Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 15 z 16 PrvníPrvní ... 513141516 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 211 až 225 z 237

Téma: Fólie BoxWave ClearTouch Anti-Glare

Nováček
    Registrace
    May 2006

Budu objednavat 3-pack matnych folii na N560 (podle diskuse vezmu folie na 720). Mel by nekdo zajem o jednu nebo obe zbyle? Slo by osobni predani v Brne (nekdy i v Praze) nebo postou.

Cena za ks 11,5$ (34,5$ / 3)

Piste radeji SZ, at to tu neni zbytecne zaflakane.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

HROMADNÉ OBJEDNÁVKY FÓLIÍ BOXWAVE

Využijte velmi výhodného kurzu dolaru (valuty prodej u ČS 18,48CZK/USD) pro nákup kvalitní ochranné fólie BoxWave

Pokud netušíte k čemu jsou dobré ochranné fólie na dotykové displeje, podívejte se na tento článek. Chcete-li znát výhody antireflexní fólie ClearTouch Anti-glare, přečtěte si tuto recenzi.

Chtěli byste tuto fólii, ale nemáte možnost platby kartou přes internet, neumíte anglicky nebo se jen o to nechcete starat? Potom stačí jen poslat email na adresu jimmyjames at seznam.cz (místo "at" pochopitelně napište @) s informací: kolik chcete objednat kusů, na jaké zařízení a jaký typ fólie (antireflexní Anti-Glare nebo lesklá Crystal). Potom už jen pošlete peníze na účet a za pár týdnů máte ve schránce objednanou fólii.

Cena 1ks ClearTouch je 335Kč při platbě celé částky předem, resp. 350Kč při platbě zálohy předem a doplatku při doručení.
    Zvýhodněný 3pack stojí 700Kč při platbě celé částky předem, resp. 715Kč při platbě zálohy předem a doplatku při doručení.

V této ceně je zahrnuto poštovné z USA, poštovné po ČR (doporučený dopis), bankovní poplatky, balné atd.

Nyní organizuji již 11. hromadnou objednávků fólií pro návštěvníky ce4you

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Fólie BoxWave je také možné nakoupit za české koruny zde. Cena fólie je 289 Kč s DPH (300 Kč pro specifická zařízení - HTC Touch, Palm Treo, HTC Universal). Nákup se však vyplatí pouze při nákupu většího množství nebo při nákupu dalšího příslušenství - cena poštovného je totiž 91 Kč (131 Kč za dobírku).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

kdyz date do poznamky k objednavce, ze to chcete jen v obalce a zaplatite to zalohou, tak je postovny u folii jen 25 kc

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Mám na prodej jednu 2,8" matnou (antiglare). Cena: 299,- (postovne 39 - platba predem / 79 dobirka).
    xandrew@seznam.cz
    Můžu odeslat hned v den platby

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Nenechte se zmást tím, že píšou, že fólie jsou kompaktibilní na všechny 2,8" zařízení. To by je leda museli udělat natahovací, protože displeje většiny zařízení, i když mají psanou úhlopříčku 2,8", se rozměry i o několik milimetrů liší ! Údaj 2,8" je jen velmi hrubý.
    BoxWave vyrábí fólie přímo na míru každému zařízení, aby seděla co možná nejpřesněji a neměla zbytečně velkou vůli. Já vždy objednávám fólii pro dané zařízení (pokud tedy je v nabídce), ne nějaký jeden vytipovaný rozměr s doufáním, že to bude sedět... Prošly mi rukama fólie už na cca 20 různých zařízení a jen pár z nich mělo shodné rozměry! Přitom se ve většině jednalo o fólie na 2,8" displeje.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Sháněl jsem folii ClearTouch Anti-Glare pro Asus P535. Na dotaz mi BoxWave odpověděl, že chystají folie pro nové modely. Jelikož jsem nechtěl čekat, pracovník mi našel folii podle mých zadaných rozměrů. Objednal jsem tedy folii na T-mobile Compact (kvůli stejné ceně) a do poznámky jsem měl po domluvě napsat, že jedná o folii BWCT-PHS525T. Sedí přesně!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Jeste aby nesedela. 2,8" je proste 2,8" a ne +/- nejaky ten milimetr.

Nováček
    Registrace
    May 2008

Nema nekdo na prodej tuhle folii pro HTC Kaiser?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od sirandrew
    Jeste aby nesedela. 2,8" je proste 2,8" a ne +/- nejaky ten milimetr.
    Opravdu? Máš to ověřené? Prošlo mi rukama několik PDA/MDA s 2,8" displejem a větší množství fólií a rozdíly ve fyzických rozměrech jsou i několik milimetrů! Přestože se vždy jednalo o 2,8" displej .

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od headquest
    Nema nekdo na prodej tuhle folii pro HTC Kaiser?
    Momentálně na "skladě" nemám, ale mohu ti ji objednat v další hromadné objednávce.

Jinak momenátlně mám skladem jednu fólii pro FS Loox 720, která je připravena pro okamžité odeslání.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Potřeboval bych BoxWave ClearTouch Anti-Glare na MDA Vario. Máte někdo? Popř,. bych se připojil k hromadně obědnávce. Jsem tady nový, proto nevím jak to s tou obědnávkou funguje díky za info.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Hromadné obědnávky tu pokud vím nikdo nepořádá. Zkus se obrátit na nějaké restaurační zařízení.

Ovšem pokud by si chtěl objednat fólii v hromadné objednávce, tak mi napiš na mail jimmyjames at seznam.cz (za "at" samozřejmě dosaď zavináč).

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Jaj chybička sry za češtinu ops:

Nováček
    Registrace
    May 2008

Pokud by nekdo mel zajem, mam na prodej jednu Boxwave cleartouch Antiglare na Kaiser

Strana 15 z 16 PrvníPrvní ... 513141516 PosledníPoslední

Podobná témata

1. kde v CZ koupit BoxWave ClearTouch Anti-Glare?
    Od SpeedyTuning v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 02-01-2010, 08:17
  2. VARIO folie Boxwave ClearTouch Anti-Glare
    Od anaxagoras_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-04-2007, 16:27
  3. Chce se někdo připojit k nákupu fólie ClearTouch Anti-Glare?
    Od TomTomX_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 19-03-2007, 18:17
  4. koupe ClearTouch Anti-Glare - KDE?
    Od okno_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-09-2005, 13:16