Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Fólie BoxWave ClearTouch Anti-Glare

sek750 (15)|17.4.2007 17:24
tak sem tam psal kvuli ty folii na HP rx4240 a odepsali mi ze na ttohle pdacko nevi kdy budou folii mi ale ze hodne jejich zakazniku si nastrihali svoji folii sami a ze nejvetsi folie za tech 13 dolaru je: tahle tak ji asi vemu...nebo vite nekdo vo naky vetsi za stejnou cenu?
bmk (117)|12.5.2007 21:25
Zdravím všechny..Koukal jsem tedy na stránky amerického výrobce a nenašel jsem tam nabídku folie na ASUS P535.Nevíte někdo jak to s touto velikostí vypadá???Díky za info...
kubisz (1054)|13.5.2007 10:32
pokud ma ASUS P535 stejnou velikost, jako P525 (jakoze by mohl), tak tam bohuzel nesedi folie napriklad na Vario, i kdyz uhlopricka je stejna (folii chybi na dvou stranach asi 1mm), vyreseno ostrihnutim, ale moc to nedrzelo...
bmk (117)|3.6.2007 20:55
Nebude se v dělat výhledově nějaká hromadná obědnávka??????????????????
kubisz (1054)|3.6.2007 21:43
mnam, to zase bude jidla, kdyz se bude delat ta obednavka, uaaa... :D
jimmyjames_ce4you (199)|3.6.2007 22:15
Bude.. :) Ostatně jako už celkem pravidelně ;) Nastávající objednávka by se měla odesílat asi za 3 týdny...
Objednávky pište do SZ.
bmk (117)|4.6.2007 21:36
[QUOTE="jimmyjames"]Bude.. :) Ostatně jako už celkem pravidelně ;) Nastávající objednávka by se měla odesílat asi za 3 týdny...
Objednávky pište do SZ.[/QUOTE]

jasně ,díky.dnes jsem se ale dozvěděl,že se mi platba protáhne a tak nemám za co koupit PDA.Hlavně že se obědnávky uskutečnují pravidelně,to je pro mně důležité a tak písnu až to bude aktuální.Zatím díky...
PavelBKL (51)|14.6.2007 13:55
Zdarec, potřeboval bych folii na Asus A639/636 a dál na Eten X500 obě po jednom kusu by stačili.
Pokud máte někdo přebytky nebo budete objednávat ozvěte se na mejl pavelbk/zavináč/centrum.cz

Co se týče zastřihování folie, prováděl jsem asi 2x a u střiženého okraje se pokaždé po čase folie drobně na několika místech odlepila. Stříhat nedoporučuju.

