Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak nastavit připojení k Internetu?

Brco_ce4you (447)|30.8.2005 17:24
Zdravim vsetkych,

chcem sa spitat hlavne slovenskych uzivatelov, ktory maju internet v PDA cez T-mobile. Skusal som uz vsetky nastavenia podla clanku i na infolinke T-mobile a nic. Tel. mam sparovany vsetko v PDA nastavene a ked dam pripojit, zacne vytacat a asi po 5 sek. prerusi BT, bez akejkolvek hlasky.

Moze mi niekto napisat svoje nastavenia pre T-mobile Slovensko?

diki
klonk_ce4you (23)|31.8.2005 14:53
Ahojte. Nebol by niekto ochotny mi pomoct z pripojenim cez Orange? (icq /msn) Dnes som pobehal 2 predajne a ziadny uspech. V 1 mi dokonca tcrdil ze sa bije modem v pda z modemom v mobile :sarcastic: PDA : Asus A730W MT: SE k750i

Za pomoc vopred DAKUJEM
markjag (386)|1.9.2005 10:48
[QUOTE="klonk"]Ahojte. Nebol by niekto ochotny mi pomoct z pripojenim cez Orange? (icq /msn) Dnes som pobehal 2 predajne a ziadny uspech. V 1 mi dokonca tcrdil ze sa bije modem v pda z modemom v mobile :sarcastic: PDA : Asus A730W MT: SE k750i

Za pomoc vopred DAKUJEM[/QUOTE]


coze?
Toto ma dost zarazilo ze clovek co ma PDA si kupi K750i....... uuuuuuuuuuf, to som ale v soku :> .
Sak to je telefon skorej pre mladisch, na zabavu, na hranie. Sak to nema to najdolezitejsie a to je EDGE.

No a k teme.... Ja som bol iba v jednej a tam mi povedali ze to nemozu so mnou riesit ze musim zavolat toho na koho je mobil pisany. ROFL. Totiz nie je na mna ale na otca a tak tam musime zaist niekedy spolu.... Akoze su to dementi............
klonk_ce4you (23)|1.9.2005 17:14
Pre mladsich:?: Aka vekova hranica sa povazuje za hranicu mladosti mam totiz 15. ;) a ktej teme:
Ak by mal iny problem asi si uz v navode pozrel ze pri SE treba pred retazec dat Z no mne to dochadza pomalsie:D a asi v orange tiez:no:
Gudar (2)|12.10.2005 08:44
Jak tak zjistuju hodne zalezi na kompatibilite obou zarizeni (PDA a mobilu). Ja mam Acer n50 a Nokii 3230 a ty 2 zarizeni se asi nesnaseji za celou dobu sem se pripojil na internet jen 1x proste zaboha je nemuzu propojit. Najit se najdou ale to je tak vse.
Kdyz jsem si pujcil otcovu 6310i tak vse slo bez problemu a hned sem serfoval a 3230 bezne propujuju pres BT s PC a taky bez problemu...proste pech no
markjag (386)|12.10.2005 11:22
[QUOTE="klonk"]Pre mladsich:?: Aka vekova hranica sa povazuje za hranicu mladosti mam totiz 15. ;) a ktej teme:
Ak by mal iny problem asi si uz v navode pozrel ze pri SE treba pred retazec dat Z no mne to dochadza pomalsie:D a asi v orange tiez:no:[/QUOTE]

hranica nemusi by urcena vekom ale myslenim, ale uprimne 15 je asi este mladost, mas k750i? :>
Gudar (2)|12.10.2005 11:37
Tak to jede :D Jako vzdy za to mohla lidska blbost....kdo by rekl ze na te rychlosti pripojeni tolik zalezi :)
Aerosa (24)|15.10.2005 19:53
Vsichni tu probirate pripojeni k netu pres MT, ale me by zajimalo jak nastavit pripojeni pres BT adapter v PC?
poradite mi nekdo?
Zdenek Malinsky (9781)|16.10.2005 11:16
Úplně jednoduše. Nastavíš si dle tohoto článku Actvive Sync přes BT a pak po připojení (a proběhlé synchronizaci) pustíš PIE, zadáš adresu a surfuješ po bezbřehých vlnách internetu.
markjag (386)|16.10.2005 12:28
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Úplně jednoduše. Nastavíš si dle tohoto článku Actvive Sync přes BT a pak po připojení (a proběhlé synchronizaci) pustíš PIE, zadáš adresu a surfuješ po bezbřehých vlnách internetu. [/QUOTE]

dle toho clanku jak vravis som si to pripojenie skusal nastavit a nepovedlo se
uvazujem ci nemoze to byt tym ze moj BT MSI modul v PC je zastaraly :(
Ja neviem........
Zdenek Malinsky (9781)|16.10.2005 13:12
Také mám MSI (takový ten dudlík) a šlape. Ten AS přes BT se nespustí sám, ale musíš poklepat na ikonku AS v BT manageru.
markjag (386)|16.10.2005 21:06
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Také mám MSI (takový ten dudlík) a šlape. Ten AS přes BT se nespustí sám, ale musíš poklepat na ikonku AS v BT manageru.[/QUOTE]

je mi jasne ze musim poklepat na to :>
ale ako som uz pisal uakzuje mi tento obrazok
Pavel Fejtek (27)|31.10.2005 12:15
[QUOTE="Aerosa"]Vsichni tu probirate pripojeni k netu pres MT, ale me by zajimalo jak nastavit pripojeni pres BT adapter v PC?
poradite mi nekdo?[/QUOTE]

jde to i bez activesyncu, na PC si nastavis interface bluetooth network a na pda pak Connect to a network a pripojis se na to spojeni nabizene z PC. Ma to nekolik hacku - proti PC s windows se mi to povedlo rozchodit jen jako "pointopoint", pc pak nesmerovalo a vubec nedelalo spoustu uzitecncyh veci, nerikam ze to windowsy (mozna) neumi, hlavne to neumim ja na windowsech, 100% mi to chodi na linuxu (pokud by mel nekdo zajem tak sem popis samozrejme poslu) - pda dostane pres dhcp adresu a vsechny parametry spojeni a uz to frci:)
davidkm_ce4you (248)|14.12.2005 21:26
[QUOTE="Pavel Fejtek"][QUOTE="Aerosa"]Vsichni tu probirate pripojeni k netu pres MT, ale me by zajimalo jak nastavit pripojeni pres BT adapter v PC?
poradite mi nekdo?[/QUOTE]

jde to i bez activesyncu, na PC si nastavis interface bluetooth network a na pda pak Connect to a network a pripojis se na to spojeni nabizene z PC. Ma to nekolik hacku - proti PC s windows se mi to povedlo rozchodit jen jako "pointopoint", pc pak nesmerovalo a vubec nedelalo spoustu uzitecncyh veci, nerikam ze to windowsy (mozna) neumi, hlavne to neumim ja na windowsech, 100% mi to chodi na linuxu (pokud by mel nekdo zajem tak sem popis samozrejme poslu) - pda dostane pres dhcp adresu a vsechny parametry spojeni a uz to frci:)[/QUOTE]

dá se toto udělat i s ovladači od MS? .. když mi BT síť nenabízejí jako službu BT na PC, který ji evidentně má .. jen vím jak vytvořit modem ...
gejmerqo (23)|2.1.2006 14:13
ahojte, nejde mi internet cez bluetooth medzi telefonom a pda, zalozil som uz k tomu diskusiu na adrese https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=11764. ak by mi mohol ktokolvek poradit, budem velmi vdacny.
rk9 (78)|4.1.2006 20:41
Trápil jsem se s připojením MT a PDA na net přes BT 2 dny a stále se to nedařilo. Proto zde přidávám svůj přispěvek jak se mi to nakonec podařilo (PDA toriž vůbec nekomunikovalo s telefonem).

Mobilní telefon SonyEricsson D750i, PDA Loox 720 a operátor T-Mobile (v základu budu opakovat co už zde bylo psáno jak v diskuzi tak i v článku!!):

1) vytáčené číslo *99***1#
2) Přenosová rychlost 115200; nečekat na oznam. tón
3) nevypisovat žádný příkaz pro modem
4) Servery: Prim. DNS 62.141.0.1; Sek DNS 62.141.0.2 (Měl jsem i zaškrtlé Získat adresy serveru DNS automaticky a fungovalo taktéž ... vše uložit

a teď to proč mi to nefungovalo ...
6) Otevřít Správce Bluetooth dát prozkoumat BT zařízení -> zvolit telefon (D750i) -> Zvolit službu Dial-up Networking tap na další.
7) Poté se objeví v zástupcích D750i: Dial-up... tapnout a podržet na zástupci, zvolit připojit a po té vybrat připojení které jste si před tím nakonfigurovali, potvrdit... poté se PDA připojí k telefonu a telefon se začne připojovat na net
8) v telefonu potvrdit všechny hlášky

