Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Fólie BoxWave ClearTouch Anti-Glare

jimmyjames_ce4you (199)|15.2.2007 16:36
Já dneska objednávám ;) Právě mi přišla várka fólií, jedna z nich je i pro člověka ze Slovenska. Řešit to budeme tak, že mi pošle peníze poštou v obálce (je to žalostné, ale výjde to mnohonásobně levněji než převod peněz ze slovenské banky do české...) a já mu pak pošlu poštou fólii. Pokud bys teda měl zájem, tak mi napiš co nejdříve SZ. Chtěl už jsem to jinak objednat...
osch (1330)|15.2.2007 17:10
to jimmyjames: Bych se taky připojil. Napsal jsem ti SZ.

EDIT: Doufám že budou sedět od okraje po okraj ;)
Rinope (5)|16.2.2007 01:53
to jimmyjames: Ďakujem za ochotu. Ale my sme na to dvaja :-) a chceli sme zohnať tretieho, aby to vyšlo lacnejšie.
Neviete niekto ako je to s tými rozmermi?
Rostakd (33)|23.2.2007 16:56
Prodam folii ClearTouch Anti-Glare na Loox 720,zbyla mi z objednaneho trojpacku z USA.Cena 250,- Kc + postovne /dobirka/,kontakt pres PM.
flashman (1366)|23.2.2007 17:01
tohle příště do bazaru ;)
Rostakd (33)|23.2.2007 20:27
Moc se omlouvam,ale myslel jsem si,ze by to tu bylo k tematu,priste uz si dam pozor.
skilla (1)|27.2.2007 11:04
Tuhle folii (BoxWave ClearTouch Anti-Glare) mohu jen doporučit!!! Objednávka dorazila za 7 dnů, z účtu byla kupodivu odepsána pouze částka, která měla být, folie vypadá velice dobře a zdrsnění je při práci naprosto v pohodě. Kvalita obrazu je možná i trochu lepší - jasnější barvy :-) Nasazení je triviální záležitostí a příslušenství (čistící hadřík a hladítko) je dokonalé. Koupil jsem3pack na Asus MyPal A636 a použil jsem ji na A639(cca 0,5mm mezery od krajů - což je zanedbatelné), takže spokojenost. 1ks zbyl, nemá někdo zájem? Kontakt e-mail nebo ICQ. Předtím jsem zkoušel folie zakoupené u nás v obchodech a byla to katastrofa, takže od teď už jen tyto folie. Vřele doporučuji.:yes:
Pufo Callo (165)|27.2.2007 19:36
mam o nu zaujem, ale mam len blbu visu electron, nechysta sa nejaka hromadna objednavka? Peniaze zaslem e-goldom, na bank. ucet...
jimmyjames_ce4you (199)|27.2.2007 22:21
Chystá ;) Napiš mi SZ. Už jsem přeposílal i fólie na Slovensko, není problém ;) Jen je problém platba na účet...poplatky jsou totiž šílené. Nejlevněji na Slovensko vychází kupodivu dobírka.
PavelBKL (51)|1.3.2007 08:52
Zdravím, rád bych se připojil k nákupu folie. Potřebuji folii na E-tena X500.
Jeden kus. Když jsem se koukal na stránky dodavatele tak tam typ x500 není. Tak teď ani nevím co objednat.:? Pokud jste si už na tento přístroj kupovali folii dejte vědět.
black-star (4)|2.3.2007 20:24
Poradí někdo, jaký zvolit model FSC pro fólii ClearTouch Anti-Glare™? Mám FSC LOOX 600 v nabídce samozřejmě není, tak nevím co vybrat. Na dotazování u firmy je moje angličtina slabá.Dík za radu a pomoc. Aleš
jimmyjames_ce4you (199)|6.3.2007 10:32
Koncem tohoto tydne odesilam dalsi objednavku folii. Pokud by chtel nekdo objednat folii, nebo i jine zbozi z www.boxwave.com, necht mi napise co nejdrive na SZ ;)
Honza102 (182)|12.3.2007 18:14
Musím říci, že jsem z této fólie naprosto nadšen! Na displej sedla perfektně, možná by na šířku neškodil 0.5 mm navíc, ale to je maličkost. Aplikace je jednoduchá, nejtěžší částí je zbavit displej mastnoty a prachu, pak už to jde samo. Barvy 100% a čitelnost na slunci se o hodně zvedla. Co je ale hlavní, ještě se mi ji nepodařilo zašpinit. Od chvíle co jí mám, tak už řeším jenom mastnotu na přístroji, ne na dsipleji.
Mohu jenom doporučit. :)
strojvudce (390)|13.3.2007 20:28
[QUOTE="black-star"]Poradí někdo, jaký zvolit model FSC pro fólii ClearTouch Anti-Glare™? Mám FSC LOOX 600 v nabídce samozřejmě není, tak nevím co vybrat. Na dotazování u firmy je moje angličtina slabá.Dík za radu a pomoc. Aleš[/QUOTE]

