Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Universal - nové ROM

dort (1212)|13.10.2006 15:12
rádio stáhneš na ftp u XDA ve složce Uploads/Univerzar/Radios

jinak MaUpgradeUt_noID.exe je ve více verzích bych si skromně tipnul, takže doporučuji stáhnout verzi, která byla přiložena právě k té nové ROM, neb mně to s nějakou starší verzí také nefungovalo :-(

radio se dá flashnout samostatně, ale zda s HR nebo bez to Ti nikdo nezaručí osobní zkušenost je jednou bez podruhé HR :-(, takže raději záloha
karlic (707)|13.10.2006 15:59
Tak flashnuto. Chovalo se to nějak nestandardně, podařilo se to až po třetím spuštění. Udělal jsem jen SR a vše je ok i data tam jsou. Díky
Borek_ce4you (50)|13.10.2006 16:36
[QUOTE="dort"]
1) postupem doby se zařízení zpomaluje a ubývá paměť ( u paměti si nejsem zcela 100% jistý jde spíše o pocit )
2) zařízení se občas po otevření sekne a pomůže jen soft - reset
a jak u vás?[/QUOTE]

ja mam flashnuto a s problemem cislo jedna jsme jedna ruka (jedno PDA). Po SR mam 26MB pameti, jednou zavolam, prijmu a odeslu SMS, spustim a zavru Pocket Informant, vsechno pozaviram a ejhle, 18MB volne pameti. Tak trosku si nejsem jistej jestli je to chyba ROMky nebo treba SPB Pocket PLUS. Ano zarizeni se trochu i zpomaluje (ne moc), ale neni to u me v takovem stavu ze by mi to nejak extra vadilo. V podstate se dostanu nekam ke 12-14MB volne pameti a musim udelat SR, neb mi nejdou spustit nektere "zasadni" programy - treba Opera, nebo Dinavix

ad2
tohle se mi jeste nestalo, ale uz jsem za cca 5 dni zazil 2x stav kdy se mi zarizeni "kouslo" a nefungovala ani klavesnice ani stylus a po nejakych 5 vterinach se zase rozebehlo a delalo jako by nic, pravda vzdycky to bylo ve stavu kdy jsem mel volne pameti tak 4-6MB, neb jsem zvyklej na PDA zavirat programy az kdyz potrebuji pamet pro nejake dalsi ktere uz nejdou spustit (asi nestastne reseni, ale je moje a ja se ho nevzdam:-)

Jinak ROMka se mi docela libi, obzvlast funkce USB HDD - tak jednoduche a ucine a ja to zjistim tak pozde.... :D
karlic (707)|13.10.2006 21:05
[QUOTE="dort"]nepoužívám lokalizaci - české znaky píšu, poud potřebuji pomocí klávesy SYM a upraveného souboruz sym.txt ve složce Windows[/QUOTE]
Neví někdo jak psát diakritiku v kontaktech, pokud používám jen sym.txt? Jde o to, že nedokážu najít příjmení, která začínají s diakritikou např. číča, říča atd ..
Tlačítko sym nefunguje. Funguje to někomu jak má nebo máte stejný problém jako já?
Jirkac_ (269)|14.10.2006 20:28
Tak nevim, zda je to problem Opery Mini 2 nebo te nove AKU 3.2 ROM, ale v Opere mam vsechna pismenka strasne mala (pismo v nastaveni je nastaveno na standardni), ale i tak je to vazne titerne. S puvodni DopodROM to bylo v poradku. Bohuzel jsem na disku nemel ulozene puvodni soubory, ze kterych jsem do dopod romky operu mini instaloval a dnes jsem proto stahoval nove z webu tmobilu (resp. ten jejich WebNwalk prohlizec=Opera Mini), takze nemuzu urcit, zda je problem v ROMce nebo samotnem midletu?

