Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 34 z 45 PrvníPrvní ... 24323334353644 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 496 až 510 z 668

Téma: Tuning iGO

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Jo už jsem to také četl a pracuji na tom,čistím iGO od všeho cizího a bude tam jen jazyk kterým mluvím,ostatní fakt dám pryč.Za tu dobu laborování ten data.zip narostl na víc než dvojnásobek :

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Tak je to všechno způsobeno souborem v PDA igo.db.Ten pokud se také nezmění tak si to z něho vše zase natahuje.Bohužel jsou v něm uloženy všechny informace a nastavení iGA,včetně vlastních POI.Jinak jsem odzkoušel i Andyho ze zvukem,je funkční,ale české hlasy jsou pod jinými-mužský pod Russian Male a ženský pod Romanian Fenale.Jsou velice zvukově čisté,jasnější než v Riksovi.Hlásí při testu "pozor,mobilní radar"

if if je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od agent07
    Tak je to všechno způsobeno souborem v PDA igo.db.Ten pokud se také nezmění tak si to z něho vše zase natahuje.Bohužel jsou v něm uloženy všechny informace a nastavení iGA,včetně vlastních POI.Jinak jsem odzkoušel i Andyho ze zvukem,je funkční,ale české hlasy jsou pod jinými-mužský pod Russian Male a ženský pod Romanian Fenale.Jsou velice zvukově čisté,jasnější než v Riksovi.Hlásí při testu "pozor,mobilní radar"
    To aby hlásil v riksovi pri teste "pozor radar" sa dá zmeniť, ale myslím že to je nepodstatné. A vlastné poi si z data.zip môžeš predsa vytiahnuť s IGO POI Explorerom...
    Andyho skin má asi iné poradie uložených hlasov a preto je ten zmätok pri takejto kombinácii...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

ano, největší problém u Andyho skinu při použití oznámení hlasem je to, že nezná úsekové měření a má prohozenou kameru s mobilním radarem. Přitom je zajímavé u toho úsekového měření, že při překročení ta nepříjemná siréna funguje, ale hlas ani náhodou. Už jsem o tom tady zhruba před 2 měsíci psal.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

To IF mylis sa s tym data.zip,tam je len graf.rozhranie,data su v igo.db a ano da sa to vytiahnut s POI Explorerom. Ale chcelo by to jednoduchsie riesenie,nejaky prehliadac databaz.. Zial este stale to nemam ako vykonat not PC

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

V tomto chlapi nejsem takto kovaný jako vy,ale sdílím názor,že v igo.db v PDA jsou asi uloženy veškeré vykonané zásahy během funkce programu.Pokud jsem musel provést hardware reset PDA,tak tam nic nebylo,jen tovární/základní/ nastavení.A když jsme si kdysi vyměňovali tyto soubory na prohlédnutí zaznamenané trsy v HR tak po nainstalování kamarádovi db jsem měl prakticky jeho iGO se vším všudy.Proto si nejde naplánovat trasy jako v TT a uložit,poněvadž jakmile dám novou tak ta předcházející se hned přepíše.To bych si musel tento soubor přejmenovat a pak zase přejmenovat zpět.To je fakt.Jinak Andyho mám jen na zkoušení a porovnání.Není špatný,ale na Rikse se si zvykl víc.Jinak ani nevím,proč najednou mi u Andyho zmizela z ničeho nic ta dopravní značka omezení rychlosti,když jsem ji tam do nedávna měl???

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od agent07
    Jo už jsem to také četl a pracuji na tom,čistím iGO od všeho cizího a bude tam jen jazyk kterým mluvím,ostatní fakt dám pryč.Za tu dobu laborování ten data.zip narostl na víc než dvojnásobek :
    Při laborování máš lepší si vytvořit v adresáři iGO podadresář Skin a v něm zip soubor, do kterýho budeš ukládat všechny změny - jak změněné soubory z data.zip, tak přidané. IGO ti tak zůstane nezměněné a všechny úpravy máš samostatně. Mě docela vyhovuje originální vzhled IGO, ale udělal sem si pár změn (doplnění značky s rychlostním limitem, změna barvy rychlosti při překročení limitu apod.). Není to sice skin v rozsahu jako riks nebo andy, ale mám všechno co potřebuju a při aktualizaci IGO nemusím zas pracně přepisovat všechno v data.zip.