Tak už jsi to vyřešil? Taky by mne to zajímalo.
strojvudce (390)|14.3.2007 20:05
[QUOTE="jimmyjames"]Koncem tohoto tydne odesilam dalsi objednavku folii. Pokud by chtel nekdo objednat folii, nebo i jine zbozi z www.boxwave.com, necht mi napise co nejdrive na SZ ;)[/QUOTE]

To už jsem asi prošvihl, co?
jimmyjames_ce4you (199)|14.3.2007 23:20
Prošvihl...Avšak pokud budou zájemci, bude další objednávka ;) Tato byla v pořadí již třetí.
xbarny (31)|15.3.2007 18:12
ahoj jsem dalsi zajemce na folii boxwave, konkretne na htc p4350. objednal bych si ji sam, ale mam kartu maestro. bude nekdo objednavat? jsem z ni nadsen, uz nechci jinou. diky
Pufo Callo (165)|28.3.2007 13:10
tak som ju prave aplikoval, vyslo mi to tak na taku dvojku, dole mam asi tri ciastocky prachu, kedze su dole tak asi s nimi budem zit, obavam sa ze druha aplikacia by mohla dopadnut este horsie.
Inak ma displej vypadat tak trochu cudne? Pripade mi akoby bol zaroseny...
Carabei (611)|28.3.2007 13:22
zaroseny?.... myslis jako ze casti ktery sou bily tak kdyz se na ne poradne podivas tak ze tam vidis miniaturni tecky cerveny modry a zeleny?
Pufo Callo (165)|28.3.2007 13:42
no neviem ,proste zarosene to vypada... ako okuliare ked zmenis nahle teplotu prostredia.

http://img471.imageshack.us/my.php?image=p1000716up7.jpg
V reale to vypada trochu inak [odkaz, pro zobrazení se přihlaste][odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Carabei (611)|28.3.2007 13:52
ja to na ty fotce nak nevidim, ale rekl bych ze je to to co tam mam ja taky a mozna vetsina lidi, casem sem si na to zvykl, asi to bude u vetsiny matnych folii. jinak naprosta spokojenost
Pufo Callo (165)|28.3.2007 13:55
jj aj ja som spokojny, len neviem ci to reaplikovat alebo nato kaslat.. co by si povedal podla foto? Imho to na nich ani moc nevidno ale dole napravo mam dost dlhu ciastocku prachu, pri filmoch to trochu zavadza. A este mam dole vstrede dve male bublinky a malinke ciastocky prachu.. Je to na reaktivaciu alebo nie?:D
Pufo Callo (165)|28.3.2007 13:55
Utiekla mi ruka a klikol som omylom dvakrat, prosim moda nech tento prispevok zmaze, dakujem
Carabei (611)|28.3.2007 14:31
pokud je to takova carka ktera pod sebou nema bublinku tak je to akorat chyba folie asi... jinak zalezi na tom, jak moc ti to vadi.... driv jsem mel pod jinou folii 3 smitka a nevadilo mi to osm mesicu, pak jsem sel do boxwave
Pufo Callo (165)|28.3.2007 15:08
je to ciastocka prachu:yes: no uvidim , asi to prezijem, skor je pre mna tazsie si zvyknut na tak rapidnu zmenu zobrazovania, je to fakt akoby zarosene:) ale uz som na tom kukol jeden film a pohoda. Kazdopadne super folia:yes:
jimmyjames_ce4you (199)|28.3.2007 17:32
[QUOTE="Pufo Callo"]no neviem ,proste zarosene to vypada... ako okuliare ked zmenis nahle teplotu prostredia.

