Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 37 z 45 PrvníPrvní ... 273536373839 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 541 až 555 z 668

Téma: Tuning iGO

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

to kokoskokos:
    ResetPermanentVars pracuje na jedničku. Taktéž, po krátkém otestování SKspeedcam3.8 + české hlasy. Ostatní jsem nezkoušel, a to z důvodu, že skin je po mé úpravě v mých potřebách plně funkční.
    Jenom mám dotaz, mám to možnost vyzkoušet jenom v reálu systémem pokusů a omylů, na což v současné době nemám časoprostor. Jak je to ve verzi 3.8 s úsekovým měřením? Dřívější verze 3.5 to neuměla.
    Děkuji Ti nejen za laskavou odpověď. :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

2 Mudrunka:

Bohužel toho moc nenajezdím a na úsekové měření jsem od zprovovnění této verze nenarazil.
    Na zdrojovém fóru se píše: Warns separately for fixed, mobile, section and traffic-light cameras
    a dle toho soudím, že by mělo fungovat, hlášky tam jsou nadefinované

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

tak se mně dnes zdařilo protestovat SKspeedcam3.8 + české hlasy. Výsledek – funguje to k obecné spokojenosti, a to i úsekové měření, kde ve verzi 3.5 bylo slovní varování nulové. Měl jsem dílčí problémy se správností jednotlivých typů radarů, nyní ale nevím, zda to bylo vyvoláno špatným nastavením na poi.cz když jsem se snažil odstranit, lépe řečeno obejít, uvedený problém předchozí verze SKspeedcam3.5.
    Takže, při nastavení online.poi.cz
    Kamery/semafory – 3
    Mobilní - 5
    Stacionární – 1
    Úsekové – 4
    to funguje bez „ztráty kytičky“
    kokoskokosi ještě jednou, díky
    :yes:

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

kokoskokos prosím o malé upřesnění k Andymu skinu.Stačí nahrát ten soubor
    SKspeedcam3.8_mod tak jak se stáhne do složky Skin v PDA iGO s verzí Andy skinu a samozřejmě hlasy také rar souboru a nebo je nutné přepsat soubory v Andy skinu těmi co jsou v SKspeedcam3.8_mod. A nebo si při startu iGO natahuje soubory,které jsou ve složce Skin uloženy,např.jiné ikonky,POI apd. a nebo se musí tento skin upravovat nahrazením těchto specialit,podle toho co chci ve skinu mít.Poněvadž jsem doposud tyto změny dával do složky Skin a nepozoroval jsem,že by něco nešlo.To samé dělám i u Rikse. Jinak po tvém dodání jsem toto dal se skinem AndySK8.5.11,který tady na fóru někdo dal s přímo s nějakými úpravami a vypadá to,že je vše funkční.Jaké zkušenosti a rady máš ty. Díky moc za tvoji práci,kterou jsi odvedl.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

agente07, doufám, že ti nevadí, nebo kokoskokosovi, že odpovím za něj. Soubory SKspeedcam3.8_mod.zip + s českými hlasy v *.zip nerozbalovat a přidat do knihovny k souboru s daným skinem AndySK8.5.11.zip. Takže tam budeš mít min. 3 soubory v *.zip.
    Jinak, jsem rád, že ti skin v této úpravě funguje, upravill a pověsil jsem ho já. I mě funguje na jedničku.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od Haldo
    Priebezne to tu jednym ockom sledujem, tak mozno som to minul, ale je tu uz vela info.