Díky
osch (1330)|14.6.2007 15:46
/// Ty dvě stránky češtinářského koutku jsem smazal. Pokud to někomu bude chybět, najde to v přiloženém souboru. osch
vitek_ce4you (40)|18.6.2007 13:31
Není mi jasná jedna věc. Jak při aplikaci fólie poznám, která strana fólie je spodní (tzn. přilepí se na display) a která je vrchní? U mojí staré levné fólie to nebylo nijak označené. Teď jsem si objednal fólii BoxWave ClearTouch Anti-Glare a nechci ji nalepit blbě. Dá se nějak poznat tam matovaná strana?
jimmyjames_ce4you (199)|18.6.2007 13:38
Poznat se dá velmi jednoduše, neměj strach ;) Spodní (přilnavá) strana je překryta ochranou fólií, kterou prvně sloupneš (je na ní i štítek) a poté fólii nalepíš na displej.
oltcit (1098)|20.6.2007 14:42
Po špatnej skúsenosti s foliou pre Looxa 720(bola menšia o 2mm a vadilo to)som objednal foliu pre Della x50.Táto pre zmenu bola až moc veľká a nedokázal som ju nalepiť.Tak som z Looxa snímol vrchný kryt,očistil displej a foliu nalepil naň,teraz zasahuje pod kryt,ale nerobí to zlotu(niekomu pri takomto postupe zblbol displej)Mne to problém nerobí,po obvode displeja na dotykovej ploche je totiž distančná ploška(tesnenie ) a to zabraňuje aby kryt dosadol úplne na foliu.Čiže ideálný stav:cool:
Pavlos_2004 (147)|21.6.2007 14:04
Fólie sama o sobě je super. Nešpiní se, neškrábe se :yes:,...
Ale např. pro N520 je o 1 mm v obou osách menší než jsou rozměry displeje.
Já jsem si jí nalepil na displej do horního pravého okraje ( kvůli křížku a rolovacímu pruhu ). Lepil jsem pomocí "vodní metody" . Postříkal jsem lepící vrstvu vodní mlhou z rozprašovače, přiložil :D , usadil :D , vyhladil bubliny a nechal vodu odpařit. A drží jak přibitá :yes: .
bmk (117)|21.6.2007 22:44
Proč tedy firma nevyrábí folie přesně na míru, ale vždy jen tak od oka ??? Máte někdo zkušenost s tímto ??? Docela se mi líbí,jen mám strach, že to bude stejné,nebo podobné jako s foliema.Nikde to nesedí přesně...
oltcit (1098)|22.6.2007 04:57
Svojím spôsobom sú na mieru:? presne na rozmery zobrazovacej plochy displeja,ale vzhľadom k tomu,že rámček okolo displeja je vždy o niečo väčší,tak folia je vždy menšia ako otvor na displej.Neviem ako ostatným,ale mne to hodne vadilo,ked som ju priložil úplne ku okraju,tak na druhom konci to robilo 3 mm,a to je neprípustné.Nielenže sa s tým nedá pracovať(displej ľahko sklzne z folie na displej,v medzerách sa drží nečistota) ale aj ochrana vlastne nieje stopercentná.Dalej by som túto foli nedoporučoval tým,ktorí často píšu na softvérovú klávesnicu,alebo kreslia.Povrch je z dôvodu antireflexnej vrstvy jemne zrnitý(na eliminovanie odrazov)a stylus klže trošku ťažšie,ale na to sa dá zvyknúť,ale horšie je,že na folii potom neskôr dochádza ku znehodnoteniu povrchovej vrstvy(zrnitý povrch sa mení na lesklý) a pri bočnom pohľade oproti svetlu je to vidieť.Pri používaní ovládania prstom(navigácia) je to OK.
Zhrniem to: rozmery folie,jednoznačne chyba výrobcu(seká folie zrejme podľa katalogových údajov výrobcu displeja a nie podľa fyzických rozmerov otvoru na displej. Zrejme kratšia životnosť vyplýva z typu povrchu folie(musí tu byť kompromis medzi antireflexnými vlastnosťami a životnosťou) Každý si musí vybrať,čo požaduje.Predtým som používan PPC s foliou od Branda prevažne vo vnútri miestnosti,kde bola vynikajúca a vydržala tuším 14 mesiacov,teraz používam PPC prevažne v exterieri a až na ten rozmer je vynikajúca(jej antireflexné vlastnosti,životnosť sa ukáže)
Poznámka na okraj: mám od Boxwave aj Battery pack a tiež má takú nedomyslenosť,ked chcete otvoriť kryt bateriek,musíte použiť nôž,holou rukou to nieje možné jednoducho.Pripadá mi(osobný názor) že sú to také tzv. rýchlovýrobky(a za tie peniaze by mohli poskytnúť väčšiu kvalitu)