edit: tak to vypada, ze bude problem v te i-mate ROM :( Zkusil jsem ted jeste operu mini z oficialnich stranek a dela to same, jako tmobilacky webNwalk prohlizec :( skoda

edit2: dalsi problem jsem nasel u mChatu (2.1b2 i 2.1b1). Byl jsem zvykly klasicky odesilat zpravy pres Enter na HW klavesnici, ale s touhle rom se nic nestane, resp text v input boxu po stisknuti Enteru zmizi a neodesle se... V nastaveni programu mam samo vse nakonfigurovane, a vzhledem k tomu, ze mi to s dopod rom chodilo, tak bych vinu opet videl v te i-mate rom.
gsh_ce4you (0)|19.10.2006 10:32
Ahojte všici,
i já se stal štastným majitelem cihličky, nejdříve jsem měl problem s rychlostí až po přečtení spousty diskuzí jsem nahodil ROMku z I-Mate 1.90.94 a zatím naprostá spokojenost :D

Chtěl bych Vám všem poděkovat za informace, které jsou zde k nalezení ohledně našich cihliček.
Mám pár dotazů.
Momentálně mam nainstalované verze:
ROM 1.90.94 WWE, Radio 1.13.00, ExtROM 1.95.03 od I-Mate

1) K čemu slouží extrom, jak si ji můžu sám nachystat
2) Jak už bylo zmiňováno v jednom dřívějším příspěvku o diakritice, i já mám problém vyhledávat kontakty začínající š,č atd. máte to někdo pořešeno?
našel jsem diskuzi ohledně vária, ale nevím jestli můžu jen tak míchat soubory z různých přístrojů
3) zháním nějakého dobrého emailovového klienta (hlavně IMAP)
zatka (19)|21.10.2006 18:01
tak jsem si dal taky posledni rom a je to bomba, rychlost a spolehlivost.... akorat:

- s HF parrot se mi vypina bluetooth (neda se nekde v registrech udelat navzdy on?)
- chybi mi mms nastaveni a klient, nikde jsem ho nenasel
sim_ce4you (106)|24.10.2006 19:43
Prijdu si jak tatar kazdy flashuje...nikdo se neboji mozne kolize, asi jsem z jine doby:) Zalohujete pred flashnutim nejak predchozi verze? aby se bylo k cemu vratit v pripade nezdaru nebo to tam proste jen strelite? je mozna vubec zaloha? a nebo je to jen blbost? a nehrozi nebezpeci?
dort (1212)|24.10.2006 20:06
původní verze ROM přístroje, který mám je ke stažení na XDA developers a jediné, co jsem si pro jistotu uloýil je ExtROM :-)
sim_ce4you (106)|24.10.2006 20:11
Dobre takze nez zalohovatsw ktery na xda je tak zalohovat extrom...poradis jak? probiram se k flash uz dobry pul rok a porad odkladam vzdy se ztratim v kvantite stran...muzem resit popr ZS?aby jsem opet neplnil zbytecne stranky?
JiriE (117)|24.10.2006 22:06
Myslím, že stránky by se neplnily zbytečně, možná by si to vyposlechli i ostatní - minimálně já. Kdysi dávno tu byly podrobné návody na flashe, třeba na XDA II, ale od té doby se to bere jako samozřejmost, kterou si každý může přečíst na XDA Developers. Ale tak jasné to asi není - aspoň ne každému. Mám z toho taky respekt. Přeci jenom už to není "jen" PDA, má to taky nějaké Radio, ExtRom ...
Bude mít někdo tu trpělivost? ;)
dort (1212)|24.10.2006 22:14
1) asi být vámi bych založil nové téma

2) neočekávejte, že někdo sepíše návod bod po bodu, ale spíše se ptejte a dostanete odpověď :-)

jinak respekt klidně stranou flashování není to co bývalo
spiderxxl_ce4you (84)|3.11.2006 18:21
Zdravim všechny,

chtěl bych si zaktualizovat sveho pda HTC Univerzal a hledam posledni a vhodnou rom.
CHci se zeptat ,zda někdo použiváte verzi přimo od O2 a jak šlape??
děkuji

