Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 16 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 237

Téma: Fólie BoxWave ClearTouch Anti-Glare

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Je to smíšené. Objednávám přes net dost často a u asi 1/3 zásilek nad 30 EUR platím DPH. Myslím tím zásilky posílané obyčejnou poštou. Občas projde i něco za víc než 100 USD. Asi jak kdo to vyřizuje... A samozrejme dulezita vec: DPH se plati u dodavek ze statu mimo EU (teda i USA).
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Dobry den,

ja bych se take pridal se zadosti o objednani.

1ks na FSC N560

Dekuji moc,
    Aucoin (cell 606 763 664)

Komu to mohu zaplatit ?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Jen bych podotknout, že jsem si objednal v pátek 3ks AntiGlare fólie na TyTN a v pondělí mi přišlo, že není a (asi nějaký čas nebude) skladem, zda chci kreditovat platební kartu nebo čekat...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Me dneska prisel email, ze folie na Looxe 4x0 uz jsou na ceste.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Rad bych se taky pridal.

1x MDA Vario

Dekuji!

PS: komu mam zaplatit

Edit: Ruším, koupil jsem nakonec Brando

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Zdravim vsechny. Tento tyden si budu objednavat veci ze stranek http://www.aximcases.com (resp. http://www.cases.com ). Objednavka bude ke znamemu do USA, ktery prileti do CR 24.11. Tudiz neplati se zadne postovne, clo ani dan, pouze cena zbozi. Pokud toho nebude moc, tak jsem ochotny neco priobjednat i pro nekoho dalsiho. Zajemci hlaste se (nejlepe soukromou zpravou tady v diskusi). :yes:
    Tato nabidka uz neplati.Kdo vcas napsal,tomu jsem zbozi objednal. Ppokud bych jeste ted neco objednaval, tak by to uz nespis nestacilo prijit.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

1x matná na Vario - Praha by bylo super třeba na sraz přinýst.

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

ta folia je nutnost ak pouzivate ( ako ja ) dell x51v na navigaciu.. ten displej je tak strasne leskly, ze to bez toho nejde.. folia je absolutne fantasticka, balenie profesionalne a s tym prislusenstvom, co k nej dostanete, to dokaze kazdy pohodlne zalozit. super!

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Zdravím. Rád bych si objednal fólii, ale mám problém s placením. Mám embosovanou kartu Master Card od Komerční banky. Nedaří se mi provést platbu. Někde jsem se dočetl, že je potřeba kartu aktivovat, abych mohl provádět platby přes internet. Nemáte s tím někdo zkušenost. Za každou radu díky.

Honza

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Mal moznost niekto porovnat tuto foliu s Brando Ultra Clear Protector a povedat cim sa lisia?
    Lebo ak sa pozrete na toto http://www.boxwave.com/products/armorcase/armor-case-fujitsu-pocket-loox-720_387.htm a http://shop.brando.com.hk/bwmetalcase_details.php?i=33 tak je videt ze su si strasne podobne / rovnake , a ci to nie je tak aj s foliami. Podla clanku co som cital, tak tie folie by rovnake nemali byt (pretoze ta od branda otlacky zanechava a ma aj slusne odlesky). Ale zaujimal by ma nazor autora clanku, ci videl niekedy na vlastne oci tu foliu od Branda (nie tu matnu).
    Dakujem.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Přiznám se, na vlastní oči jsem je vedle sebe neviděl.
    Lesklá fólie Brando a lesklá BoxWave jsou si velice podobné. Avšak nemyslím si, že by byli od stejného výrobce. Odlesky jsou vidět na obou...pořád to jsou lesklé fólie.
    Výrazný rozdíl je však mezi BoxWave Anti-Glare (antireflexní) a Brando ScreenProtector (antireflexní). Tady byste rozdíl na první pohled určitě poznal.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

takže pokud lesklou, tak je to jedno a pokud matnou, tak
    Anti-glare?

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Tak sa spytam takto.
    Takto isto sa mi leskne aj od Branda UltraClearProtector a zanehava otlacky:
    http://www.ce4you.cz/img/articles/cz/large/0000000291_cXKh65366200611310828.jpg

A tento obrazok je tej ultraclear/cleartouch od BoxWave?
    http://www.ce4you.cz/img/articles/cz/large/0000000291_UPB61132200611310833.jpg

Lebo ak je to od BoxWave matnej, tak fakt rozdiel medzi brando foliami a od Boxwave nie je rozdiel, pretoze totalne tak isto vyzeraju Brandacke a ani od Brando matna nezanehava na displeji otlacky.
    Preto sa este chcem spytat ci ta od BoxWave ultraclear zanechava otlacky, totiz ak ano tak to bude ta ista co Brando, pretoze ta zanechava takisto. Ak ta ultrapriehladna od BoxWave otlacky nezanechava, tak je jednoznacne BoxWave lepsie.

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Predpokladám, že na Fujitsu-Siemens C550 bude rovnaká fólia ako napr. na N560... pretože v ponuke na webe práve majú fólie na N500, N520, N560 ale nie C550. Na Sunnysofte zase majú pre FS Nxx, predpokladám teda, že všetky displeje sú rovnaké, čo do veľkosti. Je to tak ? Vďaka.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Měla mi přijít podle e-mailu dneska a nepřišla
    edit: tak mi přišla v čera (20.11.) je super

Strana 2 z 16 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. kde v CZ koupit BoxWave ClearTouch Anti-Glare?
    Od SpeedyTuning v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 02-01-2010, 08:17
  2. VARIO folie Boxwave ClearTouch Anti-Glare
    Od anaxagoras_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-04-2007, 16:27
  3. Chce se někdo připojit k nákupu fólie ClearTouch Anti-Glare?
    Od TomTomX_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 19-03-2007, 18:17
  4. koupe ClearTouch Anti-Glare - KDE?
    Od okno_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-09-2005, 13:16