Když to tak píšu, tak mě napadlo, jestli někdo nezkusil, co se stane, když tam umístím rikse a andyho současně. jak pak bude IGO vypadat :-)

A ještě jedna otázka : dá se nějak na PDA v rozlišení 240x320 použít něco na způsob splitscreenu, který používají některé skiny na PNA ? Nebo aspoň přidat zobrazení nejbližších POI s uvedením směru (šipka kompasu) docela by se hodilo mít možnost zobrazit si třeba nejbližší benzinky ve směru jízdy. Jestli to IGO umí nějak jinak, tak sem to zatím neobjevil.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od macleod
    A ještě jedna otázka : dá se nějak na PDA v rozlišení 240x320 použít něco na způsob splitscreenu, který používají některé skiny na PNA ? Nebo aspoň přidat zobrazení nejbližších POI s uvedením směru (šipka kompasu) docela by se hodilo mít možnost zobrazit si třeba nejbližší benzinky ve směru jízdy. Jestli to IGO umí nějak jinak, tak sem to zatím neobjevil.
    Tak to umí skin od Rikse. Po tapnutí do praveho horniho rohu se objevi panel s tachometrem, POI, TMC aj.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Panel se objeví, ovšem kliknutí na jakoukoli ikonku znamená oblíbenou hlášku "Memory full" .

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

ano, náročnost skinu od Rikse na paměť (i když až takové potíže jako Docent jsem neměl) mě donutilo k přechodu na Andyho a jsem relativně spokojen

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Našel jsem instalaci samotného panelu pro Andyho skin, ale funguje i s originálním Igo po tapnutí na název ulice. Bohužel pouze v módu 320x240. Nepotkal někdo ze zde přítomných podobnou věcičku i pro 240x320 ?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Toz to je skin s nazvom Splitscreen a je len pre Landscape,na portrait by sa musel upravit,alebo vycucnut z Riksa a aplikovat ho ako zasuvny modul.AD Full memory: ani mne sa tato hlaska nevyhla,ale to so mal trasu cez 4000km a full POI .Inac na VGA zariadeniach sa da tomu ciastocne pomoct tym ,ze v iGO nastavime POUZIT QVGA mode,vtedy ani sipka neposkakuje v cca polsekundovych intervaloch ale kto sa potom bude divat na tie kostrbate pismena,hmm?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Zkusím ten QVGA... Když jsem vycházel skoro všechno ze Startup a úplně všechno z Today, tak jsem to spustil, ale vydržello to 2 km .

EDIT: Tak bohužel, ani QVGA nepomohl... Sice se to spustí, ale stačí párkrát přeťápnout z tachometru na POI a obráceně a je to v prrr...yč : .

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Priebezne to tu jednym ockom sledujem, tak mozno som to minul, ale je tu uz vela info.

Da sa upravit hlasova navigacia tak, aby upozornovala iba na radary zo speedcameras.txt (nic ine), resp iba na konkretnu sekciu POI napr o "restauraciach" v blizkosti cesty (v pripade jazdy cez Svajciarsko resp ine "spriatelene" staty)? Hlaska typu "2km, 1km , 500m, 100m k bodu" by uplne stacila . Pozeral som si tie CSV, ale nic podobne tomuto som tam nevidel.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Docela zajímavej skin od SZNYTA - sice píše, že je pouze pro Maďarštinu, ale s CZ jazykem funguje obstojně (až na pár stringů, který sou v Angličtině)
    Připojené soubory Připojené soubory

Strana 34 z 45 PrvníPrvní ... 24323334353644 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. IGO 8.3 - Tuning a ladění ...
    Od TheMelin v sekci iGO
    Reakcí: 913
    Poslední příspěvek: 18-08-2010, 23:18
  2. Tuning Diamona :)
    Od 007ToMMaS v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-08-2010, 17:55
  3. IGO 8.0 - Tuning a skiny