Michal
karlic (707)|3.11.2006 19:43
Lze nejak v kontaktech odfiltrovat kontakty, ktere jsou ulozeny na SIM karte? Tuto pro me nevyzadanou funkcionalitu pridali do nove ROM.
spiderxxl_ce4you (84)|3.11.2006 21:30
Tak jsem nasel na XDA nejakou posledni ROM-JASJAR_WWE_19096_19505_11300_AKU_3_2_ship

predpokládam ze je potreba jeste ta utilita MaUpgradeUt_noID.
Chtěl jsem rozbalit tu rom abych tam nakopiroval ten soubor MAupgrade...
Nejde mi a nevim jestli mam tu spravnou verzi rom?

Děkuji za kazdou radu.

Michal
spiderxxl_ce4you (84)|4.11.2006 19:59
vyřešeno
karlic (707)|7.11.2006 08:21
[QUOTE="karlic"]Lze nejak v kontaktech odfiltrovat kontakty, ktere jsou ulozeny na SIM karte? Tuto pro me nevyzadanou funkcionalitu pridali do nove ROM.[/QUOTE]
Odpovim si sám :)
Stačí změnit níže uvedený klíč v registrech
Hodnota 1 zobrazeno
Hodnota 0 schovány SIM kontakty z kontaktů

Registry: HKCU\ControlPanel\Phone
Key: ShowSim (dWord)
Value: 0 = schováno nebo 1 = zobrazeno
gsh_ce4you (0)|7.11.2006 09:57
[QUOTE="spiderxxl"]Zdravim všechny,

chtěl bych si zaktualizovat sveho pda HTC Univerzal a hledam posledni a vhodnou rom.
CHci se zeptat ,zda někdo použiváte verzi přimo od O2 a jak šlape??
děkuji

Michal[/QUOTE]

firma O2 uvolnila ROM v1.30.162, radio 1.09.00, ale ja ho nepouzivam,
nebyl jsem spokojenej s rychlosti, momentalne mam rom od i-mate a zatim skvele, jen mi nejedou tlacitka č,ř po stisku sym, ale to mi neslo ani kdyz jsem mel original rom.
HELEKAL PETR (195)|7.11.2006 10:30
Čeština totiž v sym.txt chybí. Buď si nahrej upravenou sym.txt nebo si to vyexportuj do Wordu a písmenka si doplň, Malé č jsem už právě v upravené sym.txt taky řešil a doplnil a už mi to jede normálně, jen si to musíš najít v řádku, v kterém to máš
zatka (19)|9.11.2006 08:09
tak jsem nainstaloval novou rom a beha super rychle a spolehlive akorat

nemam tam MMS klienta , kde ho stahnu?


ZRH (47)|21.12.2006 07:55
Mám problém při párování QTEK 9000 s HF Parrot. Bez problémů se spojím s Parrotem, přihlásí se někdy jako a někdy jako . Dokud se hlásí jako jedno z nich, vše funguje jak má. Tento stav přetrvává cca 1-2 dny. Poté se z ničeho nic při nastartování vozidla QTEK zeptá na PIN (jako by ho zapomněl ???), já znovu zadám 1234, a při podívání se do spárovaných zařízení na Parrotu vidím, že se připojil jako neznámý, nebo pod tím druhým názvem.
Potom musím všechna !!! spojení odebrat (na straně QTEKa i HF) a spárovat znovu. Nenapadá Vás nějaké řešení?
Já bych chybu typoval na straně QTEKa.

