Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 16 PrvníPrvní ... 45678 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 76 až 90 z 237

Téma: Fólie BoxWave ClearTouch Anti-Glare

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Tož folie som porozdával kamarátom,čo majú N560 a padne tam ako uliata,aplikuje sa úplne jednoducho(stačilo suchou cestou) a pokrýva celú plochu displeja,vlastne presahuje zobrazovaciu plochu a pokrýva viditeľnú časť displeja.Čiže na Looxov N560 a C550 objednávajte ako na Looxa720 .Môže mi prosím Vás niekto kto má túto foliu aplikovanú na DellX51 napísať jej presné rozmery,myslím,že tá by mohla byť tá pravá na môjho Looxa.Dík.:?:
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

len pre pobavenie, presiel uz skor 2 mesiac od objednania a zaplatenia folie, a foliu stale nemam. Objednana a zaplatena bola 03-12-06 !!!
    Kamos zistoval co sa deje, tak mu odpisali, ze ich tesi zaujem, ale folia bola 18-12-06 poslana na udanu adresu a ze mame cakat, tak stale cakame .... :

Matrix44

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

No ja som si od nich objednaval koncom decebra a vsetko doslo 7.januara. Nezadal si adresu s diakritikou nahodou? Ak ano tak je problem.

Moderátorův EDIT: Necituj pls. předchozí příspěvek. osch

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Vsetko je bez diakritiky akurat kamos co mi to objednaval a platil dal krajinu SK a to moze byt pre tych dementnych amikov problem. Aj ked nechapem, ked maju nejake nejasnosti, tak sa mali obratit na neho, ved tam maju telefon, adresu, aj email.
    Vcera sme kecali spolu, a dnes by im mal zavolat, tak uvidim co z toho bude.

Matrix44

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Preco dal krajinu SK a nevybral zo zoznamu? Ja zasadne vyberam zo zoznamu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

ja by som urcite vybral zo zoznamu keby taka moznost bola, alebo by som napisal Slovakia, ale teraz uz je zbytocne polemizovat, skor ma stve ze uz im 2x volal a stale mame cakat ze vsetko je OK (

Matrix44

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Dostal jsem z Ameriky 3 ks této folie. Trochu jsem ale zklamaný rozměrem pro mojí FSC n 560ku. Po nalepení mi vychází vlevo i vpravo téměř 1 mm nepokrytý displej, což vpravo kde je posuvník může docela vadit.(

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Na každou stranu 1mm to je dost Já mám u fólie pro Wizarda na každé straně tak 0,3mm.. S fóliema pro jiná zařízení bohužel nemám zkušenost.. Jen co jsem četl v diskuzích, kde, v době psaní článku, panovala naprostá spokojenost.
    Zrovna předevčírem jsem hromadně objednával několik fólií pro různá zařízení, tak uvidím, jaké s nima budou mít zkušenosti..

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Mám tu stejnou folii pro N560. Přišla za týden a sedí úplně přesně.

bo

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od Paegas
    Dostal jsem z Ameriky 3 ks této folie. Trochu jsem ale zklamaný rozměrem pro mojí FSC n 560ku. Po nalepení mi vychází vlevo i vpravo téměř 1 mm nepokrytý displej, což vpravo kde je posuvník může docela vadit.(
    Suhlasim. Na N310 folia tie nepadla. V totmo je Brando na tom lepsie, tie folie sedia jak uliate. A taky rozdiel ako tu vsetci pisete medzi ClearTouch od BoxWave a matnej od Branda zas nie je. A navyse ja som zastancom cisto priehladnych folii. Takze ja by som to videl takto

Brando
    +lacne postovne
    +folie sedia nadherne
    -matna folia je o trosku horsia

BoxWave
    +matna folia je troska lepsia (na s VGA vsak maximalne nevhodne, oplati sa jedine na QVGA {ps: ja to mam aj na PSP}
    -drahe postovne
    -folie (aspon co sa mi dostali do ruky) nesedeli presne

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Abych ještě doplnil tak ty mé fólie BoxWave mají delší strany vyduté, t.zn. že folie má t.zv. poduškovitý tvar. Za ty peníze je to zmetek, Čiňanům ta raznice špatně razila. Možná jim tam pošlu do Seattlu maila.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Přečti si prosím moje články k fóliím a zejména část o fóliích Brando... Pokud bys mi nevěřil, tak v diskuzi k jednomu z článků ti to jeden uživatel se zkušeností s Brando i BoxWave potvrdí...
    Mimochodem, kdy si kupoval tu svoji fólii?

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Fólie mi přišly včera. Poslal jsem jim tam maila, jestli mi odpoví tak to tady napíšu. Vyzkoušel jsem dvě ze tří, obě špatně střižené. Třetí jsem už nezkoušel.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

tak to já teda nevím - mně sedí folie na milimetr přesně a ani jedna bublinka. milimetr přesně = ani není vidět její okraj.
    - mám matnou folii na MDA Variu a ve tmě je na něj vidět úplně normálně a na sluníčku nehází odlesky - co víc si přát ?

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Můj příspěvek negeneralizoval, týkal se konkrétně fólíí BoxWave Anti-glare pro FSC n560, které jsem dostal včera a které byly vyraženy (asi ne střiženy) s propadlými delšími stranami, takže po nalepení jsou vidět "fugy".
    ---
    FSC n 560, 4GB SD Transcend, TT6, Smart Maps.

Strana 6 z 16 PrvníPrvní ... 45678 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. kde v CZ koupit BoxWave ClearTouch Anti-Glare?
    Od SpeedyTuning v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 02-01-2010, 08:17
  2. VARIO folie Boxwave ClearTouch Anti-Glare
    Od anaxagoras_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-04-2007, 16:27
  3. Chce se někdo připojit k nákupu fólie ClearTouch Anti-Glare?
    Od TomTomX_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 19-03-2007, 18:17
  4. koupe ClearTouch Anti-Glare - KDE?
    Od okno_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-09-2005, 13:16