Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 36 z 45 PrvníPrvní ... 263435363738 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 526 až 540 z 668

Téma: Tuning iGO

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Já jsem si ten skin doplnil taky, souborů tam chybělo hafo, akorát teď vlastně nevím, jaká to je verze .

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Docent
    Tak nevím, kde dělám chybu, ale když dám toho šnyta do akresáře Skin, tak na iGo žádné změny nepozoruju a když ho dám místo původního data.zip, tak se iGo nespustí : .
    dej do adresáře skin a zároveň použij v sys.txt
    [interface]
    skin="igo_sznyt"

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

To mudrunka: no vidis,ze to jde cakat je to najlahsie A mimochodom,este to stale pada v rezime portrait ops: ja vim,ty nepouzivas portrait,a ja zasa landscape a Andyho

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

mam jenom dotaz na ten sznytův skin...

neví někdo jak vypnou průlet? páč to tlačítko co sem myslel, že je blbě přeložený je dobře a průlet se tam nevypíná...

jinak poznatky k verzi 08 - nefunguje zobrazení POI ze skinu (u verze 06 to fungovalo)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od oltcit
    To mudrunka: no vidis,ze to jde cakat je to najlahsie A mimochodom,este to stale pada v rezime portrait ops: ja vim,ty nepouzivas portrait,a ja zasa landscape a Andyho
    Oltcite, jak říká klasik „nikdo není dokonalý“. Já jsem navíc i líný přemýšlet, natož pracovat….
    Jak správně píšeš, portrait nepoužívám, v podstatě, kdybych ten skin doplnil komplet (stejně mě to nedošlo), bych ani neodzkoušel. Pevně však věřím, že pokud to někdo bude potřebovat, jistě si příslušné knihovny doplní scházejícími soubory.
    Já je použil ze skinu, který má link na straně 1 tohoto vlákna

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Opravená čeština do Sznytovy verze 8.
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

Citace Původně odesláno od Bucci
    Tak nevím, kde dělám chybu, ale když dám toho šnyta do akresáře Skin, tak na iGo žádné změny nepozoruju a když ho dám místo původního data.zip, tak se iGo nespustí : .
    dej do adresáře skin a zároveň použij v sys.txt
    [interface]
    skin="igo_sznyt"
    tiez sa mi nedari ten skin spustit.
    nerozumiem poznamke ň použij v sys.txt
    [interface]
    skin="igo_sznyt"

kde hladat ten sys? nasiel som ho len v zip subore igo_sznt08 a ten obsahuje toto:
    [interface]
    skin="igo_sznyt"
    landscape=2
    vga=0

[debug]
    compass_type=2
    show_pedestrian=1
    Skip_eula=1

[gps]
    port=8
    baud=9600

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

sys.txt pokud nemáš, tak použij ten co je u toho skinu,
    ale nech tam jenom tu část co sem psal
    repektive z toho sys.txt smaž celej oddíl GPS, pak z oddílu INTERFACE řádek landscape ulož a zkopíruj do:

\\storage card\Igo\Igo

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

takže sznyt v10

jinak ještě dotaz - na co je v sys.txt skip_eula=1 ?????nikde sem to nenašel

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od Bucci
    takže sznyt v10

jinak ještě dotaz - na co je v sys.txt skip_eula=1 ?????nikde sem to nenašel
    Predpokladám, že to pri inštalácii preskočí Súhlas s licenčnými podmienkami.
    EULA = End User License Agreement

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Sznyt11 + čeština. Ten soubor SYS.txt je jenom na ukázku, co mám vloženo. Je tam nastavené zobrazování jednosměrek, centra města apod.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Pokusil jsem se upravit hlasové soubory upozornění na radary pro Andyho skin AndySK8.5.1
    Nástřel od Panota z 9. října 2007, 20:47 nebyl bohužel funkční a tak mi nezbylo nic jiného, než se do toho pustit sám. Bylo to trochu náročnější, než jsem předpokládal a tak to trvalo poněkud déle ops: a tak je tady první verze.
    Navíc se mi odporoučela originální karta s iGO, tak jsem jí poslal na reklamaci a pokusy jsem nakonec dělal na "záložní verzi" :O
    Zatím ani nevím, jak se k té reklamaci dodavatel postaví :?:

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Mudrunka
    Tak jsem z toho tunění iGo dost rozpačitý . Riks je nepoužitelný kvůli memory full a Andy neustále řve, že mu chybí nějaký soubor, pokud se pokusím podívat na mapu nebo na celou trasu apod. :no: .
    Citace Původně odesláno od oltcit
    To Mudrunka:ved vysleduj tie chybove hlasky a oprav to v skine
    tak jsem vychytrale vyčkával, zda se úkolu, který mě zadal Oltcit někdo ujme a opravený skin tady pověsí. Nestalo se tak, takže jsem vyměknul a úkol jsem splnil. Dílčí problém byl v tom, že se nejednalo jen o jeden soubor...
    to Docent: ten skin je v režimu mapa prvotřídní, moc se mě líbí
    Pokud to hlásí chybu u Andyho skinu na chybějící soubory, tak máte kromě souboru vlastního skinu v adr. SKIN i soubory
    "button patch"
    "screen icons color/standard"
    "POI Icons color/standard"
    v odpovídající verzi :?: viz http://www.ce4you.cz/forums/view_top...06&dd=0&fi=240

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od H_Rocky
    Ahoj, mam problem v nastaveni v hlasovem oznamovani radaru. Postupoval jsem dle pokynu od Panota (timto mu zaroven chci podekavat za skvele odvedenou praci). Kdyz spustim iGo, nastavim,aby mi upozornoval na radary, zvolim si aby to me to upozornovalo cesky. Vse funguje dokud nevypnu iGo. Zapnu ho, a jako jazyk v upozorneni na radar tam ma anglictinu. Nevite prosim, kde je zakopany pes?
    Predem dekuji
    Pro odstranění problémů s ukládáním konfigurace po vypnutí je třeba resetovat nastavení permanentních proměnných v souboru igo.db.

Rozbalte přiložený soubor na PC, zkopírujte tam "igo.db" z "\my documents\igo 2006" v PDA, spusťte "ResetPermanentVars.bat" a "igo.db" zkopírujte zpět.

Vše je pak OK :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od kokoskokos
    Pokud to hlásí chybu u Andyho skinu na chybějící soubory, tak máte kromě souboru vlastního skinu v adr. SKIN i soubory
    "button patch"
    "screen icons color/standard"
    "POI Icons color/standard"
    v odpovídající verzi :?: viz http://www.ce4you.cz/forums/view_top...06&dd=0&fi=240
    A hele, jak to bylo jednoduchý . Díky, díky, díky :yes: .

Strana 36 z 45 PrvníPrvní ... 263435363738 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. IGO 8.3 - Tuning a ladění ...
    Od TheMelin v sekci iGO
    Reakcí: 913
    Poslední příspěvek: 18-08-2010, 23:18
  2. Tuning Diamona :)
    Od 007ToMMaS v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-08-2010, 17:55
  3. IGO 8.0 - Tuning a skiny
    Od tomsoft v sekci iGO