Předem se omlouvam za opakovaní již napsaného, ale nenašel jsem zde to co piši v bodech 6 a 7. Tak snad to někomu pomůže.
y2000rtc (10)|10.2.2006 16:47
Zdravím lidičky. Pořád tu ale nebyl vyřešen problém s Pocket PC LOOX 720 a jeho "routování přes bluetooth" na internetu přes pevné připojení PC. Nedaří se mi to nastavit. A také bych byl vděčný za podrobnější článek, který by se týkal používání, nastavení (konfigurace,...) WIFI a bluetooth sítě. jak třeba používat ty HOTspoty... a nebo jak se připojit do pracovní sítě. K čemu slouží třeba kolonky v položce "Připojení". K čemu slouží ty síťové karty a že jich tam je a další věci ohledně připojení mi nejsou známé a přitom to je jedna z nejvýuživanějších věcí PPC. To by třeba mě hodně podlo. :o) Díky moc.
Pavel Koza (4761)|10.2.2006 16:57
Trochu zmateny dotaz rekl bych, plete moc pate pres devate:) Co minite tim "routovanim"? Pocket PC neumi routovat. Pripojeni pres WiFi je snadne - bud je nezabezpeceny prenos a pak staci WiFi modul pustit, nebo je zabezpeceny prenos a pak musite znat presne nastaveni AP vcetne klicu. Vyplnit je do spravnych kolonek je pak hracka.

Zkuste prosim kdyztak dotaz preformulovat a v idealnim pripade rozdelit do nekolika oddelenych diskuzi, resit to v jednom tematu je znacne neprehledne. Pak s tim zkusime neco vymyslet:)
y2000rtc (10)|11.2.2006 17:40
Moc se omlouvám za špatnou formulaci, spěchal jsem. :o) Jde mi o nějaký popis připojení na WIFI síť. Co použít a jak nastavit připojení, kde znám IP, DNS, bránu, masku,... . Jak funguje vlastně HOT SPOT? A co znamenají všechny ty položky v nabídce síťové karty? Díky moc.
Mefisto (231)|26.2.2006 19:28
Mozna to tu bylo, ale pokud se pripojujete pres T-Debajl tak je mozne stahnout instalacni balicek, ktery provede nastaveni sam.
dehtak (56)|28.2.2006 22:23
Ahoj
Zadařilo se někomu použít pro MDA VARIO jako modem Siemens S55 přes bluetooth?
Přes infra to šlo okamžitě.
Přes bluetooth skončím po vyhledání zařízení. Vario najde S55, zadám pin a pak se objeví prázdný seznam služeb. Tlačítko aktualizovat nic neobjeví.
V S55 i Variu se obě zařízení tváří jako spárovaná.
Ze siemensu párování vyvolat nejde.
Z počítače se skrz S55 připojím bez problémů.

Děkuji za případnou radu či nakopnutí směrem k řešení.
Ganja_ce4you (324)|28.2.2006 22:54
a nevite jestli by se dalo nejak vyresit,abych mel v mdac vic profilu nez jen work a internet? pripoju se pres gprs, prace comp, doma ntb ... takze aspon o jeden vic..

problem je,ze doma nepouzivam proxy,v praci jo..tzn. porad prepisovat
beecher (9270)|1.3.2006 07:23
[QUOTE="Ganja"]...vic profilu nez jen work a internet...[/QUOTE]Vzdyt to jde vytvorit. V Connections zalozka Advanced->Select Networks->New...
Ganja_ce4you (324)|1.3.2006 12:47
ajo,ale to resi jen jednu cast problemu...

potreboval bych ne vic profilu,ale vic..nevi aj kto rict..

je tam pro net vyberte profil

pro privatni sit vyberte profil

a ted by tam melo bejt treba pro doma vyberte profil..

a ja bych si nastavil v AS v praci "profi"l work
a v AS doma "profi"l doma

ale aspon tak.-..prehodim si to vzdy ruco v mdac.. privatni sti (work,doma..)
beecher (9270)|1.3.2006 15:46
Jo takto... No to bohuzel...
Ganja_ce4you (324)|1.3.2006 15:57
to je,ale divny ze na to nepatovali co? proste pridat v AS novy profil (ne jen work,internet) a tim by se napr. zpristupnil v mdac a moh sis tam vybrat "podprofil",ktery budes pouzivat...no to neva .. budem je rucne prehazovat...