http://img471.imageshack.us/my.php?image=p1000716up7.jpg
V reale to vypada trochu inak [odkaz, pro zobrazení se přihlaste][odkaz, pro zobrazení se přihlaste][/QUOTE]

Nevím, co přesně myslíš...podle těch fotek to vypadá docela divně.. Nicméně nezkoušel jsem nikdy fotit zapnutý displej s touto fólií (vyzkouším)...
Mně se obraz na displeji jakoby trochu "třpití". Nejlépe to je možno vidět asi na bílé. Nejde však o žádnou vadu, ale vlastnost matné fólie. Na to si ale hnedka zvykneš. Já to vůbec nevnímám, není to nijak rušivé.

Jinak zobrazení se malinko rozostří, to je způsobené povrchem fólie. Po její aplikaci jsem si rozdílu ani nevšiml, ten jsem si uvědomil, až když jsem postavil vedle sebe zařízení s fólií a bez fólie. Rozdíl je opravdu minimální.

Co se týče prachu: V článku jsem zdůrazňoval, že před aplikací je potřeba displej opravdu velmi pečlivě vyčistit a snažit se pracovat rychle, aby se na povrch odkryté fólie nepřichytil prach ze vzduchu. Jak vidíte, je pod fólií opravdu dost vidět a je to rušivé. Reaplikovat fólii lze, ale sám jsem to u této fólie nikdy nezkoušel. V článku (jeho část přikládám k fóliím) je také uvedený odkaz do diskuze, kde je popsána "mokrá" aplikace fólie, která je na reaplikaci asi nejlepší. Také však nejnáročnější a trochu riziková...
Pufo Callo (165)|28.3.2007 21:43
snazil som sa robit rychlo a displej som 15min cistil, ten prach sa tam musel fakt strasne rychlo dostat.. a aplikoval som to v kupelni po horucom kupele:)) tak uz neviem, ale tie dve (viditelne) ciastocky prachu prezijem. Skor ma trapi ze to vypada akosi "haluzne" po aplikacii, ale zda sa mi ze postupne to ciastocne mizne (alebo si oci zvykaju). Na filmoch toto konkretne badam uz najmenej.
Rad by som videl foto niekoho ineho s foliou a niekoho bez, najlepsie nieco podobne ako to moje foto, schema(tema) tam je aktivovane standardna
tak som sa na to este trochu dlhsie zadival a to foto vypada povedal by som uplne realne ako to vidim vlastnymi ocami na pda
jimmyjames_ce4you (199)|28.3.2007 22:01
Až bude čas, vyfotím své Vario s fólií a hodím sem fotku..
Matrix44 (134)|28.3.2007 23:40
tak konecne mi dorazila folia, ale bojim sa ju tam nalepit ze sa mi tam dostane prach, alebo nevytlacim vsetky vzduchove bubliny, pripadne ze ju tam nalepim krivo.Chcel by som Vas poziadat o nejake rady, teda ako, a cim ocistit dokladne displej, a nejaky postup prac pri aplikovani folie, aby som ju nedobabral.

Dakujem,
Matrix44
Pufo Callo (165)|29.3.2007 07:16
Ahoj. Kup si v optike cistiaci prostriedok na okuliare, mozes si ho pokojne este doriedit do mensej flasticky s vodou, na PDA to je lepsie. Da sa s tym vycistit dokonale. AK ju nalepis krivo nic sa nedeje, aj ja ju mam dost krivo , to az tak nevadi, davaj si skor pozor na prach, snaz sa ju do 5 sekund po odlepeni prilepit... Bubliny sa daju velmi lahko vytlacit ked pod nimi nie je este aj ciastocka prachu. Bolo to lahsie ako som si myslel, aj velke.
Matrix44 (134)|29.3.2007 12:59
Dik za tip. Co myslis, mohol by som pouzit aj cistiaci prostriedok na monitory ? Pripadne pouzit svedsku handricku + handricku SE co davali k SE T610i.

