Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 25 z 27 PrvníPrvní ... 152324252627 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 361 až 375 z 402

Téma: Dell X51V - obecné zkušenosti, rady...

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

To jsi velká výjímka - nejen Dell, ale i další PDA s 64 pamětí mají s iGO problémy.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

jak píšu, někdy jo, je to nějak řešitelný aby problém nebyl?
    Mě hlavně sere to jak prostě PDA utnuli :-(

Registrace
    Mar 2004

Zvětšit paměť - link. Pitka takto zvětšuje RAM i u Asusů a Looxů - ASUS P535, ASUS P750, ASUS P525, Fujitsu Siemens N560,HP HX4700 a Dell X5x - upgrade z 64MB na 128MB RAM

A nebo jinou navigaci.

Ale co to sleduji, tak na většině PDA (nejen výše jmenované), které má 64 a méně paměti dělá iGO větší nebo veliké problémy právě z důvodu "málo místa v paměti". Někde to nejede ani když je spuštěná po soft resetu navigace.

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Zdravim, jsme celekm novym uživatelem Axima a zajímá mě pár věcí. Chtěl bych nahrát nový windows, asi 6.1. Verzi jsem si našel na jednom zahraničnim foru, ale nemam s tim žádné zkušenosti. Trápí mě že asi budu muset flashnout ROM, mam pouze verzi A01. Nevíte kde mam splašit novou a jak to udělat a jaký jsou v tom úskalí? Díky moc...nekamanujte neznalce:-)) forum jsem pročet...

Občasný diskutér Avatar uživatele Koumes_ce4you
    Registrace
    May 2008

O ou,asi si málo četl Tady sem něco málo psal.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Dotaz, povedla se mi blbost největší, ztratil jsem někde v Hanoji Axima. A ptám se, má cenu ho znovu kupovat? Na ebay maj nový kolem 175USD a použitý se daj kolem 50USD s plným příslušenstvím. Já ho hlavně používal ve spojení s oziexplorerem, ten mi asi v Nokii nepojede.
    Mám možnost si ho nechat přivézt od kámoše z USA zadarmo, jen to nechám kdyžtak dopravit k němu...

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Tohodle jsem doteď měl a je super, přenechal jsem ho bratrovi a sám jsem si pořádil Asuse P565 - i s telefonem. Možná bych doporučil zvážit koupi FSC Looxe N560 - prakticky stejné parametry, jen nemá CF slot, ale zas umí USB host a hlavně - má GPS integrovanou...Nož mě u Axima trochu mrzelo, tam to byl vopruz. Navíc myslim, že má N560tka i lepší displej, ten u Axima neni uplně dotaženej. A pokud bys chtěl něco fungl se super a 4" displejem plus ty stejný HW parametry, pak by se ti možná líbil iPaq 214...taky byl muj horkej favorit

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

no pro mě je externí GPS výhodou, já nikdy nechtěl integrovanou, šetří to baterku a hlavně si jí můžu hodit kam chci. Třeba když sleduju cestu v letadle tak gps k oknu a PDA můžu mít někde v batohu. Telefon jsem koupil teď Nokii E52 takže tohle mám vyřešené, chci jen krabičku, která mi pojede s Ozim na cestách, hlavně kolo a pěšky, mám na něj koupený drahý držáky z ameriky, asi by tam šlo dát i něco podobné velikosti.
    Jen nechci vyhazovat moc peněz.
    Usb host mě štve ale netuším jestli i u Axima není nějaká možnost to obejít ale zas to není tak fatální...

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Ahaaa tak vy jste takovej cestovatel...no já v letadle ani nikdy neletěl, ale asi to musí bejt super sledovat polohu i rychlost letu atd....Jinak ten Asus P565 mě co se týče citlivosti hodně překvapil, sice mu to třeba trvá déle, ale najde signál třeba i v hospodě v baráku kde je běžná střecha...a mě zas štval ten externí modul, jsem motorkář a pokaždý ho někde mít aby to mělo signál a starat se o další baterku (Asuska mám napájenýho z motorky), další věc že při turistice sem řešil ten samej problém....už jsem prostě chtěl mít integrovanou...a nyní jsem spokojenej, mam v jednom přístroji všecko, je to klasická PDA koncepce a VGA displej (WVGA nechci) plus procesor s úžasnym výkonem....A výdrž zdaleka neni z nejhorších - mužu doporučit...Jediný co nemam rád jsou WM6 ale s tim nic nenadělám...

Co se týče toho Vašeho problému, tak netuším, jak USB host obejít, to spíš nepude, je to HW funkce toho řadiče...Jo a na té nokii jsterozchodil oziho? Pokud ano, pak už by to neměl být problém s žádným GPS modulem, jen stačí přiřadit správný port...ale opravdu netuším, jak se to dělá na symbianovi, proto mám WM zařízení,...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

no tu nokii mám od včerejška tak jsem rád, že s tím umím volat

Na motorce mám GPS hozenou kdekoliv, v kapse, v batohu, v tankvaku, podle toho co mám sebou. V tom nevidím problém, napájení neřeším, teď jsem jí nabíjel za tři týdny ve Vietnamu jednou, je to držák.

A hlavně už mám Axima osahanýho, nemusím se nic učit, teď licituju jeden kus, zatím na 71usd plus 15 pošotvný, má dvě baterky, dvě pouzdra tak uvidím.

Jinak časem nahodím logy z oziho z Asie co mi zbyly. Asi do sousedního fóra o ozim kvůli kalibraci map.

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Ok no tak každýmu sedí něco jinýho...mě už ale fakt štvalo to tahání x věcí...... Jinak to licitování je pěkná židárna Bejt váma, asi koupim něco staršího na aukru Už jsem tam kupoval víckrát a pohoda..... Tak hodně štěstí, hlavně ať slouží....taky bych takle cestoval jeee

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

na aukru j houby nabídka, lidi to u nás prodávaj když už je to spíš mrtvý, věřím v tomhle spíš prodeji v usa. uvidím, je tam možnost to vrátit a myslím, že to tam funguje dobře..

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

tak jsem ho dnes vyhrál ale nevím, prý rok starý a se zárukou, Dost to nechápui ale na ebay prodávaji běžně nový kusy..

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Dotaz, existuje v ČR trochu slušný servis na tyto zařízení ??

Registrace
    Mar 2004

Myslím, že jen přímo Dell. Pokud máš zakoupené a ještě platné Complete Care, tak to dělají výměnou.

Strana 25 z 27 PrvníPrvní ... 152324252627 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 323
    Poslední příspěvek: 18-10-2011, 06:53
  2. SmartMaps 3.4 - obecné zkušenosti, rady a tipy
    Od Petr_J v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 31-01-2011, 13:40
  3. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-12-2008, 13:14
  4. Dynavix 7 verze 2.3 - obecné zkušenosti, rady...
    Od Mudrunka v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 132
    Poslední příspěvek: 06-12-2008, 19:50
  5. Koupe MDA Compact - obecne rady
    Od S474N v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 17-06-2005, 12:54