Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 12 z 23 PrvníPrvní ... 2101112131422 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 166 až 180 z 339

Téma: Navigon Mobile Navigator 6

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

:yes: :yes: :yes:

Tak super,již jsem problém zdá se vyřešil.Ale při tom mě napadla jedna věc.Máte někdo tady možnost dostávat TMC do Navigonu6? U těch dopravních informací je vždy ke každému případu k dispozici taková ikonka která by dle mého měla zazumovat na místo problému.Ale vždy zazumuje na místo kde je současná pozice vozu.Tak si říkám jestli vůbec to dopravní hlášení v Čechách funguje.Má to asi i souvyslost se zvýrazněním trasy postižené dopravním problémem,o čemž jsem psal v předcházejícím příspěvku s obrázkem.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Pokud jsem zkoušel fw z 6000 na Mio DW (není moc standardní), tak mi to dělalo totéž.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Tak je to tak jak jsem se domníval.Jel jsem dnes do Německa a musím říct že Navigon 6 je lahodná hračka.Bohužel v Čechách ne,teda co se týče TMC.Když ťukneš na tu lupu tak to ukáže to místo kde je ten problém.Berlín nebo vesnici,dálnici či cestu II.třídy.
    Bohužel v Čechách je jen seznam dopravních problémů s příslušnýma dopravníma značkama.Tím pádem asi ani nebude brát na zřetel nějakou alternativu cesty a navede vás rovnou do dopravního problému.Což ale nemám bezpečně ověřené.
    Soudruzi vývojáři v Navigonu,prosíííííííííííííííííííííím udělejte něco stou ignorací TMC v ČR!!! nechápu když již funguje nemýlím li se 3 roky(jediný v ost bloku)nejsou schopni tu maličkost dotáhnout do konce.Nebo že by byla chyba na České straně?

Omlouvám se za hrůznou kvalitu,ale je to z telefonu...
    Připojené obrázky Připojené obrázky

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak jsem si dnes vyzkoušel na mém Loox N560 Navigon6 a jsem zklamán. Grafika pěkná ale Příšerná pomalost (kontroloval jsem nastavení CPU), mapové pokrytí na moravě stejně nijaké jako ve verzi 5, chybějící funkce. čekal jsem víc.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Taky čekám na nové mapy.libor_m tady uveřejnil jedno místo mapy pokrytí z testovací verze pro Navigon6,je to kousek od Veselí nad Lužnicí a byl jsem nadšen! Ani Dynavix a ani Mio nemá tak přesné mapy.Bohužel jsou zatím jen v testu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Martine, jen pro upřesnění, ty screeny jsem musel stáhnout, kdybys je hledal nebo na ně někoho odkazoval, protože se to nelíbilo Navigonu. Bylo to v rozporu se smlouvou.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Chápu,také jsem koukal že tam již nejsou..Každopádně se máme na co těšit...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Když pominu tu příšernou , ale opravdu příšernou pomalost (to má N560 620 MHz CPU), tak mapy v dnešní době v takové kvalitě nemůžou v Čechách prodat. Pročítal jsem zahraniční fora a včera se tam objevila v diskusi informace, že Navteq má už pro CZ hotovu mapu, která je lepší než TT 1/2007. Západní evropa je u Navtequ samozřejmě lepší než TT.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Jaké foru to bylo?Hoď sem link prosím,taky tam nakouknu...)

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Je to tak ...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Link asi ne, stránka není uplně ideální na odkazy. Jedno upřesnění, dnes jsem vyměnil mapu komplet Evropy 1,9 GB za Central Europe 0,9 GB a rychlost se dost zlepšila.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Omlouvám se, že otravuji, začínám přemýšlet o nákupu, ale při ověření kompatibility pro mé PDA přímo na navigon.com jsem dostal docela nepříjemnou hlášku:
    "The MobileNavigator 6 software is not compatible to iPAQ hx4700."
    Tak se raději chci zeptat těch, co již mají zkušenost: je to pravda, nebo je to na hx4700 (v mém případě s WM5) funkční?

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

mohu Te ubezpecit, ze je s hx4700 plne funkcni - zkusenost moje vlastni i ostatnich testeru

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Libore, díky moc za dobrou zprávu, už jsem zaplatil a sosám ty 2 GB dat. Teď abychom se dočkali 6.1 a nových map. - Máš už nějaké (alespoň přibližné) informace o časovém horizontu?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Tak již nasávám data vlastně POI do Navigonu6 pomocí PoiWarner ze stránek www.navigatink.de
    Napíšu sem nějakou malou recenzičku,jakmile se s tím kapku seznámím.www.navigating.de

Strana 12 z 23 PrvníPrvní ... 2101112131422 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Leo a funkčnost Navigon mobile navigator
    Od xaries v sekci Navigon
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 23-02-2010, 22:08
  2. Mobile Navigator 6.2 pro PDA je tu
    Od Milhaus65_ce4you v sekci Navigon
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 30-05-2007, 12:29
  3. Navigon 5 a Windows Mobile 5