Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 27 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 402

Téma: Dell X51V - obecné zkušenosti, rady...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

tak mam toho krasavce uz par dni a uz nachazim nedostatky.Nastesti to vypade,ze to je otazka softiku,nikoli pristroje samotneho.
    Prvni co me uvedlo do rozpaku bylo to,ze temer vsechny aplikace mi pod WM5 nefungujou,to se vsak dalo cekat.
    Dalsi problemek nenechal na sebe dlouho cekat,jak uz se pise v jinych diskuzich,ztraci se mi zobrazeni pametovych karet,to resim jen soft resetem,ale je to skoro kazdy den,takze to dost otravuje.
    Dalsi chyba,uz dvakrat se mi stalo,ze nesel rostak zapnout-tak zase soft reset.
    Tez jiz parkrat se mi stalo,ze mi zamrzl,totalne-tak zase stiskneme to male tlacitko na zadnim krytu......
    Jestli to pujde takto dal,prendam si to resetovaci tlacitko nekam pod displej,abych se moc nenamahal
    Tak to je zatim vse,jdu zase testovat
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

1. Flashnuto na A04 ROMku mate?
    2. Vsechno problemy, o kterych Dell vi a snazi se je opravit, jako vzdy... :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Flash na verzi A04 neodstrani minimalne problem s mizejici Comapct Flashkou. Uz jsem se na to stezoval i na supportu Dellu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

jasne,verzi 04 mam:yes:

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od iron side
    Prvni co me uvedlo do rozpaku bylo to,ze temer vsechny aplikace mi pod WM5 nefungujou,to se vsak dalo cekat.
    Mě spíš překvapilo, že většina aplikací pod WM 5.0 bez problémů funguje. Zatím jediné, co mě vadí je Sprite Backup a Multi IE. Co ti nechodí?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

zatim jsem toho moc neistaloval,nejede mi Smartmap,Tomtom,pocketmechanic,nejake hry,
    ted jsem zkusil pomoci pocket plus naformatovat karty a restartoval.Zaim to vypada,ze karty nemizi,uvidim zitra.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Minimalne s tomtomem ti problem vyresim - stahni si update 5.21. Nebo ti blbne i tahle nova verze?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

tak ta nova verze tomtoma asi fungovat bude,jeste musim najit k tomu medicinu nevis o nejake lekarne?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od iron side
    musim najit k tomu medicinu nevis o nejake lekarne?
    Tady :yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

cely vikend jsem s aximem zapasil,konecne dnes muzu rici,ze uz mi vse chodi jak ma.Jeste musim vyckat az vyjde nova verze Smartmap,ktera pojede s wM5 a potom uz budu miti vse komlletni.Sposta chyb,ktere jsem musel resit byly vlastne moje,takze jsem musel trochu brouzdat po netu,ale vyplatilo se.
    Ted uz mam s aximem jen jeden problemek a to to vypinani CF karty,ale to se snad casem poda.:yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

Tak uz ho mam nejakou tu dobu a myslim,ze uz muzu trochu hodnotit.Na vypinani CF karty jsem zadny lek nenasel.Musime pockat co na to Dell.
    Dlouho jsem hledal nejaky cistic misto Pocketmechanik.Po nejakem testovani programku ,muzu doporucit MemMaid,funguje s WM5.Vydrz baterie je podstane delsi nez u 50V,ale porad to nema na HP4700.Navigace Tomtom mi u HP jela 3 hodiny u Axima max 2 hodky.
    Jinak nejake velke rozdily,ktere by nutily okamzite vymenit X50 za X51 jsem nezpozoroval.Nacitani map ci spousteni programu a aplikaci mi pripada stejne.Snad jen vylepseni software zvuku a lepsi menu,tot zatim vse.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Jo, s tou kartou je to k vzteknuti se. Ale dnes je dobry den, nezacinal jsem ho soft resetem, CFku vidim :disgusted:

Doufam, ze si dellove pospisi s novou romkou. Idelani by bylo, kdyby do ni pridali i novy BT stack od M$.

HudsonStan_ce4you
    Guest

Vzhledem k tomu ze moje dosavadni PDA byly z rad Palm (VX,T3) byl prechod pomerne krusny. Predevsim dost odlisny zpusob prace a mensi prehlednost a jednoduchost prostredi. S pomalosti proti Palmu uz jsem se smiril a nahradni software stale dohledavam.
    Vcelku jsem ale s X51V dost spokojeny az na dva zname bugy... mizejici CF a obcas nejde probudit.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

budiš ti útěchou,že tyto trable mame všichni,ale Dell to vyřeší,neboj.........

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

tak uz nekolik dni nevypinam BT a karta uz nemizi.Spotreba baterie zustava v podstate stejna.Vcera jsem nainstaloval cestinu od sunnysoftu,vypada dokonale,je prelozeno temer vse,tak jestli jste pohodlni jako ja,stahujte...:yes:

Strana 1 z 27 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 323
    Poslední příspěvek: 18-10-2011, 06:53
  2. SmartMaps 3.4 - obecné zkušenosti, rady a tipy
    Od Petr_J v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 31-01-2011, 13:40
  3. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-12-2008, 13:14
  4. Dynavix 7 verze 2.3 - obecné zkušenosti, rady...
    Od Mudrunka v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 132
    Poslední příspěvek: 06-12-2008, 19:50
  5. Koupe MDA Compact - obecne rady
    Od S474N v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 17-06-2005, 12:54