Dik,
Matrix44
Pufo Callo (165)|29.3.2007 14:29
jj mozes , ja ale pre istotu vsetky este riedim tak 50:50 s vodou a je to uplne v pohode:)
Matrix44 (134)|29.3.2007 20:16
OK dik, ale vidim ze budem musiet povysavat cely byt a specialne kupelku, potom poriadny kupel, a podme na foliu. Tak snad sa trafim, a vyhnem sa prachu. Potom poreferujem ako som dopadol.

Majte sa,
Matrix44
freeman30 (11)|30.3.2007 08:29
právě mi došly objednané fólie na Loox C550. Objednával jsem je na N560 což je stejný rozměr. Jsou ale z jedné strany asi o 2mm kratší. Poradíte někdo jaký typ objednat na c550? Mimochodem, ty fólie mám 3 a jsou zabalené. Takže pokud máte někdo zájem tak je prodám.
Pufo Callo (165)|30.3.2007 15:10
to ze su kratsie nevadi, je to to iste akoby si si objednal na C550 keby tam bol--
oltcit (1098)|30.3.2007 20:39
Na c550 a n560 pasuje uplne presne folia urcena pre Looxa720,tiez som si objednal 3-pack a nakoniec som ich poposuval na n560.
Matrix44 (134)|2.4.2007 09:02
takze mi konecne slavnostne dosli folie. Nalepenia som sa obaval, a z casti som mal aj pravdu. Folia sa sice lepi uplne bezproblemovo, a strach z bublin pri tejto kvalitnej folii je uplne bezpredmetny, ale komu sa ju podarilo nalepit bez toho, aby sa pod nu nedostalo ani jedno mikrosmietko, tak klobuk dole, pred labakom kde to bolo nalepene. Displej som cistil cca. 5 min, a musim povedat ze bol uz uplne krasne cisty, ale potom dalsich 10 min. som bojoval s nahodne spadnutymi necistotami z vzduchu. Ked som uz bol na pokraji nervoveho zrutenia, tak ked som bol presvedceni ze uz asi cistejsi nebude, tak som previedol bleskovu operaciu nalepenie. Folia sadla perfektne (na moje pocudovanie), ale nakoniec som tam objavil nejake mikro smietka. Su naozaj male, ale stve to. Prelepovat ju uz ale nebudem, lebo by som asi skoncil na nejakych sedativach :D
Mam pocit ze necistoty sa tam nachytali, ked som odlepil ochrannu foliu, a pokial som samotnu foliu prilepil na displej.

Majte sa,
Matrix44
tazz1 (680)|7.4.2007 11:31
No kdyby nekdo zas delal hromadnou objednavku, tak bych se rad pridal (mam Vario) .

diky
tazz1 (680)|7.4.2007 11:33
Jinak jake mate zkusenosti s tou Windmasterovou vlhkou metodou ? Ja bych mel docela strach, aby mi vlhkost strojek neposkodila.
flashman (1366)|7.4.2007 11:36
měl sem už tři folie a všchny tři sem nakonec naepil namokro. pokud to jenom navlhčíš, tak se nemůže nic stát
jimmyjames_ce4you (199)|7.4.2007 12:04
[QUOTE="Tazz1"]No kdyby nekdo zas delal hromadnou objednavku, tak bych se rad pridal (mam Vario) .

diky[/QUOTE]

Pokud máš zájem o objednání folie, napiš mi SZ :yes: Objednávám už celkem pravidelně z BoxWave pro lidi odsud z diskuze.

Momentální várku budu objednávat asi do 14 dnů, takže kdo má zájem o objednání, nechť mi napíše ;)

EDIT: Co se týče Windmasterovi ("morké") metody.. Před pár dny jsem aplikoval fólii na tátovu p910i. Bohužel jsem musel na několikrát, takže jsem zkusil mokrou metodu. Jediný problém vznikne, pokud je na fólii moc vody, tak po displeji klouže..ale jaksik pořád. Takže jsem pak musel nechat vodu více odkapat a aplikovat znovu. Pak už to bylo v pohodě. K žádnému poškození displeje nedošlo.

