Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 11 z 45 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 668

Téma: Tuning iGO

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

to sikula05: verze AndySK83 neni od andyho... je někym předělávaná (přidaný obrázky a tak) zkus samotnej AndySK8 (používám ho cca měsíc a nikdy žádnej problém)

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Mě teda andy sk88 šlape OK. Jedu na něj a ještě se mi nestalo že by se to jeinkrát zaseklo. Dokonce je u něj super že si můžu nastavit komunikační protokol .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Môj osobný tip je Riksov skin,má zaujímavé a prospešné funkcie,napr. možnosť zobraziť zoznam POI počas jazdy,ktoré sa priebežne aktualizjú s uvedením vzdialenosti a smer k POI ,čiže vidíte,či sa vzdialujete,alebo nie k POI(častá výtka k iGO na zobrazenie POI na trase tým pádom stráca opodstatnenie,dokonca myslím,že týmto spôsobom je to vyriešené omnoho lepšie:yes: Podobne i itinerár a TMC(tu to len predpokladám)vedieť aké budú daľšie manévre po aktuálnom mi pripadá veľmi užitočné.Samotný princíp funkcie je použity u SPP od Sznyta a u Splitscreen(ale ten je určený len pre QVGA a landscape .V režime landscape je plocha využitá ešte lepšie:yes: Včera som típol obrazovku počas jazdy,lebo aktuálizácia POI a itineraru nefunguje počas simulácie a hľa ide to super.Tomuto skinu sa začnem venovať dôkladnejšie,treba na nom doriežiť nejaké nedorobky v rozložení obrazovky a zjednotiť grafické rozhranie.Žial v súčastnej situácii bez prístupu k PC toho veľa nespravím,možno neskôr.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00217887_Screen004_H5fq.jpg 
Zobrazení: 36 
Velikost: 36.4 KB 
ID: 6476  

Nováček
    Registrace
    May 2007

Čus všichni,
    nemáte někdo prosím vás skin SSP1 od autora jménem sznyt?
    Nebo nevíte kde by se dal sehnat?
    Mám jednu maďarskou stránku kde se o něm píše, ale neumím ani slovo maďarsky. Takže se můžu akorát kochat pěknými obrázky.

díky za info

Kenny

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Dá se koupit za 2.500 forintů, nebo za €10 + VAT

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

A ještě důležité info pro "majitele taky koupené" verze. Funguje pouze s original iGO 2006 MW Plus. Instaluje se totiž pomocí updateru. A to logo Škoda si můžete nahradit při instalaci svojí oblíbenou značkou auta.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od Jason
    Zkoušel jsem verzi 4.5c a při trasa-průlet mi píše po chvilce "plná paměť" a sekne se,musím resetovat, tak jsem se vrátil k v.4.4...ta je bezproblémová.
    Našel jsem novou verzi - Riks4.5d. Na webu, kde jsem to stáhnul ho chválí. V současný době jsem pracovně v šoku :no: , ale až se to uklidní vezmu si připomínku Oltcita v srdci a budu testovat a testovat
    EDIT: tak jsem ho chtěl tady vyvěsit, ale má 5,13 MB a web ho nechce :no:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Jj...taky jsem ji zkoušel 4.5d a ta mě zlobila.
    Tohle jsem se dočetl taky na webu...

Still can run the 4.5 versions.. Always saying "Full Memory"... dont know what to do.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

4,5c měla chybky, ale to "déčko" zatím běhá bez problémů. Jediné co mi vadí je ovládání v nastavení. Malé popisky a ikony na tlačítkách moc nenapovídají. Jinak jde asi o nejlepší skin do iGO. Skvěle vyřešená obrazovka navigace, super funkce a přehlednost. Zůstává v mé cihličce na další testování a možná napořád. Poupravil jsem do něj i češtinu, protože nové funkce nebyly přeloženy, ale to je logický. Jenom jsem nepochopil jedno tlačítko s názvem "Send Init" u manuálního nastavování COM portů a Baudu? Poradí někdo? Jo a taky jeden titulek se mi zaboha nemůže podařit zobrazit v češtině. I když to mám napsané přesně v překladovém archu a mělo by se to zobrazit česky, tak to nedělá. Možná je před tím originál názvem nějaký odklep, nebo víc a proto to nemůžu trefit. Kdo má tenhle skin stažený, tak tady je do něj ta čeština.
    Připojené soubory Připojené soubory

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

:yes: dík, ještě to jednou vyzkouším.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od Mudrunka
    Citace Původně odesláno od Jason
    Zkoušel jsem verzi 4.5c a při trasa-průlet mi píše po chvilce "plná paměť" a sekne se,musím resetovat, tak jsem se vrátil k v.4.4...ta je bezproblémová.
    Našel jsem novou verzi - Riks4.5d. Na webu, kde jsem to stáhnul ho chválí. V současný době jsem pracovně v šoku :no: , ale až se to uklidní vezmu si připomínku Oltcita v srdci a budu testovat a testovat
    EDIT: tak jsem ho chtěl tady vyvěsit, ale má 5,13 MB a web ho nechce :no:

....skus to rozdelit....

....prilepis to tu len pod 5MB....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Link

Stačí :?:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Používám asi céčko od Rikse,ale jak se aktivuje ten velký číslicový tachometr,co má na těch screenech???:?: Dík

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

...okej... :yes:

...jasne, ze staci...

...dakujeme...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od sikula05
    Používám asi céčko od Rikse,ale jak se aktivuje ten velký číslicový tachometr,co má na těch screenech???:?: Dík
    Při navigaci "někam"se ti nahoře objeví informace, tak na jednu znich tapni.....

Strana 11 z 45 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. IGO 8.3 - Tuning a ladění ...
    Od TheMelin v sekci iGO
    Reakcí: 913
    Poslední příspěvek: 19-08-2010, 00:18
  2. Tuning Diamona :)
    Od 007ToMMaS v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-08-2010, 18:55
  3. IGO 8.0 - Tuning a skiny
    Od tomsoft v sekci iGO