xtonda (811)|22.6.2007 09:55
mě na loox 420 boxwave cleartouch antiglare pasuje přesně a o proti tomu co sem měl předtím (měkká fólie z CPA kupovaná před dost lety 2ks za 100) je i o hodně kluzčí, možná až moc, ale třeba to chce jen si zvyknout.
Docent (1234)|22.6.2007 16:44
Jestli myslíš tím baterry packem od Boxwave tohle, tak mně to jde otvírat naprosto normálně, stačí palcem zatlačit na horní stranu víčka uprostřed a stáhnout víčko dolů...
jimmyjames_ce4you (199)|22.6.2007 17:36
[QUOTE="oltcit"]Svojím spôsobom sú na mieru:? presne na rozmery zobrazovacej plochy displeja,ale vzhľadom k tomu,že rámček okolo displeja je vždy o niečo väčší,tak folia je vždy menšia ako otvor na displej.Neviem ako ostatným,ale mne to hodne vadilo,ked som ju priložil úplne ku okraju,tak na druhom konci to robilo 3 mm,a to je neprípustné.[/QUOTE]
Nemáš pravdu. Nevím, jak můžeš suverénně tvrdit "vždy menší" apod, když máš zřejmě zkušenost jen s fólií na Loox 720. Ano, na tohle zařízení je fólie zřejmě nepřesná. Ovšem to vůbec neznamená, že je takto nepřesná na všechny zařízení!! Třeba na Wizard, Artemis a SE P910i vím, že je přesná (vůle jen cca 0,5mm horizontálně a vertikálně), jelikož první jmenované sám mám, ostatní mají kámoši. Podle ohlasů ostatních lidí jsou přesné i na ostaní zařízení. Vyjímkou je bohužel jen fólie na Loox 720 a myslím, že se ještě psalo o n560, o žádných dalších zatím nevím. Právě si někdo objednával na n560 fólii pro Loox 720, která je prý přesně na n560 (resp.trošku do okrajů).
[QUOTE="oltcit"]Dalej by som túto foli nedoporučoval tým,ktorí často píšu na softvérovú klávesnicu,alebo kreslia.Povrch je z dôvodu antireflexnej vrstvy jemne zrnitý(na eliminovanie odrazov)a stylus klže trošku ťažšie,ale na to sa dá zvyknúť,ale horšie je,že na folii potom neskôr dochádza ku znehodnoteniu povrchovej vrstvy(zrnitý povrch sa mení na lesklý) a pri bočnom pohľade oproti svetlu je to vidieť.[/QUOTE]
Stylus klouže asi jako po papíře. To je schválně, jelikož lesklé fólie kloužou naopak příliš hodně. Jde jen o zvyk a osobní preference. Mně osobně vyhovuje mnohem více, když stylus klouže méně, jelikož mě pak tolik "neuskakuje".
Fólii mám asi 3/4 roku, kámoš asi 1/2, známý 1/4 roku a žádné znehodnocování povrchu nepozorujeme. Fólii čistím ubrouskem z mikrovlákna.
[QUOTE="oltcit"]rozmery folie,jednoznačne chyba výrobcu(seká folie zrejme podľa katalogových údajov výrobcu displeja a nie podľa fyzických rozmerov otvoru na displej.[/QUOTE]
Vidím, že asi vůbec nevíš, jak výrobci (ne)udávají fyzické rozměry displejů. Podle nich se opravdu nedá vůbec nic stanovit, jelikož to je klidně +/-3mm. Zrovna nedávno jsem potřeboval fólii pro zařízení, které neměli v nabídce. Pro zavední do výroby potřebovali změřit přesné (posuvkou 0,05mm) rozměry rámečku displeje, které jsem jim poslal, žádné odhadování rozměrů podle údajů od výrobce zařízení.
[QUOTE="oltcit"]Predtým som používan PPC s foliou od Branda prevažne vo vnútri miestnosti,kde bola vynikajúca a vydržala tuším 14 mesiacov
[/QUOTE]
Používal si lesklou nebo antireflexní?
[QUOTE="oltcit"]mám od Boxwave aj Battery pack a tiež má takú nedomyslenosť,ked chcete otvoriť kryt bateriek,musíte použiť nôž,holou rukou to nieje možné jednoducho.Pripadá mi(osobný názor) že sú to také tzv. rýchlovýrobky(a za tie peniaze by mohli poskytnúť väčšiu kvalitu)[/QUOTE]
Hmm...není to třeba rukama? Ten battery pack už jsem měl dvakrát v ruce a žádný problém s otevřením krytu baterky jsem neměl ;) Ostatně potvrzuje to i Docent, příspěvek výše.Pravdou je, že battery pack mě osobně také příliš nenadchnul (nemá třeba poutko na uchycení za opasek, které bych docela potřeboval), ale rozhodně žádný problém s otevíráním nebyl.

