Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pouzdro na Vario

solory (201)|23.6.2006 17:09
Zdravím!

musím upozornit na kovové pouzdro od shop.palmp (smartax), za tu cenu docela dobré, ale systém DD (dodělej doma)!!!
Při hovoru mě není slyšet protože nemá otvor v místě mikrofonu, sice stačí drobná úprava s frézkou, ale i tak to mohli vychytat. Dalsší drobnost je s BT, v pouzdře je značně omezen dosah BT (cca 5m přímé viditelnosti na BT v PC), signál GSM není narušen.

Zato Krusell je jednička. problém s přesahem horní hrany v této várce pouzder asi není (nemám jej), jek když přitlačím při zasouvání USB kablíku, tak se vario pohne, tak jej musím vrátit dolů.
lenivyventil (103)|24.6.2006 01:01
To je sice vsetko pekne, ale ani v jednom sa neda pouzit klavesnica bez vybrania pristroja z puzdra (teda okrem toho hlinikoveho). A ked uz ta klavesnica je a zvykol som si ju pouzivat tak sa mi zda divne vario degradovat na "obycajne" pda+gsm.
Ale aj tak dakujem za komentare, uz som objednal toto puzdro tak potom dam vediet ci som mal radsej dat na klasiku.
tazz1 (680)|28.6.2006 14:02
Na GSMTELEFONY mají toto pouzdro

Krusell

za 649,- . Chtěl jsem se zeptat, je to to samé jak tady bylo zmiňováno, že mají v Electroworldu?? A tam ho mají za kolik?
Jinak jaké máte s tímto pouzdrem zkušenosti?? Asi to tu už padlo, ale klávesnice v tomto pouzdru vysunout nejde, že?
Mem__ce4you (485)|28.6.2006 15:07
[QUOTE="Tazz1"]Jinak jaké máte s tímto pouzdrem zkušenosti?? Asi to tu už padlo, ale klávesnice v tomto pouzdru vysunout nejde, že?[/QUOTE]
Děláš si srandu? Vrať se v tomto threadu asi o 8 stránek zpátky, já jsem tam napsal podrobné postřehy a dokonce hodil i fotky s mým MDA, postřehy napsalo i pár dalších lidí

P.S.: A pokud se nepletu, tak asi před měsícem nebo delší dobou ses na tomto místě právě ty ptal, jak vypadá pouzdro Krusell - opět jsem tě odkázal na dřívější stránku (kde jsi mimochodem sám psal), ty jsi uznal, žes to minul, bohužel pak oba dva naše posty nějaký moderátor smazal a tímpádem tvoje skleróza zase zafungovala? ;-)

__________________________________________________

Takze jeste jednou (a uz naposled) primy link na diskuzi k tomu Krusellu (a moderatori uz to prosim znovu nemazte, nebo se Tazze nezbavime ;-))
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=12400&dd=0&fi=50
kerry_getz (11)|28.6.2006 16:02
[QUOTE="Tazz1"]....................ale klávesnice v tomto pouzdru vysunout nejde, že?[/QUOTE]

Nejde
tazz1 (680)|28.6.2006 20:23
Jj, ach ta skleroza :D . Jen jsem chtel vedet za kolik ho maji v Electroworldu a jestli je to to samy :oops: