Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 11 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 164

Téma: Folie a jak ji bezpecne nasadit?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Jak vás tak čtu, musím vám poradit jedno řešení na věky. Používám folii od firmy INNO POCKET, zakoupenou v PDA Planet. Je nechutně drahá, stojí 360 Kč včetně DPH, ale je absolutně bezodlesková, nehrozí zobrazit náhodné otisky spocených prstů a hlavně ji nelze ničím poškrábat. Používal jsem ji 1,5 roku na Cassiopeie a nebylo absolutně nic znát. Před půl rokem jsem změnil PDA a zakoupil folii na 2210 a opět bez problému. Stylus klouže optimálně, bubliny neexistují, protože folie patří k těm tvrdším, takže nemusíte téměř nic vyhlazovat, pouze malinko u krajů. Hlavně vám neudělá z displeje zrcátko na holení a zobrazování je ještě lepší než bez ní !!!! Nasadit jí bez prachu je problém, ale 1-2 smítka prachu jsou v normě a jsou vidět pouze při vypnutém dipleji. Při zapnutém není šance prach pod folií vidět. Kdybyste někdo tuto folii sehnal levněji v Čechách, dejte vědět, koupil bych ji i synovi na Tungsten E.
    Odpovídat lze po přihlášení

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Pro úplné amatéry v nasazování folií ještě jedno doporučení:
    fólii nasazujte levou rukou od pravého okraje a shora (nebo doporuřuji obrátit přístroj). Pokud je fólie menší, než rámeček (např. originál na MDAII), a začnete od levého okraje, budete u pravého okraje mít kraj fólie uprostřed posuvníku a budete chvíli tahat po fólii, chvíli po skle.)

PS.
    Originální zkušenost.
    (

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Kupuji s Acer n10 nevite jestli tyhle folie jsou dobra volba?
    www.patro.cz

Zasouvací ochranná folie pro iPaq (10ks)

291Kc s DPH .

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Nejsem přítelem zasouvacích folií, jakýkoliv prach, který se tam dostane, tak pohybem folie slouží jako brusný papír. A navíc, jak kvalitní je folie, když je jí třeba balit hned po 10 kusech. Zřejmě není vyrobena tak, aby dlouho vydržela. Za tu cenu kupte 1 ks bez DPH a vydrží minimálně tak dlouho, než pořídíte další PDA.(2-3 roky)

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2003

No, já měl zasouvací folie na iPAQ 3950 a že by mi "brousily" display si nemůžu nijak vzpomenout.
    Ale pokud bych se musel rubat s nalepovací folií, to bych si radši nechal ten display podřít. Ale to je věc názoru.

Carlos

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Citace Původně odesláno od zsadek
    Citace Původně odesláno od simhap
    Po vypotrebovani prvniho (a zaroven i meho posledniho balicku) folii od Sunnysoftu jsem se rozhodl jit do neceho kvalitnejsiho (dal jsem zejmena na doporuceni lidi z fora na brighthandu) a zakoupil samolepici folii ClearTouch ( http://www.boxwave.com/products/cleartouch/ ). Muzu zcela doporucit )
    Zdravím,

mám dvě otázečky:

1- doba a forma doručení (hrozí poškození a ztráta?)
    2-jak to vypadá po dalším měsíci používání?

Dik

Zdenda
    Ahojky,

tentokrát už zkušenost. Šel jsem do této folie a po prvním dni používání jsem nadšen. Problém byl s doručením, protože automat vygeneruje adresu s uvedením státu CS místo Czech republic (nebo jsem udělal někde chybu).

Ale k folii. Pokud pochopíte systém, nalepení je otázka jedné minuty. Folie se skládá jakoby ze dvou k sobě slepených a oddělením jedné získáte naprosto čistou bez prachu a jiných nečistot. Pokud je display dobře očištěn doporučuji jelenici na brýle a štěteček jen folii položíte, přejedete kartou (kreditní nebo debetní je to jedno) tam a zpět a je hotovo.
    Folie je skvěle klouzavá a dokonce eliminuje odlesky. Při práci na sluníčku je čitelnost podstatně lepší než bez folie, což považuju za největší přednost.

Uvidím jak to bude z výdrží, ale podle struktury tipuju víc jak půl roku.
    Stručně řečeno dobrá investice a klid. Než vyrábět přemýšlet, testovat a riskovat poškozený display tak vřele doporučuju investovat v přepočtu 320 Kč.