K rozměrům na Loox 720: Změř mi prosím přesné (posuvkou s přesností na 0,05mm) rozměry rámečku displeje. Nejlépe, kdyby se tu sešlo více lidí, aby se mohli naměřené hodnoty porovnat. Napíšu výrobci, aby rozměry pro toto zařízení opravili. Pokud tu je ještě někdo, kdo má nepřesné rozměry fólie, může také napsat své rozměry :)
oltcit (1098)|23.6.2007 13:47
Nechcem rozputavat flame,tak len v kratkosti. Rozmery na Looxa som sem tusim davnejsie daval,nebudem to teraz merat,tym skor ze uz som to poriesil foliou na Della x51.Vyslovil som len svoj nazor,z vyrobca ako taky ma sklamal,to nevylucuje spokojnost u niekoho ineho.V pripade Battery box som cakal trosku viac za tie prachy,chce mi niekto nahovorit ze je to prevedene dokonale?Akurat tenpseudopogumovny povrch je super,to by mohli davat na vsetky zariadenia,ale system otvarania je hmm trosku nedomysleny,ocakaval by som rybinu n zachytenie nechtom na vytiahnutie krytu,zapadky su dve a na krajoch,cize stred musime pomerne dost premackavat,keby bola len jedna v strede'je to lahsie a samotna konstrukcia by dlhsie vydrzala,ja viem su to drobnosti,ale mna hnevaju,povazujem to za odflaknutu konstruktersku pracu,bodka.Ano foliu som mal Brando Utra screen protector,fantasticky kus vyrobku,zial v exterieri na plnom slnku nepouzitelna a ta klzavost mi vyhovovala absolutne,urcite teraz porovnavam na zaklade skusenost s nou,ale ved to je spravne,nie.Netvrdim o niecom ze je dokonale,kd som vyskusal iba ten jeden konkretny vyrobok.Ja som vyskusal obidva a mam pravo porovnavat,ci sa to niekomu paci,alebo nie,a to len prto aby s niekto nahodou nesklamal ako ja.O peniaze mi vobec nejde,mal som trojpack Looxackej720 folie,nepasovl,nevadi,rozdal som kamaratom co maju N560,sedela ako uliata,teraz som objednal na Della,je vacsia,nevadi,zsunul som pod okraj a dokonca sa mi to oplatilo,lebo za par hosdin sa mi na Looxa vysypal kybel bordelu a medzi foliou a ramcekom sa nic nedostalo dalej,cize chvalabohu.Battery box,no co uz,vari ho niekedy pouzijem v nudzi,to otvaranie przijem,alebo ho prerobim,do vnutra pojdu 2500 mAh nabijacie baterie,len vykoumam ako tam dat priamo konektor na externe dobijanie,cize ziadne baterie sa vytahovat nebudu.Ak to bude mozne.Nerobim z toho vedu,len mam rad presne informacie a neznasam masirovanie mozgov,ponatno? Jednoducho prezentujem svoj nazor a ci je spravny alebo nespravny,je v podstate jedno,lebo ja nikomu nic neponukam na predaj a nemozem tym padom niekoho uviest v omyl a kazdyje vari natolko sudny,aby dokazal zhodnotit relevntnost podavanej informacie.Tak teda do zBoxowania a doBatterypackovania:D
jimmyjames_ce4you (199)|23.6.2007 20:42
Tvůj názor ti samozřejmě neberu. Jen upozorňuju na to, abys to všechno nezobecňoval. To, že máš špatnou zkušenost s fólií pro jedno zařízení ještě vůbec neznamená, že takové jsou všechny. Co se týče nekvality povrchu, opradu tuto zkušenost nemůžu potvrdit..ale tak třeba své PDA jen nějak "jinak" používáš...je to možné. Nehraješ třeba nějak více aktivněji hry ovládané stylusem? Nebo nepoužíváš PDA v nějakých extrémnějších podmínkách? Čím fólii čistíš? Určité chemikálie a čistidla totiž můžou způsobit to co popisuješ.
Co se týče BatteryPacku, také mne trochu zklamal...mohlo být trochu lépe řešené. Mně hlavně schází poutko pro uchycení na opasek, pak se mi moc nelíbí vysouvací konektor. Jenže otevírání je rozhodně chyba v tobě nebo příp. kusová vada, jelikož jsem měl v ruce už dva tyto batterypacky a opravdu se otevírají naprosto normálně. Používat k otevírání nůž jsem opravdu nepotřeboval :-D
Docent (1234)|23.6.2007 23:18
[QUOTE="oltcit"]Akurat tenpseudopogumovny povrch je super,to by mohli davat na vsetky zariadenia,ale system otvarania je hmm trosku nedomysleny,ocakaval by som rybinu n zachytenie nechtom na vytiahnutie krytu,zapadky su dve a na krajoch,cize stred musime pomerne dost premackavat,keby bola len jedna v strede'je to lahsie a samotna konstrukcia by dlhsie vydrzala, [/QUOTE]
To je zajímavé, tak na obě tyto věci mám absolutně opačný názor...
1) Ten pseudogumový povrch je absolutní hnus, mám s tím dost zkušeností z dob pradědečků PDAček, digitálních diářů Casio, šíleně se to špiní a nejde to pořádně očistiit, po půl roce je z původně matně černého povrchu nevzhledná šedočerná krabice...
2) S tím otvíráním opravdu nemám problém, stačí mírně zatlačit palcem a stáhnout víčko dolů, naopak si nedovedu představit, že bych si lámal nehty o nějakou rybinu...
matejcz (69)|4.7.2007 15:06
Také uvažuji o této folii na TyTN,doteď jsem měl od branda(viz podpis) a ta po půl roce je dost podřená...Mám zkušenost s lesklou folií,antireflexní máme doma na n560 a dost blbě se mi ovládá stylusem.Jde teda koupit aji lesklá?Nebo je to jen o zvyku?Kterou doporučujete?
jimmyjames_ce4you (199)|4.7.2007 15:25
Z jakého důvodu se ti blbě ovládá stylusem??? To moc nechápu..
Já určitě doporučuju matnou (anti-glare), ale samozřejmě není problém objednat i lesklou (Crystal) :) Pro rozdíl viz článek a recenze.
bmk (117)|10.7.2007 14:16
Mám dotaz...Na kdy se plánuje další obědnávka folie Anti-Glare ??? A je možná obědnávka pro model E-ten X500 ??? V nabídce výrobce jsem tento nenašel...
Docent (1234)|10.7.2007 18:35
Ach jo... Cos měl dneska k objedu :no: ?
jarmyl_ce4you (0)|10.7.2007 23:55
měl bych zájem o zmíněnou antireflexní fólii BoxWave ClearTouch Anti-Glare - pokud někomu zbyl kus cca 4.4x5,8cm, nebo radši o něco vetší, prosím nabídněte (co nejrychleji)
kubisz (1054)|12.7.2007 00:14
OT:

[QUOTE]BMK: Mám dotaz...Na kdy se plánuje další obědnávka folie Anti-Glare ??? [/QUOTE]

ten borec je snad nepoucitelnej :D
jimmyjames_ce4you (199)|12.7.2007 13:17
[QUOTE="bmk"]Mám dotaz...Na kdy se plánuje další obědnávka folie Anti-Glare ??? A je možná obědnávka pro model E-ten X500 ??? V nabídce výrobce jsem tento nenašel...[/QUOTE]
Jak už jsem tu několikrát psal, objednávám cca jednou za měsíc :) Před pár dny mi přišla minulá objednávka, takže teď se sestavuje další. Kdo má zájem o objednání fólie nebo jiného zboží od BoxWave, napište mi prosím na SZ či mail jimmyjames@seznam.cz :) V nabídce mají mimo fólií například baterie s dvojnásobnou kapacitou oproti standartním, batterypacky, svinovací kabely (pro propojení s PC, audio atd.), náhradní stylusy, normální i kovová pouzdra....
huhy (16)|24.7.2007 08:31
Mám takový dotaz, chtěl bych si objednat folii pro PDA Ipaq rx 3715 a kolega pro Ipaq 4150, rozměrově jsou displaye stejné, šlo by tedy objednat multipack třeba od 3715 pro oba? :?:

Přeji hezký den.
Sláňa (21)|24.7.2007 10:54
Chtel bych se zeptat zda ma nekdo problemy se smrstovanim folie?V lednu jsem si koupil Heralda od Sunnysoftu kde byla v orig.baleni folie na display.Po trech mesicich se mi zacala smrstovat ze vsech stran.Ted jsem si koupil novou a cca po mesici se to zacina objevovat znova.Nevi nekdo cim to je?Cistim jen hadrikem!
kubisz (1054)|24.7.2007 11:50
tak sem zakoupil pres jimmyho na BW extended battery (pro XDA stealth) a rad bych upozornil pripadne zajemce, ze tato baterie zatim v zadnem pripade nedosahuje predpokladane vydrze :( po asi petinasobnem formatovani baterie vydrzi PDA priblizne stejne dlouhou dobu, jako na puvodni baterii...oproti napriklad extended baterii na vario (pres 1m.cz), kde PDA pak drzelo pres 4 dny, je tohle celkem biiida, ach jo...trebas sem mel spatny kousek, nebo se to jeste zlepsi...pokud nekdo taktez zakoupil extended battery, tak se sim taktez podelte...diky,

kuba
jimmyjames_ce4you (199)|24.7.2007 13:23
[QUOTE="huhy"]Mám takový dotaz, chtěl bych si objednat folii pro PDA Ipaq rx 3715 a kolega pro Ipaq 4150, rozměrově jsou displaye stejné, šlo by tedy objednat multipack třeba od 3715 pro oba? :?: [/QUOTE]
Pokud jsou rozměrově stejné, tak samozřejmě ano:)
[QUOTE="Sláňa"]Chtel bych se zeptat zda ma nekdo problemy se smrstovanim folie?V lednu jsem si koupil Heralda od Sunnysoftu kde byla v orig.baleni folie na display.Po trech mesicich se mi zacala smrstovat ze vsech stran.Ted jsem si koupil novou a cca po mesici se to zacina objevovat znova.Nevi nekdo cim to je?Cistim jen hadrikem![/QUOTE]
Tohle je jedna z dalších vlastností šmejdských fólií... Přečti si můj článek o fóliích;) Škoda, že jsem nestihl vyfotit kámošovu fólii dodávanou s Artemisem (pravděpodobně to samé, co máš ty), používanou pouhých 14 dní, to by byla velmi dobrý ukázka do článku... :D

To kubisz:
Škoda, že si to nenapsal dříve, mohli jsme to poslat zpět v rámci 14ti denní lhůty. Jinak samozřejmě na to platí záruka od BoxWave (v USA mají tuším 1 rok), takže kdyby se to zhoršilo až do "reklamačně prokazatelné vady", tak se to může vyreklamovat. Problém je ve výši poštovného do USA, aby to pak nevyšlo ještě dráž:( Nevím teď, jaké tu platí podmínky, jestli poštovné třeba neproplácí... :?: Když to bude aktuální, tak to můžu zjistit.
kubisz (1054)|24.7.2007 14:28
2 jimmy: to je v poho, to nebude na reklamaci, holt jen podle me neodpovida doba vydrze te kapacite cca 2400 mAh, ale vydrzi to o neco dele, nez ta puvodni (ktera uz ale byla pouzivana)...spis to je jen jako upozorneni, ze ty extended baterie nemaji asi uuuplne jeste vychytany...
Vanek_ce4you (0)|28.7.2007 11:57
Zdravím všechny. Mám PDA FS Loox N 560 a nevím , jak velkou fólii bych měl objednat. Přečetl jsem zpět asi deset stránek zdejší diskuze a narazil jsem na názor nebo zkušenost , že orig velikost na N560 je malá a je třeba objednat velikost na FS 720. Ale už jsem nikde nenašel zmínku o tom , jestli se ta fólie na 720 musí zastřihnout , aby sedla na 560. Nemám možnost velikost displeje s nikým poměřit. Díky za Vaše rady.:oops:
Pufo Callo (165)|29.7.2007 11:11
ahoj. Kukni moje foto. Mne osobne to nevadi a skor by som povedal ze pri odlepovani to bude mat urcite vyhodu. A obcas tam sparatkom na usi odtial vytriem prach a v pohode... urcite lepsie ako nieco strihat



[odkaz, pro zobrazení se přihlaste][odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
oltcit (1098)|29.7.2007 18:40
To Vanek: keby si si precital pozorne diskusiu,zistil by si,ze folia na looxa 720 pasuje presne tudiz netreba nic zastrihovat,ale mozes si to nasimulovat.Presne rozmery folie urcenej na L720 su: 54,7mmx72,4mm
To Pufo Callo: na tych fotkach nic moc nevidno,ale mne osobne velmi vadilo,ze tam mam prach a stale mi do tej medzery ujizdel stylus :(
lupo_ce4you (1)|30.7.2007 13:38
No to bych nerekl, na foto 2 je zretelne, jak folie nedoleha dole a po prave strane,ta mezera je celkem velka, musis si tu fotku prohlednout roztuknutim v puvodni velikosti a ne zmensenou
oltcit (1098)|30.7.2007 13:52
tož na 3,6" displeji toho moc nenapozerám,ale ani nepotrebujem,viem si to veľmi dobre predstaviť,ved som ju mal nahodenú aj ja :D
edit: tak beriem späť,je to vidieť aj na pockete,len treba prepnúť zobrazenie na desktop:? No vypadá to strašne,s týmto by som ja žiť nemohol,sorry.
Pufo Callo (165)|30.7.2007 14:06
vy si to pda obzerate a hrate sa s nim alebo pracujete:?: Vobec to necitit, vobec nikto si to nevsimol.. Nechapem, kde je problem:)
Pufo Callo (165)|7.8.2007 11:17
Takze Slovaci pozor- ak nemate moznost si tuto foliu objednat a zaplatit, rozhodol som sa ze Vam usetrim cas a peniazky a budem robit hromadne objednavky pre Slovakov. Staci mi napisat PM:) Je zbytocne aby jimmyjames objednaval aj nam Slovakom, poplatky su potom sialene a folia vas vyjde od 600-800sk... Cezomna minimalne o 150sk menej:yes:

Aktualny stav objednavok: Caka sa este na dvoch zaujemcov
jimmyjames_ce4you (199)|16.8.2007 10:07
Právě sestavuju již devátou objednávku z BoxWave pro uživatele ce4you :)

Kdo by měl zájem o objednání kvalitní antireflexní fólie ClearTouch Anti-glare (článek o fóliích), stejně kvalitní lesklé fólie nebo jiného příslušenství pro PDA/MDA/komunikátory (pouzdra, batterypacky, baterie, stylusy, kabely.....), ozvěte se SZ nebo na email jimmyjames@seznam.cz.
Stačí pouze napsat co chcete objednat, poslat zálohu na účet v ČR a pak si vyzvednout doporučený dopis/balík ve své poštovní schránce. Nemusíte se starat o platbu platební kartou přes internet do zahraničí, komunikaci v angličtině atd.

Objednávám i pro Slováky, ale z důvody drahého poštovného a bankovních poplatků z ČR to vychází draze, takže pro Vás zajišťuje objednávky Pufo Callo (viz výše).
Pufo Callo (165)|16.8.2007 11:13
presne ako pise jimmy:) Vypada to tak, ze zaujem zo strany Slovakov je podstatne mensi ako nasich bratov a preto este stale cakam na dalsie objednavky na PM. Peniaze prijimam taktiez vopred, docasne aj na Moneybookers. Inak na slovensky bankovy ucet.

Mozem spravit aj solo objednavku- tam sa cena pohybuje od 600sk po 650sk. Tak nejako podobne ma vysla folia od ceskeho kolegu(a to som platil inak ako prevodom na cesky bankovy ucet)- takze v podstate usetrite aj tak:yes: Ak niekto potrebujete foliu surne a chcete ist aj do solo objednavky, uvedte to v PM a obratom dostanete icq cislo a tam dalsie info:))
Marra_ce4you (5)|17.8.2007 17:36
Ahoj, chtel bych si koupit folii na displej meho PDA Asus MyPal A639, ale v nabidce maji jen na Asus MyPal A636... Nevite nekdo zda to bude sedet na A639?
toorek (251)|17.8.2007 18:31
Právě jsem pokouším přelepit tuhle folii z MDAc na nového Heralda, ale nějak se nedaří ani mokrou cestou. Navíc jsem zapomněl, která strana je vrchní a která patří na displej. Jde to podle něčeho poznat?
Pufo Callo (165)|18.8.2007 12:03
ani jedna strana ani trosku "nelepi" viac ako druha?? skus to na malom papieriku jemne k nemu priloz kraj(s velmi jemne navlhcenou foliou)
toorek (251)|18.8.2007 12:59
Tak se mi to asi na čtvrtý pokus povedlo. Zlatá mokrá metoda. Zkusil jsem po kousku přejet stylusem, z jedné strany drhnul jakoby po gumě, to byla lepící strana. Ale ráno se uprostřed objevil flek, nebyla to bublina, nešlo to vytlačit kartou. Během dne to začíná postupně mizet. Jen se mi úplně dokonale nechytly pravý horní a dolní roh, a to jsem si na očištění rohů dával obzvlášť záležet. Každopádně už se mi to nechce znovu přelepovat, mám strach, že by to ta fólie už nemusela vydržet.
toorek (251)|20.8.2007 11:38
Buď je to tím, že ten novej Herald má jinej displej, nebo se něco podělalo. S touhle fólií na MDAc jsem měl podsvícení na minimum a přesto byl displej za všech podmínek perfektně čitelný. Teď musím mít podsvícení skoro na maximum, abych venku vůbec něco přečetl. Nemohlo se té fólii něco stát?
jimmyjames_ce4you (199)|20.8.2007 12:33
Podle mne to bude spíše jiným displejem. Ty fólie jsou dělané na to, aby šli omývat, takže v tom by neměl být problém. Jinak když jsem porovnával displej na mém Variu a kámošův Artemis, tak to bylo jak nebe dudy. Displej na artemisu byl mnohem jasnější a lépe čitelný. V porovnání s tím mi připadal obraz na mém Variu úplně hnusný, tmavý a zažloutlý.
jimmyjames_ce4you (199)|20.8.2007 12:43
[QUOTE="Marra"]Ahoj, chtel bych si koupit folii na displej meho PDA Asus MyPal A639, ale v nabidce maji jen na Asus MyPal A636... Nevite nekdo zda to bude sedet na A639?[/QUOTE]
To nevím. Avšak vím, že ASUS A639 má shodný rozměr displeje jako A716. Rozměry fólie jsou 52,8x71mm. Rozměry displeje budou o pár desetin větší, počítá se s určitou vůlí (podle mne by to mělo by max.1mm a min.0,2mm na šířku i na délku). Zkus tedy změřit rozměry svého displeje (v podstatě to jsou vnitřní rozměry rámečku displeje - od hrany k hraně) a porovnat s tímto.

Pokud nebudou vyhovovat, můžu ti objednat větší fólii, kteoru si pak ořízneš přesně na míru svého displeje. Doporučuju řezat nejlépe na řezačce např.na fotky nebo "ulamovacím nožem" či skalpelem.

Pokud nechceš řezat, můžeme to vyřešit ještě tak, že mi pošleš přesné rozměry svého displeje, já je zašlu do BoxWave a oni zavedou do výroby fólii pro tyto zařízení podle tých rozměrů.

Pokud budeš mít zájem o objednání, řešme to dále přes SZ.
toorek (251)|20.8.2007 13:03
[QUOTE="jimmyjames"]Podle mne to bude spíše jiným displejem...[/QUOTE]
Mně přijde displej na Heraldovi o něco hezčí jako na MDAc, jen je hůř čitelný na slunci, nebo zkrátka potřebuje silněji podsvěcovat. Jak jsem psal, MDAc jsem měl skoro na minimum a čitelnost perfektní. Včera jsem koukl venku na Heralda s přelepenou fólií a viděl jsem jen bílou mlhu, dokud jsem nedal podsvícení na maximum. Proto mě napadlo, jestli jsem něco nepodělal.