www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Dvoubarevné Galaxy S9 a S9+ Polaris Blue zamíří do Evropy

Dvoubarevné Galaxy S9 a S9+ Polaris Blue zamíří do Evropy
, , aktualita
Samsung reaguje na zvyšující se oblibu gradientních barev a své vlajkové lodě Galaxy S9  a Galaxy S9+ převlékl do dvoubarevného kabátku. Původně byla varianta Polaris Blue oznámena jen pro asijské trhy, ale nyní máme potvrzeno, že se dostane i do Evropy.
reklama
Letos se do módy dostaly dvoubarevné smartphony, a to především zásluhou Huawei. Byl to totiž model P20 Pro od čínského výrobce, který přišel na trh s tzv. gradientem. Konkurence zareagovala poměrně rychle a výsledkem je celá řada barevných kombinací. Připojil se dokonce i Samsung, který si to nejprve vyzkoušel u modelu střední třídy Galaxy A9. Nyní přišel čas převléknout letošní vlajkové lodě Galaxy S9 a Galaxy S9+. Stávající nabídku čtyř barevných variant doplní pátá s označením Polaris Blue. Jedná se o světle modrou, která jemně přechází do béžové či pískové.
 
 
Nové gradientní provedení bylo poprvé představeno v Číně a Jižní Korei pod názvem Ice Blue, ale tento týden bylo potvrzeno, že se dostane i na další trhy, jmenovitě do Singapuru a Německa. Pro nás je zajímavá především informace, že se nová barva vůbec dostane do Evropy. Z německého trhu to přece jen není zase tak daleko (minimálně geograficky) na český, proto je docela pravděpodobné, že Galaxy S9 Polaris Blue a Galaxy S9+ Polaris Blue brzy dostanou i do tuzemských obchodů. Jedná se o variantu se 64GB vnitřním úložištěm (naproti tomu Ice Blue pro čínský a korejský trh nabízí 128GB úložiště).
 
U našich sousedů se začne gradientní barva prodávat začátkem prosince, v dostatečném předstihu před Vánoci. Ceny přitom zůstanou stejné jako u jiných variant, tedy 849 eur (22 000 Kč) za Galaxy S9 a 949 eur (24 600 Kč) za Galaxy S9+.
 
 

Galaxy Note 9 v barvě prvního sněhu

 
 
Samsung si nejspíš oblíbil „zimní“ barevné varianty a oznámil bílý Galaxy Note 9 s označením First Snow White. Prodej také odstartuje začátkem prosince, ale v tuto chvíli pouze na Taiwanu. Zákazníci najdou v balení také dotykové pero S Pen v bílé barvě a při nákupu do konce roku získají jako dárek bezdrátovou nabíječku. Za 128GB variantu zaplatí zájemci 30 900 taiwanských dolarů, v přepočtu asi 23 000 Kč bez DPH. Počet barevných variant modelu Galaxy Note 9 se tímto zvýšil na pět.
 
Zdroj: gsmarena.com (1, 2)


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
VW chystá 7místné elektrické SUV I.D. Lounge VW chystá 7místné elektrické SUV I.D. Lounge
Automobilka Volkswagen chystá spoustu nových elektrických modelů řady I.D. a mezi nimi by se mělo objevit i nové sedmimístné SUV I.D. Lounge. To by mělo být jedním ze tří nových elektrických SUV představených do roku 2022.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Tesla ukázala reakce lidí na drtivou akceleraci Roadsteru Tesla ukázala reakce lidí na drtivou akceleraci Roadsteru
Uvedení nové Tesly Roadster se pomaličku blíží. Sice to ještě nějakou dobu potrvá, nicméně automobilka prezentovala video demonstrující drtivou akceleraci vozu, kdy je na 96 km/h za pouhých 1,9 sekundy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Galaxy A8s oficiálně: první smartphone s „průstřelem“ Samsung Galaxy A8s oficiálně: první smartphone s „průstřelem“
Samsung přestavil světově první smartphone, který místo výřezu využívá otvor v displeji pro čelní kameru. K tomu navíc přidává našlapanou výbavu včetně až 8GB RAM nebo trojitého zadního fotoaparátu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Google nejspíš nabídne i levnější Pixel 3 Lite XL Google nejspíš nabídne i levnější Pixel 3 Lite XL
Google připravuje telefon střední třídy, které by měly nabídnout některé výhody Pixelů širímu okruhu zákazníků. Nyní se objevily rendery, které kromě již známého Pixelu 3 Lite ukazují také větší Pixel 3 Lite XL.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Musk by zvládl bankrot Tesly a chce koupit továrny od GM Musk by zvládl bankrot Tesly a chce koupit továrny od GM
Elon Musk se nechal slyšet, že by lepší vozy konkurence a případný bankrot Tesly nebral za velký problém, pokud to posune elektromobilitu kupředu. Společnost však chce expandovat a koupit zavřené továrny od GM. 
Včera, aktualita, Milan Šurkala