Chtěl bych ještě upozornit na jednu věc. Fólii aplikujte jen v naprosto čistém prostředí (tzn utřený prach etc)! Jak jsem aplikoval fólii na tu p910, tak v koupelně zrovna nebyl utřený prach a i když jsem si trochu otřel desku, na které jsem měl mobil položený,tak to byl horor. Vyčistil jsem displej a do pár sekund tam zase přistálo nějaké smítko prachu. Nedokázal jsem pochopit, jak se mi podařilo svoji fólii aplikovat během pár minut a bez jediného smítka prachu. Tady to prostě nešlo. Takže na čistotě prostředí, ve kterém fólii aplikujete, dost záleží.
sek750 (15)|11.4.2007 21:48
chtel bych se zeptat jestli je mozne tuto folii strihat...chtel bych ji na HP rx4240 ale bohuzel ji nemaji...popripadne mi doporucte naky jiny model ktery ma stejne velky displej aby folii sedela...diky moc :)
jimmyjames_ce4you (199)|12.4.2007 23:52
Folie lze strihat bez problemu. Pouze musis byt dostatecne zrucny a peclivy. Doporucuju pouzit nejlepe rezacku na fotky nebo alespon "odlamovaci" nuz (ci skalpel) a peclive merit, aby byl rez presny a cisty.

Zkus najit jine zarizeni se stejnym displejem.

Dalsi moznost je napsat dotaz do BoxWave. Pokud bys objednaval folii prezemne, tk to muzu napsat za tebe.
sek750 (15)|13.4.2007 14:16
ja tam napisu a dyztak bych ji pak objednal pres tebe... je mozny objednat pres tebe i pouzdro??
jimmyjames_ce4you (199)|13.4.2007 14:22
Oki. Samozřejmě je to možné :yes: Můžu ti objednat jakékoli zboží z boxwave.com ;)
toorek (251)|17.4.2007 14:32
Pomohl by mi někdo objednat fólii BoxWave ClearTouch Anti-Glare na MDA Compact? Mojí kartou se nedá platit přes net. Jsem z Olomouce...
jimmyjames_ce4you (199)|17.4.2007 15:03
Viz soukromá zpráva..
xtonda (811)|17.4.2007 15:07
No a za kolik ty fólie tedy nabízíš a jak a za kolik potom doručuješ?
osch (1330)|17.4.2007 15:13
Ad. bezprašné prostředí: Souhlasím s jimmyjames, ale musím se pochlubit, že jsem nalepil fólii (Boxwave Anti-glare) i v hospodě u stolu s popelníky. Ani ň prachu pod ní :D

Ad. zastřihnutí fólie: Tak to bych ti přímo doporučil koupit fólii na vetší displej a pak si ji, tak jak jimmyjames píše, zastřihnout. Oni totiž v Boxwave ty fólie řežou o cca 1mm užší a nižší. Ničemu to sice nevadí, ale jelikož ji kvůli scrolování "lepíš" do pravého horního rožku displeje, je to pak na druhý straně vidět a nevypadá to pěkně.
-----------------------------------
EDIT: A s tím jak pro mě jimmyjames zajistil nákup a doručení fólií jsem byl nadmíru zpokojen :yes: ještě jednou díky ;)
strojvudce (390)|17.4.2007 16:32
Tak už mám ode dneška tuto folii též. Nechápu, jak jsem mohl být uplynulé čtyři roky bez ní.:D Měl jsem obyč a rozdíl je propastnej. Nyní vidím na displej i na sluníčku, dříve pouze svůj ksichtík. Stylus po ní klouže taky skvěle, prostě nádhera. A dokonce jsem ji nalepil na první pokus a bez jediného smítka ( v zapářené koupelně:yes: ). Takže všem co nejsou ještě rozhodnuti ji můžu vřele doporučit.:yes: :yes: :yes:
Velké DÍK patří jimmyjamesovi za pořízení.;)