Mám ROM 1.90.94 WWE.
dmisek (10)|21.12.2006 09:02
Přeji pěkný den.
S Parrotím HF nijak zvlášť nepomohu.
S Parrotem CK3100 mi to dělá teké jak Qtek 9000 (AKU2 ROM) tak Imate JasJar (AKU2 ROM).
Nedělalo to "AKU1" ale to nemělo automatickou synchronizaci kontaktů.
Budu rád když někdo zjistí jak je na tom AKU3 ROM.

Jediné co jsem zjistil je, že to není způsobeno tím jetware rozšířením MS WinCE stacku co doporučují na Parrotím Webu.

David Míšek
ZRH (47)|4.1.2007 11:00
Opravdu to souvisí s kontakty. Pokud omezím za pomoci utility Hands-Free Config počet synchronizovaných kontaktů např. na 5, vše funguje OK. Pokud nestihne synchronizovat všechny kontakty (cca 1500), při příštím připojení UNI požaduje heslo pro spárování.
Podle blikání ikony Bluetooth na Parrotu to vypadá, že se synchronizuje rychlostí cca 1 kontakt/sec. Nedá se to nějak urychlit?
Teď to řeším tak, že jsem si v Outlooku udělal kategorii Handsfree, a čísla, která často používám jsem si tam přidal.
mathyass (47)|10.1.2007 09:26
Jak hledma tak hledam nenasel jsem reseni na svuj problem. Snazim se poprve upgradnout Uniho a nekde mam neco spatne ... pokud spustim utilitu
MaUpgradeUt_noID.exe
tak mi nezobrazi vubec jakou mam v Unim ROM a na jakou se ma provest upgrade a pokud zkusim i tak upgrade tak zalahsi hned error 101 Connection error.
Hledal jsem nekde step by step navod na flashnuti ROM ale nedari semi ...

pokud zkusim jinou ROM tak mam pro zmenu hlasku Error 201 - Get device data error
Jiří Graz (180)|10.1.2007 09:41
Někdy pomůže vyndat SD kartu, mě to tedy pomohlo s kombinací HR.

Verzi neukáže pokud se nemůže spojit nebo je v bootloader módu.
mathyass (47)|10.1.2007 09:51
jj flashnul sem to v bootloader modu (power - light - reset) ...tam to slo a probehlo to ...
nooo ted se uvidi :)))
HELEKAL PETR (195)|10.1.2007 12:21
Ono je potřeba vytáhnout z PDA nejen SD kartu ale i SIM kartu, pak to pojede rovnou se spuštěním MaUpgradeUt_noID.exe, které si samo PDA převede do boot módu a po následném nalezení PDA systémem Windows začne nahrávat nový systém do PDA. Ještě taková drobnost, pokud nahrajete nový systém do PDA a přesto PDA po hard resetu zůstane v boot módu, přehrajte ještě jednou systém, ale jen a pouze radio část, pak hard reset a pojede to. Mluvím z vlastní zkušenosti, kdy sem několikrát SIM a SD kartu nevydělal a systém v PC jej prostě našel jako neznámé zařízení, teprve když jsem zmíněné vytáhl z PDA všechno běžělo jak mělo.
Jiří Graz (180)|10.1.2007 12:25
SIM kartu jsem nikdy nevytahoval a radio část musím přehrát na závěr vždy.
mathyass (47)|10.1.2007 12:35
JJ SIM i SD sem tam nechal :))) no probehlo to i tak ... jeste updatnu radio ... ExtRom jsem zatim nechal puvodni a zda se ze slape OK az na SDDaemona ... dokonce i O2 ExtRom s cestinou pocestila Helmiho ROM 3.5 ver. 1.3 dobre...
HELEKAL PETR (195)|10.1.2007 12:37
[QUOTE="Jiří Graz"]SIM kartu jsem nikdy nevytahoval a radio část musím přehrát na závěr vždy.[/QUOTE]

Já právě vytahuji i SIM kartu a za dobu co PDA mám jsem musel přehrávat Radio část jen 2x a to ještě tehdy, když jsem měl PDA již 3 dny v boot módu. Jindy se mi při flashování nestalo abych musel znovu přehrávat radio část
Miloš Strouhal (3997)|10.1.2007 16:06
Simku ani SD kartu pri flashovani nevytahuji a zatim jsem nemel nikdy problem. Rekneme, ze Radio jsem prehraval uz tak 50x a vzdy prvni v poradi pred Extended ROM a ROM a vzdy ok..
JiriE (117)|19.1.2007 13:05
Trochu zpátečnický dotaz - jakou máte poslední odzkoušenou a stabilní ROMku? Myslím pro WM5. Mám nachystanou na flashování JASJAR_WWE_19096_19505_11300_AKU_3_2_ship, ale třeba teď už ji na XDA-Dev nemohu najít. Nebo už něco novějšího?
Miloš Strouhal (3997)|19.1.2007 13:13
Presne tuhle ROM a Radio pouzivam, zatim jsem nenasel nic stabilnejsiho a duveryhodnejsiho (tim mam na mysli Helmi ROM a podobne pokusy..). A pokud jde o Crossbow, to pro mne zatim pada, mam to zarizeni predevsim na praci, ne na experimentovani s barevnejsima a jeste kremovejsima ikonkama.. ;)
JiriE (117)|19.1.2007 13:26
Díky, něco takového a od někoho takového jsem to potřeboval slyšet. Vím, že je to už postarší ROM, proto jsem se potřeboval ujistit, že je to ta správná. Také potřebuji Uniho na práci a neustále funkčního, proto nějak nezbývá času na zkoušení a experimenty.
Ale za to těm, kteří do toho zkoušení tu energii vloží, patří dík. :)
JiriE (117)|19.1.2007 18:05
Tak přeflashováno. A další dotaz. Lze nějak zasáhnout do Ext_ROM? Chybí tady Config.txt, na který jsem byl nachystaný. Stačí smazat nepotřebné CABy (nastavení operátorů, hry od imate)? Nebo opačně - co je tam potřeba nechat?
Standa_ce4you (380)|19.1.2007 18:29
Dá se prosím vás ta zmiňovaná JASJAR_WWE_19096_19505_11300_AKU_3_2_ship někde na xda-dev sehnat? Jsem slepý nebo už tam není? V dobré víře, že je na xda-dev, jsem ji smazal a teď ji tam nemůžu najít.
Jo, a já mám Univa na hraní, takže novou romku vyzkouším rád ;).
JiriE (117)|19.1.2007 18:33
No proto jsem se ptal, jestli ji mám flashnout, protože jsem ji tam už nenašel. Ale měl jsem ji nahranou.
Surgical (2364)|19.1.2007 18:50
Je tam, akorat cesta k ni je "/Universal/Cooked_ROMs/Jwrightmcps/JASJAR"
Standa_ce4you (380)|19.1.2007 19:06
Super, je tam. Díky. Kdyby nebyla, neměl bych se z WM6 v případě potřeby kam vrátit :).
JiriE (117)|19.1.2007 19:15
Hmm, dobrá skrýš :D .

Ještě bych se vrátil k té Ext_ROM. Když se tak dívám na ten seznam:

- Mobile Operator settings for all major carriers (including the U.S.)
- Windows Media Player 10 Today Plug-in (IMEI Lock removed)
- Skype 2.1 (with Today Plug-in)
- i-mate Backgammon (IMEI Lock removed)
- i-mate Blackjack (IMEI Lock removed)
- i-mate Club e-mail application
- CA Anti-Virus for WM5

tak zjišťuji, že bych tam vlastně z tohoto nic nepotřeboval. Mohu to tedy z Ext_ROM smazat? A resetovat? Projde to? A ušetřím tím nějakou paměť?
Miloš Strouhal (3997)|19.1.2007 19:34
Projde to a usetris tim more pameti.. Jinak kazdy mame na vyuziti Extended ROM jine pozadavky, takze napriklad config.txt u me Extended ROM vypada nesledovne.. Te zmeti kopirovani se nelekej, pri poslednim sestavovani Extended ROM jsem spechal a nechtelo se mi delat se s cabama, tak jsem to vyresil hromadnym kopirovanim.. ;) Prostor Extended ROM pouzivam jako zasobiste pro TCMP Player, XnView a dalsi uzitecne aplikace, od kterych jen vykopirovavam zastupce do Program Files. Take se mi nelibi standartni zvuky WM5, proto se mi po Hard Resetujich spousta z nich prepise temi libivejsimi z WM6 jez mam take trvale umistene v Extended ROM.
[CODE]LOCK:Enabled
CAB: \Extended_ROM\Disable_Security.CAB
CAB: \Extended_ROM\Signed_Screen_Rotate_Icon.CAB
CAB: \Extended_ROM\Signed_Calendar_Softkey.CAB
CAB: \Extended_ROM\ENG_Skype_JJ_V2.1.CAB
CAB: \Extended_ROM\Imate_JJ_Version.CAB
CAB: \Extended_ROM\Remove-ZipLink_UNI_270406.CAB
CAB: \Extended_ROM\Enable_Backlight_Key.CAB
CAB: \Extended_ROM\Warning_Fix.CAB
CAB: \Extended_ROM\Reg_Edit_0.7.CAB
CAB: \Extended_ROM\Czech_Regional_Settings_UNI_280406.CAB
CAB: \Extended_ROM\Total_Commander.CAB
CAB: \Extended_ROM\Cesky.CAB
CPY1:\Extended_ROM\sym.txt
CPY2:\Windows\sym.txt
CPY1:\Extended_ROM\Soft Reset.lnk
CPY2:\Windows\Start Menu\Programs\Soft Reset.lnk
CPY1:\Extended_ROM\TCPMP.lnk
CPY2:\Windows\Start Menu\Programs\TCPMP.lnk
CPY1:\Extended_ROM\Pocket RAR.lnk
CPY2:\Windows\Start Menu\Programs\Pocket RAR.lnk
CPY1:\Extended_ROM\Wimr.lnk
CPY2:\Windows\Start Menu\Programs\Wimr.lnk
CPY1:\Extended_ROM\Haali Reader.lnk
CPY2:\Windows\Start Menu\Programs\Haali Reader.lnk
CPY1:\Extended_ROM\XnView Pocket.lnk
CPY2:\Windows\Start Menu\Programs\XnView Pocket.lnk
CPY1:\Extended_ROM\Message.wav
CPY2:\Windows\Message.wav
CPY1:\Extended_ROM\hwandsw.wav
CPY2:\Windows\hwandsw.wav
CPY1:\Extended_ROM\Default.wav
CPY2:\Windows\Default.wav
CPY1:\Extended_ROM\MenuPop.wav
CPY2:\Windows\MenuPop.wav
CPY1:\Extended_ROM\Msgbox.wav
CPY2:\Windows\Msgbox.wav
CPY1:\Extended_ROM\Infbeg.wav
CPY2:\Windows\Infbeg.wav
CPY1:\Extended_ROM\Infend.wav
CPY2:\Windows\Infend.wav
CPY1:\Extended_ROM\notify.wav
CPY2:\Windows\notify.wav
CPY1:\Extended_ROM\Loudest.wav
CPY2:\Windows\Loudest.wav
CPY1:\Extended_ROM\Quietest.wav
CPY2:\Windows\Quietest.wav
CPY1:\Extended_ROM\Alarm1.wav
CPY2:\Windows\Alarm1.wav
CPY1:\Extended_ROM\Lowbatt.wav
CPY2:\Windows\Lowbatt.wav
RST: Reset[/CODE]
JiriE (117)|19.1.2007 19:39
Docela rád bych se na ten Config.txt podíval, kdyby to šlo :) .

