 96.5 KB 
ID: 7909  

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Co na to říci - zavidím tvou trpělivost, já být na tvém místě, tak už asi seděl za několikanásobnou vraždu a hrál šachy s Jirkou Kájínkem. :sarcastic: :?

Můžeš se zkusit obrátit na ČOI nebo Sdružení na ochranu spotřebitelů - pokud to nedopadne k tvé spokojenosti.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zázraky se ještě dějí - zrovna mi přišla odpověď, stačí zaslat a servis to dodatečně opraví.

Zajímalo by mě co bránilo takto odpovědět už na ten první dotaz.

Ale nic to nemění na tom, že s E-TENem už nechci nic mít společného právě kvůli servisu. :no:

PS: prodávam M600+ s novým krytem

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Dobrý den, potřeboval bych poradit, jak na zaseknutou pružinu v sluchátkovém konektoru. Opakované zasunutí-vysunutí nepomáha. Moc se mi nechce ho kvůli takové proktině posílat na reklamaci.
    A pokud ho budu muset poslat na reklamaci, musím do něj nahrát původní verzi OS?

Nováček
    Registrace
    May 2008

Ahoj vsem mam mensi problem mam E-TEN X600 a když telefonuji tak druha strana slysí vlastni ozvenu,kdyz tam tam jinou sym a zavolam na ni tak to dela taky.Nevite co se s tim da delat????

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Tak mam cerstve praskly display na E-TEN M700. Jak tak procitam toto forum a jak jsem zjistoval i od prodejce, oprava (v nemeckem servisu, jina moznost asi neni) vyjde na cca 5000 Kc. Coz je opravdu brutalni. Mate nekdo prosim primy kontakt (email, tel) na ten nemecky servis? Pripadne nemate nekdo na prodej nefunkcni M700 nebo X500, ktera ma display OK, pokusil bych se to vymenit sam. Nebo nejake jine tipy a rady?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Displej koupíš na e-bay do 100 USD.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Uau! Tak o tom jsem nemel tuseni. Uz jsem to nasel, dodavaji to i s navodem na vymenu. Super! Diky moc za info. Ted uz se jen naucit na e-bay nakupovat, ale to snad nejak pujde. Jeste jednou diky!

Necituj předchozí příspěvek. Zbytečná citace smazána. admin

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Nevíte někdo jestli se dá někde sehnat externí anténa pro GPS pro ETEN X500+ ?

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Tak hotovo! Koupeno na eBay (290248248237) za necelych 1500 Kc vcetne postovneho, dorazilo do tydne. Vymena mi trvala cca 2 hodiny, snazil jsem se postupovat pomalu, abych neco nezlomil, neutrh apod. Navod na rozebrani, demontaz zde: http://www.pdacenter.ru/razborka/razbor_eten_m700/
    Po vymene displaye a smontovani vse funguje krasne. Jeste jednou diky za radu!

pekox_ce4you
    Guest

Citace Původně odesláno od bldvmt
    Ha, už to funguje, musel jsem to nastavit ne jako GPS Device ale AGPS a jede to, super ;o) Nicméně mám teď jiný problém, s vyzváněnim, když si nastavim buď defaultní zvonění co je ve WM6 nebo MP3 z karty tak místo zvonění na příchozím hovoru mi automtatickej hlas předčítá to číslo, nevim jak se toho zbavit ;-(
    Aj ja som mal ten problem s automatickym hlasom...

Strana 7 z 8 PrvníPrvní ... 5678 PosledníPoslední

Podobná témata

1. servis
    Od lemiks v sekci Mio
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-09-2008, 10:03
  2. Servis???
    Od mdave v sekci Yakumo
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 13-08-2007, 07:27
  3. servis pro MDA 2