Da sa upravit hlasova navigacia tak, aby upozornovala iba na radary zo speedcameras.txt (nic ine), resp iba na konkretnu sekciu POI napr o "restauraciach" v blizkosti cesty (v pripade jazdy cez Svajciarsko resp ine "spriatelene" staty)? Hlaska typu "2km, 1km , 500m, 100m k bodu" by uplne stacila . Pozeral som si tie CSV, ale nic podobne tomuto som tam nevidel.
    Davnejsie (na strane 51) som sa pytal, ale upadlo to do zabudnutia . Viete mi s tymto poradit?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

To Haldo:
    Je pravda, že si se ptal, ale nějak jsem nepochopil co přesně žádáš? Pokud ti jde o hlášení na radary a POI, jak dedukuji, zde je můj názor. Upozorňování na radary je jenom ze speedcameras.txt, jiné ti to ani hlásit nemůže, protože je to nemá odkud odjinud brát. Pokud se ptáš na hlasové hlášení na POI body, tak to by teoreticky šlo, ale prakticky by to bylo nesmírně náročné, neboť POI bodů je velká spousta. Tvůrci skinů by to zajisté už implementovali do svých výrobků, kdyby to bylo jednodušší.
    Jestli máš další dotazy, tak napiš.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Panot vysvetlim, snad to bude zruzumitelnejsie...

teraz jazdim tak, ze mam vypnuty zvuk (lebo zbytocne moc keca) a jednym okom sledujem mapu ked potrebujem. Rad by som ale mal zvukove upozornenie na radary (nic ine). A teraz su dve moznosti. V nasich koncinach mat subor speedcameras.txt a upozornenia na radary z tejto DB (v mojom pripade zatal 99.9% jazd).
    Druha varianta je jazda v koncinach, kde je zakazane mat takuto DB v navigacii (neda sa vylucit vylet po svete). Moznostou je ich naimportovat ako bezne POI do skupiny "Toto by ste mali vidiet" a zvukove upozornenie na POI z tejto skupiny.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Co se týká ukecané navigace, tak to už je řešeno skupinou nadšenců, kteří vytvořili několik sad hlasů, které dávají jednoduché a jasné pokyny. Také je zde zjednodušená verze Zuzany. Osobně používám hlas Anna, který je mi nejpříjemnější. Jediné, co jsem z tého hlasové sady vymazal je hláška "přepočítávám trasu",která je označena jako "Recalc" a reklamu na www stránky, která je v poslední hlášce při dosažení cíle. Pokud ti vadí vůbec jakékoliv hlasové hlášení, tak ho prostě odstraň ze složky VOICE, které je ve složce iGO v kořenu karty a nebude ti mít co hlásit. Zvukové hlášení na radary je nezávislé a tak ti bude fungovat. Druhá varianta je naprosto zbytečná, protože pokud pojedeš státy, kde to není povolené, stejně budeš mít v navigaci soubor s kamerama, které se ti budou zobrazovat na displeji. Českému hlášení nikdo asi rozumět nebude a můžeš si ho i vypnout a nechat si kamery zobrazovat pouze graficky. Nedokážu si ani představit, že by tě někdo zastavil a prolézal ti v PDA složky, jestli tam nemáš nahrané radary. Pokud ano, doporučuji ti podat trestní oznámení na příslušné policisty za zneužití jejich pravomoci.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od Panot
    Pokud ano, doporučuji ti podat trestní oznámení na příslušné policisty za zneužití jejich pravomoci.
    Nechtěl bys dělat právníka těm dvěma Češkám zmláceným policajtama v Chorvatsku :sarcastic: ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od agent07
    kokoskokos prosím o malé upřesnění k Andymu skinu.Stačí nahrát ten soubor
    SKspeedcam3.8_mod tak jak se stáhne do složky Skin v PDA iGO s verzí Andy skinu a samozřejmě hlasy také rar souboru a nebo je nutné přepsat soubory v Andy skinu těmi co jsou v SKspeedcam3.8_mod. A nebo si při startu iGO natahuje soubory,které jsou ve složce Skin uloženy,např.jiné ikonky,POI apd. a nebo se musí tento skin upravovat nahrazením těchto specialit,podle toho co chci ve skinu mít.Poněvadž jsem doposud tyto změny dával do složky Skin a nepozoroval jsem,že by něco nešlo.To samé dělám i u Rikse. Jinak po tvém dodání jsem toto dal se skinem AndySK8.5.11,který tady na fóru někdo dal s přímo s nějakými úpravami a vypadá to,že je vše funkční.Jaké zkušenosti a rady máš ty. Díky moc za tvoji práci,kterou jsi odvedl.
    Mudrunka už to tak nějak zodpověděl, já bych to možná trochu rozvedl.