Edit: už ho vidím, neměl jsem odrolováno, hledal jsem odkaz.

Díky.
JiriE (117)|19.1.2007 19:56
Je to jasné, už to bastlím. Jenže když vymažu Extended ROM a nic v ní nenechám, tak po SR se mně to tam zase všechno objeví? Jak to? Atributy souborů při mazání mám zrušené.
JiriE (117)|19.1.2007 20:34
Jo, už to studuju na SmartManii. Je to tam pěkně popsáno, dokonce i celá Extended ROM, v takovém akorátním základním nastavení.

Edit: zabralo to sice první půlku noci, ale je to tam. Nakonec jsem stvořil takovou minimalistickou Extended ROM a jsem spokojen. Největší problém byl, že všude se popisuje, jak odemknout a zviditelnit ROM, jak upravit Config.txt atd., ale jaksi se předpokládá automaticky, že všichni budou vědět, že tam musí být taky AutoRun.exe. Já jsem to nepředpokládal, tak jsem několik hodin klel. No nic. Tady je tedy má Extended ROM. Díky všem za pomoc.

LOCK:Enabled
CAB: \Extended_ROM\BrowserPerformance.cab
CAB: \Extended_ROM\DisableSecurity.cab
CAB: \Extended_ROM\Signed_Screen_Rotate_Icon.CAB
CAB: \Extended_ROM\Signed_Calendar_Softkey.CAB
CAB: \Extended_ROM\Enable_Backlight_Key.cab
CPY1:\Extended_ROM\sym.txt
CPY2:\Windows\sym.txt
CPY1:\Extended_ROM\Wireless Modem.lnk
CPY2:\Windows\Start Menu\Programs\Wireless Modem.lnk
LOCK: Disabled
RST: Reset
Standa_ce4you (380)|20.1.2007 00:47
Hm, takže potřeba nastala vlastně již včera - už několikrát mi Univ odmítl odeslat sms. Pokud jsem dobře vypozoroval, vždy to bylo po slabém signálu. A i když pak byl signál v pohodě, sms jsem prostě neodeslal. Čili - vracím se k poslednímu jasjarovi (EDIT: vracím se z poslední současné verze WM6).
EDIT2: A to nepočítám problémy s AS 4.5 beta 2...
EDIT3: Poslední WM5 Jasjar rom je zpět, stejně jako AS 4.2 a problémy jsou fuč, takže na WM6 a AS 4.5 si ještě nějakou dobu počkám.
EDIT4: Takže Uni neodmítl posílat sms kvůli chybě romky, ale proto, že se mi při zálohování kontaktů z Outlooku ztratil z telefonních čísel znak plus.
batt_ce4you (135)|27.1.2007 22:26
Už druhý den v mém UNI maká ROM Helmi Aku 3.3 (radio 1.14) a po nadstandardní zátěži je alespoň z mého pohledu nejlepší co jsem měl.
belkov (140)|28.1.2007 18:39
Stáhl jsem si ROM 1.90.96 je zabalená v raru,po extrakci jsou v něm 2 soubory Bootloader a vlastní ROM.Z ROM ale nejdou vyextrahovat soubory.Není nějaký odkaz na tuto ROM jako ship.exe odkud by se dala stáhnout? děkuji
batt_ce4you (135)|28.1.2007 23:56
Jestli mas Totalcommandera tak spust instalaci ROMky a az te nahlasi ze je chyba (???) tak jdi do dokument setings/tve user name/local seting/temp a tam najdes nenainstalovanou ROM rozbalenou.....
belkov (140)|29.1.2007 06:57
Díky,zkusím
Petr Boček (1)|16.2.2007 11:35
Pratele, jsem novacek jak na tomto foru, tak i co se tyka flashovani, takze prip. prominte hloupe dotazy. Ale poradte mi nekdo, jak se presne dostanu k tomu JASJAR_WWE_19096_19505_11300_AKU_3_2_ship. Diky.