Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 23 z 23 PrvníPrvní ... 13212223
Zobrazené výsledky: 331 až 339 z 339

Téma: Navigon Mobile Navigator 6

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Jám mám 4GB kartu Pretec a nemám problém.Nesmíš mít Ultra.Ta mi také neběhala.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

to: martin
    ještě jednu otázku, zapoměl jsem který soubor se musí nakopírovat do navigonu 6.5 a 6.5.1, aby chodil na TS7000. 6.5 mi chodí z dřívějška, ale nemůžu přijít na to, jak zprovoznit 6.5.1
    díky

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

to martin:
    už jsem to rozchodil, ale nemám k mapě NT072_Europa_MN6 Reality View. Ty to máš komplet?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

nemám...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Jenom se podělím o pozitivní zkušenost s novým modulem Navilock BT-453TE provozovaným pod Navigonem 6.2.

Předchozí verze Navilocku (BT-313T) způsobovala na mém železe (Kaiser) poměrně značné zaostávání aktuální pozice vůčí mapě, s novým modulem je již vše v pořádku. Má i lehce citlivější část FM přijímače, ještě než jsem modul natvrdo zadrátoval do auta (k napájení a ext. autoanténě), tak jsem to provozoval jenom na dodaný "drát" a signál byl i tam, kde se dříve nic nekonalo. A velmi příjemně vyřešili "barevnou" hudbu". Po připojení k PDA chvílí svítí i modrá kontrolka, ale pak se zhasne a už pouze svítí velmi lehce zelené světýlko (příjem signálu GPS), neruší to ani v nejčernější tmě.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

a já se podělím s negativní zkušeností s Navigonem a s mapou NT072. Jedu z Prahy do Dolního Údolí, je to téměř u polských hranic zhruba nad Bruntálem. Danou trasu mě Navigon, jak ekonomickou, tak i rychlou trasu, naplánoval přes Náchod do Polska a po poměrně krátkém průjezdu Polskem jakousi silničkou, kopírující hranici skoro až na místo. Zajímavé, že s mapou TA v podstatě dtto, akorát na Evropě 2007/2008 to naplánovalo skoro uspokojivě (ta zas má nevyhovující TMC). Jedu tam dvoukolkou a skončit na zaváté „lovecké stezce“ nechci, tedy tam asi pojede Dynavix.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Ahoj Mudrunko, to bychom měli dát sraz!!! ;-) A pozor, je to tady opět pod sněhem...
    Zkusil jsem totéž naplánovat v TT a ten rovněž vymyslel stejný nesmysl (poslední mapa TA, rychlá trasa). Jede na HK, Klodzko, Bílá Voda, Vidnava. To je ale (obzvláště v zimním období) brutální sebevražda. Jako místní bych pochopitelně jel HK, Svitavy, Bruntál (klasicky E11).
    Je vidět, že není nic ideálního, ale alepsoň je furt co zlepšovat. ;-)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

ahoj kopacku, ano, bylo by to fajn. Lehký problém, jedu tam na výjezdní firemní jednání… a na soukromé iniciativy jaksi prostor nebude.
    Jinak jsou moje představy o trase, i jako nemístního, obdobné. Zvláště v zimě. Přitom i-Go i Dynavix by mě tahal přes Králíky a Jeseník (tuším taky kvalita), Navigon i TT přes Polsko nejspíš „loveckými stezkami“.
    Zajímavá trasa, když si na ní z praktického hlediska vylámou zuby hned 4 navigace. (

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Zdravim co všechno má na sd kartě bejt jen soubor s koncovkou .map nebo i něco jiného ?

Strana 23 z 23 PrvníPrvní ... 13212223

Podobná témata

1. Leo a funkčnost Navigon mobile navigator
    Od xaries v sekci Navigon
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 23-02-2010, 22:08
  2. Mobile Navigator 6.2 pro PDA je tu
    Od Milhaus65_ce4you v sekci Navigon
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 30-05-2007, 12:29
  3. Navigon 5 a Windows Mobile 5