Na stránce 54 této diskuse je poněkolikáté zopakováno, co je třeba, aby originální AndySK8.5.1 pracoval korektně:

1) V adresáři skin MUSÍ být soubory AndySK8.5.1.zip, Std_Screen_Icons_v2.zip (nebo Colourful_Screen_Icons_v2.2.zip), případně Std VGA POI Icons.zip (nebo ColourPOIsQVGA_VGAv2.zip) pro zařízení s VGA displayem.

2) jako doplňky tam mohou být soubory pro změnu barev tlačítek Green Buttons.zip nebo Black GD RN Buttons.zip nebo Blue Buttons.zip nebo Red Buttons.zip nebo Orange Buttons.zip nebo Black RL Buttons.zip nebo Paler Red Buttons.zip

3) pro hlasové hlášky radarů tam MUSÍ být ještě přidány soubory SKspeedcam3.8_mod.zip a CZ_F_audio.zip (nebo CZ_M_audio.zip)

4) aby to celé mělo české popisy a ne česko - anglické, je třeba přidat do adr "lang" ještě modifikovyný czech.zip

Pokud někdo modifikoval původní skin AndySK sloučením některých souborů v bodech 1) a 2) do jednoho společného, tak se tyto soubory vynechají a jde se přímo na bod 3).
    To je tuším případ skinu AndySK8.5.11.zip. Přichází se ale o variabilitu tohoto řešení, kdy je možno měnit barvy tlačítek a typy ikon.

Nic se NIKDY nerozbaluje, dávají se tam soubory *.zip :O

Co se týká hlasitosti hlášek radarů, dají se nastavovat nezávisle na ostatních zvucích, takže si mohu navigační hlášky částečně nebo úplně ztlumit a nechat tam jen ty radary.)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Docent
    Citace Původně odesláno od Panot
    Pokud ano, doporučuji ti podat trestní oznámení na příslušné policisty za zneužití jejich pravomoci.
    Nechtěl bys dělat právníka těm dvěma Češkám zmláceným policajtama v Chorvatsku :sarcastic: ?
    Ty ho právě podaly po svém zmlácení, ale myslím, že to nebylo kvůli radarům v navigaci, nebo se mýlím Docente?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Jo, trestní oznámení podaly, se stejným úspěchem ho ovšem mohly podat na lampárně na nákladním nádraží. Já tím chtěl jen napsat, že rada podat trestní oznámení na policajty v cizí zemi za to, že případně někomu smažou radary z navigace, mně přijde poněkud ... zvláštní ?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Doplnil bych kokoskokos/e/a , ty zmiňované soubory jsou buď někdo v útrobách tohoto threadu, nebo tady.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Tak díky všem,samozřejmě to takto mám,ale zeptat se je na místě a vždy to pak pomůže i ostatním.Oživení a doplnění je namístě,poněvadž fórum má již skoro 60 stránek tak to usnadní ostatním ve hledání kde co je.Také díky za odkazy,zase mám toho víc na zkoušení.

Strana 37 z 45 PrvníPrvní ... 273536373839 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. IGO 8.3 - Tuning a ladění ...
    Od TheMelin v sekci iGO
    Reakcí: 913
    Poslední příspěvek: 18-08-2010, 23:18
  2. Tuning Diamona :)
    Od 007ToMMaS v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-08-2010, 17:55
  3. IGO 8.0 - Tuning a skiny
    Od tomsoft v sekci iGO