Zdravím Zdenda

simhap_ce4you
    Guest

ClearTouch mam nekdy od vanoc, zatim bez jedineho viditelneho poskozeni

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Fólii ClearTouch mám asi 4 měsíce, doručena z Hong-Kongu nebo z podobných krajů asi za 10 dnů v obálce, bez problémů.
    Je perfektní, sice nasazení pro prach asi napětkrát, ale jde to. Vzhledem k tomu, že má povrch přilehlý k dispeji silikonový, se všechny nečistoty nakonec nalepí na něj. Fólii stačí opláchnout ve vodě a nasadit na dokonale čistý displej (každé smítko je pod ní vidět), musí se jenom správně nastavit na plochu displeje - lehne si téměř sama a bez bublin.
    Povrch má matný, bez reflexů, je trochu tvrdší, ale pokud mohu soudit, prakticky nezničitelná. Čas od času ji otřu roztokem na čištění brýlí (nějaká alkoholová potvora) a je jako nová.
    Martin

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Objednaval jsem folii na vyse uvedene adrese. Odeslana byla udajne 26.6.. Dneska jsou to uz cca 3 tydny a stale nic. Jak dlouho trvalo doruceni folie Vam ? Mam obavy prave kvuli statu CS, ikdyz jsem ve statech vybral Czech Republic, v potvrzovacim mailu byl uveden stat CS. Musel jste nekde urgovat doruceni folie ?

Diky za odpoved

Nováček
    Registrace
    May 2004

Tak tohle me taky zajima. Mam stejny "problem".
    Folii mam objednanou uz skoro 5 tydnu a porad nic.
    Na muj mail odpovedeli, ze ji posilali a ze doruceni sem do Evropy trva 2-4 tydny...
    Tak nevim.

Nováček
    Registrace
    Oct 2002

Nejprve jsem používal ty zasouvací folie. Asi je lepší si je udělat sám. Problémy jsem s nimi nikdy neměl. Potom jsem na zkoušku koupi za 160 Kč tu nalepovací a je to super. Mám ji tam 1 rok no a teď už je trochu sjetá a chtěla by vyměnit. Jinak s jejím nalepením jsem problémy neměl, chce to sice trochu trpělivosti, ale po vyhlazení kreditní kartou to bylo OK a eventuelně zbylé bublinky zmizely.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Nedavno som kupil zasuvacie folie na moj iPAQ 2210, a mam trocha obavy z "brusiaceho efektu" pripadneho prachu, co sa dostal pod foliu (aj ked som ju nasadzoval skutocne dokladne, tak k displayu nepriliaha dokonale), takisto po 2 dnoch (!!) je slusne poskrabana (testoval som pouzivanie PDA ako tabletu :-)

Neviete niekto, kde na Slovensku by sa dala dostat nalepovacia folia? Objednavat z USA sa mi nechce...

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od mstenchl
    Objednaval jsem folii na vyse uvedene adrese. Odeslana byla udajne 26.6.. Dneska jsou to uz cca 3 tydny a stale nic. Jak dlouho trvalo doruceni folie Vam ? Mam obavy prave kvuli statu CS, ikdyz jsem ve statech vybral Czech Republic, v potvrzovacim mailu byl uveden stat CS. Musel jste nekde urgovat doruceni folie ?
    ...a napsal jste jim nekdo, ze maj ve formulari chybu:O :?:

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Citace Původně odesláno od mstenchl
    ...a napsal jste jim nekdo, ze maj ve formulari chybu:O :?:
    Kdybych umel anglicky, tak bych napsal. V teto diskusi je nekdo, komu to s CS prislo. Nechcete mi pls nekdo napsat ten anglicky text ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Tak ještě stále mám naději, že mi moje folie dojde. Včera jsem od firmy dostal mail, ve kterém mi píšou, že jim zboží bylo vráceno pro nedostačující nebo chybnou adresu /po 4 týdnech/. Tak jsem jim poslal tu adresu znova, tentokrát jsem stát opravil z CS na Czech Republic a pro jistodu doplnil Europe. Tak snad už to bude OK.

Strana 2 z 11 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 22-11-2007, 16:40
  2. Folie
    Od olmic v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-09-2007, 22:06
  3. Folie z "obycejne" folie
    Od sotik v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 03-11-2005, 04:56
  4. Folie
    Od KOdlik_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 18-06-2004, 21:48