ono,kdyz cloveku vse maka a ma jiz hodne precteny ..tak chce porad vic a vic :-))
imp media (1)|17.3.2006 19:50
Dobry den, prosim, neviete mi povedat, ci ide prepojit SamsungD600e s iPAQ2790 cez BT? Mam SK Orange, ale v sieti asi problem nie.
Schafi (13)|2.4.2006 09:35
Dobrý den, mám problém s připojením mého Looxe420.
Do SE750i jsem si stáhl konfigurační SMSky, spároval zařízení přes bluetooth a podle vašich (velice užitečných) návodů jsem vytvořil připojení. PDA se normálně připojí (dvojitá šipka v horním panelu) a podle všeho připojení funguje (například funguje ICQ), ale v Internet Exploreru se pouze objevuje hláška "Zadanou stránku nelze zobrazit". Myslel jsem si, že je chyba v DNS serverech a tak jsem je zkusil adresy nastavit ručně (T-Mobile) - bez výsledku. Také jsem zkoušel zadávat přímo IP adresy - opět bez výsledku i jiné alternativní prohlížeče - zase nic. Nejspíš půjde o nějakou absolutní prkotinu, ale prostě si s tím nevím rady. Problém se opakuje i při připojení kabelem přes počítač.

Za všechny rady moc děkuju...
beecher (9270)|2.4.2006 19:39
\windows\welcome.exe

Pokud to nezabere, tak HR...
Schafi (13)|2.4.2006 19:58
[QUOTE="beecher"]\windows\welcome.exe

Pokud to nezabere, tak HR...[/QUOTE]

Děkuji pěkně, zabralo! Ani hard-reset nebyl nutný. Jo, opět se mi potvrdilo, že ce4you je prostě nejlepší server u nás, co se PDA týká. Díky všem moc za skvělou práci!
rk9 (78)|13.7.2006 21:04
Zdravim, muj dotaz se sice netyka PDA, ale jde o komunikaci, kterou spoustu z vas pouziva, takze verim ze mi i nekdo poradi.
Na notebooku, mam dve pripojeni k netu, pres mobil a pres sit (LAN) a kdyz v praci pouzivam pripojeni pres mobil-bluetooth, vse je v pohode a otevru jakoukoliv stranku, ale kdyz jsem doma a pripojim se k siti tak se mi stane ze brousim po netu a prejdu na nejakou stranku zacne nacitat... pak se zobrazi okno a chce se pripojit k netu pres telefon :-( Nevite kde se to da nastavit aby to slapalo bez problemu?
Diky moc.
Frantisek_ce4you (4)|25.8.2006 08:40
Nedaří de mi rozběhnout připojení gprs CF modemem Audiovox RTM-8000 v Aximu X51v. když dám modem do notebooku, nrní problém ale v pda se nedaří. Tváří se to jako připojené, ale nechodí žádný data, pomocí Mobile Phone Pack se dovolám, takže modem chodí, ale data ne, nemáte někdo zkušenost ? Děkuji
merlinq (1)|28.8.2006 21:28
Mám dotaz, je možné na MDA Vario s připojením přes GPRS prohlížet i https stránky, tj. zabezpečené stránky? Vždy když najedu na nějakou zabezpečenou, tak mě to vyhodí ven, že stránka nebyla nalezena. Díky moc, merlinq.
extasyman (1)|11.9.2006 12:15
Nastavenie pre MIO A701, mne chodi na 100%

mam aktivny orange world (tam sa nastavuje Orange GPRS)
mms
chodia mi aj mejly, aj internet..


ak chcete aby vam chodili mms nenastavujte heslo ani meno..


Nastavenie pre pripojenie na internet:
GPRS connection #1:
Description: Orange GPRS
Connects to: The Internet
Access point: Internet
User name:
Password:
Primary DNS:
Seconday DNS:
IP address:

Nastavenie Orange World:
GPRS connection #3:
Description: Orange WAP
Connects to: The Internet
Access point: Orangewap
User name:
Password:
Primary DNS:
Seconday DNS:
IP address:

Proxy connection:
Description: Orange WAP Proxy
Connects from: The Internet
Connects to: Wap Network
Proxy: 213.151.208.156
Type: WAP
User name:
Password:

Nastavenie pre moznost prijmat a odosielat Obrazove spravy:
GPRS connection #2:
Description: Orange MMS
Connects to: MMS Network
Access point: mms
User name:
Password:
Primary DNS:
Seconday DNS:
IP address:

Okrem nastavenia Obrazovych sprav (MMS) v Data connections, treba nastavit MMS schranku v Inboxe. Tu kliknite Menu -> Options -> Account setup. Zvolte si " MMS " dostanete sa do obrazovky " MMS setup ". Tu stlacte Menu -> Edit connections. Tu zvolte aktivnu MMS sluzbu a upravte nastavenia nasledovne :

Connection: Orange MMS
Connect automatically: Yes
Gateway IP address: 213.151.208.145
Gateway port: 9201
MMSC address: http://imms.orange.sk/
Validity period: Max
Read report:
Delivery report:
Hide sender:

grof.dracula (1)|20.11.2006 20:48
Ahojte, chcel by som sa spytat ako nastavit internet via wifi? na zariadeni iPAQ s tym nemam ziaden problem, no s Asus-om A730W, najdem signal, len mi to nie a nie pripojit. kde by som nasiel odpoved :-) ? dakujem za vsetkych s podobnym problemom
Dancer (39)|27.11.2006 15:56
Předně chci poznamenat, že na fóru jsem hledal před tím, než jsem položil tenhle dotaz. Bohužel v mém případě se mi nepodařilo spojení nakonfigurovat tak, aby fungovalo, ať jsem zkoušel všechny rady.

Chci se tedy optat: Má někdo funkční kombinaci mobil SE K800i + PDA FS C550 + mobilního operátora T-mobile?
Pokud ano, rád takového jedince požádal o možnost si od něho nastavení "opsat".
Předem děkuji za pomoc.
ddroyd (2)|17.12.2006 10:30
zdarek,
nedari se mi nastavit BT spojeni pro internet s Asusem 636 a nokii 6233.
POstupoval sem presne podle navodu, ale stejne mi porad hlasi, ze je tel nedostupnej.
Nema se tam dat nejaky jiny vytaceni cislo?
to *99# mi asi nestaci.
Ani telefon neukazuje ani gprs spojeni. Ale predtim, nez sem udelal hard reset mi to v poho s normalnim nastavenim slo. No divny.
Nemate nekdo kombinaci tohoto pda a founu.
Diky moc
edit: jo btw mam pausal eurotel
dort (1212)|17.12.2006 10:41
zkus *99****1# - pokud máš v Nokii nastevený první profil pro připojení k internetu ;)

jinak předpokládám, že Nokia se Ti sama k interenetu připojí?
rk9 (78)|14.1.2007 12:26
Mam dva problemy s pripojenim na internet a to:

1) z notebooku se pripojim pres bluetooth a TyTNa na net. A problem spociva v tom,ze me po urcite dobe jedno ze zarizeni odpoji samozrejme ze nevim ktere :? Ale kdyz se pripojim na net a pak jeste propojim obe zarizeni kabelem mohu byt na netu jak dlouho chci.

2) Pripojim se na internet z TyTNa (stahnu postu, prectu par stranek atd.) a kdyz uz mam vse hotovo odpojim se, preci jen cteni clanku na malem LCD je neco jineho nez na notebooku, tak se chci pripojit pres bluetooth a hle spojeni se nezdari, ze prej modem pouziva nekdo jinej ci co. Musim vlast do nastaveni pripojeni na TyTNu dat edit - next - next - finish a pak uz me to z notebooku pripoji.

Neporadi nekdo v cem je zakopany pes?
Alfan (123)|14.1.2007 19:51
Nezměnilo se něco v připojení GPRS u T-Mobile?
Dneska mi to vůbec nechce chodit :? A přitom mi to fungovalo...
A to mám tohle nastavení podle návodu:
internet.t-mobile.cz
a pak už nic.

Respektive, připojení funguje, ale prohlížeč hlásí, "Stránku nelze najít, Zkontrolujte název a opakujte akci."
Emailový klient hlásí "S aktuálním nastavením připojení nelze navázat připojení. Chcete-li změnit nastavení připojení, klepněte na položku Nastavení."
Můžete mi prosím někdo poradit?
Díky
Rumcayzz (1)|22.1.2007 20:27
Zdravím,
opravdu excelentní článek. Zcela bez problémů jsem si s jeho pomocí nastavil připojení k internetu přes Vodafone, který jsem doteď nevyužíval. Nicméně provozní záležitosti a tak trošku experimentátorské sklony mě přivádí na myšlenku, zda lze kapesnímu počítači sdílet připojení k internetu z notebooku přes Bluetooth nebo IR, který je připojen CDMA modemem od Eurotelu. Tento modem bohužel nemá žádné bezdrátové rozhraní, jen USB, což je mi pro PDA platné jak mrtvému zimník. Pokud by měl někdo nějaký nápad jak tuto prekérní situaci vyřešit budu mu velmi zauzlován, neboť jsem v této otázce neúspěšný..
Díky
Zdenek Malinsky (9781)|22.1.2007 20:52
Ano, lze.

V horším případě taky lze..
Zaratan (7)|24.1.2007 10:16
Tak vážně už nevím. Zkouším připojení IPAQ 2490 (WM5)- Nokia N73. Přístroje se připojí - vidím aktivní připojení, ale IE pokud dám načíst stránku jen problikne. Telefon např. s notebookem funguje pro připojení na net přes bluetooth. Nemáte nějaký tip? (welcome.exe jsem zkoušel)
timelord (7)|29.1.2007 10:58
Ahoj, mam maly problem s pripojenim na internet cez GPRS.

Presiel som si aj cely clanok "Jak nastavit připojení k Internetu?", ale ani to mi nepomohlo.

Ale aby som popisal moju situaciu:
- mam PDA Asus MyPal A639
- mam mobil Nokia 6310i

Z PDA sa cez mobil (bluetooth) dokazem pripojit na internet prostrednictvom GPRS, dokonca aj chvilu browsovat, ale po chvili (necelej minute) ma to odpoji Ak by som sa nedokazal vobec pripojit, tak by som to bral tak, ze som niekde nieco zle nastavil a preto to nejde, ale mna to pripoji, normalne fungujem na nete a po necelej minute mi GPRS spojenie zrusi.

Zaujimave ale je, ze ak cez ten isty mobil pripojim PDA Palm T3 (tiez cez bluetooth), tak GPRS spojenie nepadne a v pohode mi ho drzi az kym ho sam nezrusim.

Myslim si teda, ze je to zalezitost nejakeho nastavenia vo Windows Mobile 5. Je to teda nejakym nastavenim vo WM5 ? Je mozne to "automaticke" zrusenie GPRS vypnut niekde v registroch? Pretoze nejake "okienkove" nastavanie takeho odpojenia od GPRS som nenasiel.

Ospravedlnujem sa, ak moj problem tu bol uz niekde popisany a vyrieseny, hladal som to tu, ale asi som to prehliadol ... v tom pripade by som vas aspon poprosil o link, kde by so si to pozrel. Vopred vdaka.
xtonda (811)|29.1.2007 13:45
Nokia 6310 a 6310i je, první a poměrně neúspěšný pokus Nokia o Bluetooth. Trvalo jim v řádu let, než firmware odladili, do nějaké verze to prakticky nechodilo než s produkty Nokia, doporučuji nechat si do telefonu flashnout nejnovější firmware a teprve pak pokračovat v dalších pokusech o propojení.
timelord (7)|29.1.2007 13:56
ahoj xtonda .. nevravim, ze nie .. len ma zaraza, ze s Palm T3 ta Nokia nema ziaden problem a funguje presne tak ako potrebujem a problem robi len s tymto mojim novym Asusom .. vyskusam este Asus + Nokia 6230.
Zdenek Malinsky (9781)|29.1.2007 15:13
[QUOTE="timelord"]vyskusam este Asus + Nokia 6230.[/QUOTE]Z bláta do louže. :(

Osobní zkušenost: Nokia - never more. :mad: :no:
timelord (7)|29.1.2007 17:07
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Z bláta do louže. :(

Osobní zkušenost: Nokia - never more. :mad: :no: [/QUOTE]
Tak so 6230i to nepada. Hmmm .. pritom ta 6310i mi v pohode slape s notebookom aj s Palmom. Pada len s PocketPC :(
dyda (26)|20.2.2007 15:34
Zdravím,
článek o připojení je sice dobře napsaný, ale stejně jsem s tím měla problém. Nakonec jsem nevydržela a obrátila se na Vodafone s žádostí o pomoc. Přestože mám jiný model telefonu a WM5, bez problémů se všechno podařilo rozběhnout. Kdyby to někomu mělo pomoct, koukněte na: http://www.techforum.cz/nastaveni_os.php?co_online_x=1&nastos[]=341
Týká se to ovšem jen zákazníků Vodafone. Menu telefonu je sice u každého modelu trochu jiné, ale věřím, že když někdo chce rozběhnout GPRS, nebude mít problém si najít, co potřebuje :-)
Hodně štěstí!
Zdenek Malinsky (9781)|20.2.2007 16:15
A copak je tam jinak, než je napsáno v článku?