Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 21 z 31 PrvníPrvní ... 111920212223 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 301 až 315 z 453

Téma: HTC Universal - nové ROM

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Tak prvni vetsi problemek na obzoru (aplikace Camera), viz. probihajici diskuze na xda-devu, ale Jwrightmcps pry vse rychle opravi a vyda brzy novy, jeste lepsi release.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

Jen takové malé povzbuzení a poděkování těm, kteří mají chuť a odvahu zkoušet stále nové ROMky.
    Díky.
    Já potřebuji Universala především používat a popravdě už ani nemám času a možná i odvahu stále přehrávat nové ROMky a vše znovu instalovat. Ale neustále to tu sleduji a pokaždé čekám, až se od Miloše Strouhala ozve: "Tak tato verze funguje bez problémů!".

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Já používám také 1.90.96 WWE, pouze radio mám ve verzi 1.15.00.
    Podle uiqjirky je tato, asi poslední oficiální romka od i-mate, to nejlepší na WM5. A jemu já věřím, tak jsem dosud nic šestkového nezkoušel. Ale taky bych rád. Snad až přijdou dlouhé zimní večery. V poslední době ale občas malý problém mám. A sice, že UNIHO zapnu a mám podsvícení stažené na minimum. Takže musím téměř poslepu odklikat do settings a nastavit svou obvyklou úroveň Zatím jsem nepřišel na to, co to může způsobovat.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od akunka
    Já používám také 1.90.96 WWE, pouze radio mám ve verzi 1.15.00.
    Podle uiqjirky je tato, asi poslední oficiální romka od i-mate, to nejlepší na WM5..
    1.90.96 WWE není od i-mate, autorem této povedené ukuchtěné ROM neni nikdo jiný než Jwrightmcps. Poslední oficiální i-mate ROM je 1.30.76 WWE s Radiem 1.09.

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Podle uiqjirky je tato, asi poslední oficiální romka od i-mate
    Ja nikdy nenapsal,ze je tato romka od I-mate.Byla to nejlepsi posledni wm5 romka

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Tak to se omlouvam, zmatlo me, ze mam od i-mate skin na today.
    Je v te romce obsazeny.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Predem se omlouvam za asi zbytecne dotazy.

Prechazim z MDA compact (WM 2003SE) na Uniho (WM6) a mam par dotazu.
    - jak je to s RAM? U WM2003 byl posuvnik, ted zalezi na ROM?
    - ktere ROMky berou SDHC?
    - ktera ROM je nejlepsi. UMTS nevyuziji.

Mockrat dekuju!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Tak problem s posledni ROM od Jwrightmcps vyresen, vytvoril druhy, tentokrat jiz funkcni patch, ktery problemy s aplikaci Camera odstrani, nejlepe si ten patch pridat primo do Extended ROM..

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

Tak jsem docela plný očekávání, jak se tato ROMka ukáže v průběhu několika dní při běžné zátěži. Že už by nastala doba přeflashování ?
    A bylo by možné nabídnout ke stažení nějakou vyzkoušenou nepřeplácanou Extended ROMku?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Hodim ti do emailu svoji aktualni Extended ROM, treba se ti neco z toho bude hodit. Neni to zadne umelecke nebo programatorske dilo, nove caby uz se mi delat nechce, ale funguje dobre a setri misto, vetsina aplikaci zustava v ni a neukrajuji tak misto z cenne pameti zarizeni. Podotykam, ze v ni je jiz zahrnut zminovany funkcni patch od Jwrightmcps.
    Takze se tato Extended ROM hodi v te podobe jak je jen k ROM 2.12.00 WWE od Jwrightmcps.
    Vsechno co je v ni obsazene je jen a jen volne dostupny freeware, ktery casto vyuzivam. Tak mi hod svuj email do SZ a ja ti to poslu.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak mám za sebou týden testování Jwright 2.12.00 ROMky a můžu říct, že je zřejmě zatím nejlepší ze všech mnou testovaných WM6. Bez problémů mi vydrží týden bez soft-resetu, i když je pravdou, že tento týden nebyl tak náročný. Memory leaks jsou v normě, sice po připojení k WiFi, spuštění IE a mChatu jsem měl najednou 2MB RAM, ale po zavření a odpojení naskočilo opět asi 17 - 18MB, takže ok.

2xp: díky za upozornění na patch

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

hm zvláštní, všichni se tu "tozplýváte" nad Jwright 2.12.00 ROM, ale já mám pocit, že je to strašný ŠNEK, který občas i mrzne - hm, zvláštní :?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Mozna na to ma vliv cim to mas voinstalovany a jak to mas nainstalovany.. Kazdopadne osobne si na rychlost nebo mrznuti zatim nemuzu stezovat. Nejake musky to ma, ale ty jsou aktualne v reseni na xda-devu a brzy (pry otazka hodin, maximalne dnu) vyjde novy opravny release, kde uz budou nalezene nedostatky eliminovany. Stav se za mnou v pondeli v praci a muzeme to porovnat na zivo vedle sebe, otevirani stejnych aplikaci, provadeni stejne ulohy na obou zarizenich atd.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Já mám ten samý pocit. Čisté zařízení po flashi je pomalejší než poslední romka (už nevím co to bylo žač).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

To je klidne mozne, tohle nema byt ta nejrychlejsi WM6 ROM vubec (staci se podivat do registru na nastavenou hodnotu GLYPHCACHE..), spise se ma radit k tem nejstabilnejsim a nejfunkcnejsim. Bude hodne zalezet na uhlu pohledu a osobnich prioritach. Osobne treba nepotrebuji mit v zarizeni neco co se bleskurychle prekresluje jeste drive nez jsem mel sanci kliknout na displej, spis mi jde o stabilitu, funkcnost a celkovou dotazenost. Aby vse co tam je bylo 100% funkcni, stabilni a ustalo to kazdodenni napor intenzivniho pouzivani bez nutnosti mnoha soft resetu. Tohle ta ROM zatim z meho uhlu pohledu a dle meho nekolika denniho testovani splnuje, tedy az na tech par musek na kterych se momentalne v jednom americkem meste velmi intenzivne pracuje.

Strana 21 z 31 PrvníPrvní ... 111920212223 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Nove HTC Universal...
    Od aeon101 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 28
    Poslední příspěvek: 08-03-2008, 17:18
  2. HTC Universal a realVGA
    Od Borek_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 18-02-2008, 14:58
  3. Mobilky.cz a Universal ?
    Od jerrry_ce4you v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 29-03-2006, 06:55
  4. HTC Universal a linux
    Od TimeMaster v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-01-2006, 17:42
  5. Kde koupit MDA pro aka HTC Universal
    Od yasmeene2 v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 30-12-2005, 14:40