Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 45 PrvníPrvní ... 2345614 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 668

Téma: Tuning iGO

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

musim říct, že ten skin tt má fakt velkej potenciál - pár super nápadů, ale tak jako ostatní sem se vrátil ke klasice, protože zvyknout si na uplně zpřeházený tlačítka byl masakr, a vypnutí Iga mi trvalo 20 minut než sem to našel.........

momentálně používm Andyho SK7 (akorát jsem zarovnal čas v cíli a aktuální čas na střed okna - protože to nebylo zarovnaný)
    k němu mam barevný obrázky POI a jiný zobrazení upozornění na kamery....

a jsem fakt spokojenej...

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Skin zm144 se mi líbí velmi. Neví někdo jak nahradit aktuální čas něčím jiným pro mě smysluplnějším, třeba nadmořskou výškou?

Rád bych viděl najednou údaje:
    - limit rychlosti
    - vzdálenost do cíle
    - čas dojezdu do cíle
    - nadmořskou výšku

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Bucci
    momentálně používm Andyho SK7
    a nevlozis ho sem?Ja to s PPC nestiahnem,nemam momentalne pristup k PC.dik.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

OK, tady je (posílám "mnou lehounce upravenou verzi" - tj. pouze zarovnané pole Current time a ETA to dist na střed)

a k němu i kombinaci barevných poi a upraveného zobrazení upozornění na radary (vše od Andyho a Robiho)
    Připojené soubory Připojené soubory

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Tak ještě ty doplňky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

"

Obyvatel SMob Avatar uživatele urys
    Registrace
    Sep 2006

proč to nevložíš do jednoho příspěvku? (vpravém horním rohu u příspěvku tlačítko SOUBOR)

a asi něco dělám špatně ale připadá mi, že se nic nezměnilo, když jsem ten soubor Andy...zip dal do složky iGO\SKIN

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

sry za vkládání.....

jinak použij landscape, pak sou změny velký

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Tož nakoniec som stiahol pomocou Netfrontu 3.3 Opera8,65 sťahuje iba hlavičky zo zipov na Rapidshare(OT) nooo je to lepšie ,škoda že landscape nepoužívam aj mi to pripadá preplácané v landscape,a dosť dlho to štartuje,porovnám to s klasikou.
    Poznamka,dokiaľ sa použijú klasické ikony pre POI (QVGA) tak to hodí chybovú hlášku a spadne iGO,s pridanými ikonami to ide OK.

swt swt je offline
    Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Zkoušel jsem si osahat iGO 2006+, narazil jsem na problém.
    hx4700, WM2003SE, ozVGA

v realVGA režimu jsem byl překvapen, že se iGO spustilo, nicméně dělá to dva problémy který to nedělá v SEVGA
    - v nastavení se neobjevují šipky pro scrollování nahoru/dolu, takže se k některým nastavením nedostanu
    - na obrazovce neustále náhodně problikávají proužky - něco jako když v analogový televizi vypadává signál, nebo jako kdyby to nějak nezvládalo překreslování nebo co.

Oba problémy nejsou v SE VGA režimu. iGO bych jinak asi bral ale nechce se mi přepínat VGA režimy.

Setkal se s tím někdo taky? Dá se s tím něco dělat? Mám zase na iGO na rok zapomenout a spíše investovat do upgradů stávajícího SW? Proč ostatní navigační softy nemají s realVGA žádný problém? A co na to Jan Tleskač?

PS: hledat jsem zkoušel, nicméně nejsem dokonalý, takže jestli jsem to někde přehlédl tak mě prosím nebijte ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Ku skinu ZM a la TT,je novšia verzia 1,45 ,zatiaľ som zistil,že je rýchlejšia,nepadá pri POI ani pri ukončení programu,zatiaľ:yes: dám ju na úvodnú stránku tohto threadu.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od Francis
    Skin zm144 se mi líbí velmi. Neví někdo jak nahradit aktuální čas něčím jiným pro mě smysluplnějším, třeba nadmořskou výškou?

Rád bych viděl najednou údaje:
    - limit rychlosti
    - vzdálenost do cíle
    - čas dojezdu do cíle
    - nadmořskou výšku
    Je to jednoduché: zaklad je rozdelit si spodní modrý pruh s ukazately na tri třetiny levá stred a prava

tapneš na pravou stranu modreho pole ukazatelů a dáš volby displeje uprostred a nastavis co se ma zobrazovat v polich něco je jiz pevne dáno je treba se podivat co se mění

Pro ostatní kterí bádají jak spustit navigaci tapnete do leveho strany modreho pole s ukazately a vyskocí nabíka adresa a historie atd s tou jeste lze otacet červenou šipkou dole tam jsou poi a ostatní

Nevím ale tohle ovládání mi prijde mnohem více intuitivní nez základ a není treba se slozite proklikávat různými podmenu atd. Je to věc názoru

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Právě že CurrentTime bo jak se to jmenuje je údaj který z menu změnit nelze :-(

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

tak použij AndySK7 tam current time je (když dáš landscape - tak tam je ještě víc info)

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Asi si nerozmíme. Já CurrentTime NECHCI. Ve standardním skinu a ostatním z něj odvozených jsou dole tři pole která se dají změnit a pokud nemám naplánovanou trasu je vprostřed CurrentTime.
    Ve skinu stylu TT jsou čtyři pole, z nichž tři jdou změnit ale CurrentTime je to čtvrté které změnit nelze :-( Mám v autě palubní hodiny takže je mi tento údaj celkem k ničemu, radši bych viděl čtyři údaje mnou vyjmenované v předchozím příspěvku.

Strana 4 z 45 PrvníPrvní ... 2345614 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. IGO 8.3 - Tuning a ladění ...
    Od TheMelin v sekci iGO
    Reakcí: 913
    Poslední příspěvek: 19-08-2010, 00:18
  2. Tuning Diamona :)
    Od 007ToMMaS v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-08-2010, 18:55
  3. IGO 8.0 - Tuning a skiny
    Od tomsoft v sekci iGO