www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Dvoubarevné Galaxy S9 a S9+ Polaris Blue zamíří do Evropy

Dvoubarevné Galaxy S9 a S9+ Polaris Blue zamíří do Evropy
, , aktualita
Samsung reaguje na zvyšující se oblibu gradientních barev a své vlajkové lodě Galaxy S9  a Galaxy S9+ převlékl do dvoubarevného kabátku. Původně byla varianta Polaris Blue oznámena jen pro asijské trhy, ale nyní máme potvrzeno, že se dostane i do Evropy.
K oblíbeným
reklama
Letos se do módy dostaly dvoubarevné smartphony, a to především zásluhou Huawei. Byl to totiž model P20 Pro od čínského výrobce, který přišel na trh s tzv. gradientem. Konkurence zareagovala poměrně rychle a výsledkem je celá řada barevných kombinací. Připojil se dokonce i Samsung, který si to nejprve vyzkoušel u modelu střední třídy Galaxy A9. Nyní přišel čas převléknout letošní vlajkové lodě Galaxy S9 a Galaxy S9+. Stávající nabídku čtyř barevných variant doplní pátá s označením Polaris Blue. Jedná se o světle modrou, která jemně přechází do béžové či pískové.
 
 
Nové gradientní provedení bylo poprvé představeno v Číně a Jižní Korei pod názvem Ice Blue, ale tento týden bylo potvrzeno, že se dostane i na další trhy, jmenovitě do Singapuru a Německa. Pro nás je zajímavá především informace, že se nová barva vůbec dostane do Evropy. Z německého trhu to přece jen není zase tak daleko (minimálně geograficky) na český, proto je docela pravděpodobné, že Galaxy S9 Polaris Blue a Galaxy S9+ Polaris Blue brzy dostanou i do tuzemských obchodů. Jedná se o variantu se 64GB vnitřním úložištěm (naproti tomu Ice Blue pro čínský a korejský trh nabízí 128GB úložiště).
 
U našich sousedů se začne gradientní barva prodávat začátkem prosince, v dostatečném předstihu před Vánoci. Ceny přitom zůstanou stejné jako u jiných variant, tedy 849 eur (22 000 Kč) za Galaxy S9 a 949 eur (24 600 Kč) za Galaxy S9+.
 
 

Galaxy Note 9 v barvě prvního sněhu

 
 
Samsung si nejspíš oblíbil „zimní“ barevné varianty a oznámil bílý Galaxy Note 9 s označením First Snow White. Prodej také odstartuje začátkem prosince, ale v tuto chvíli pouze na Taiwanu. Zákazníci najdou v balení také dotykové pero S Pen v bílé barvě a při nákupu do konce roku získají jako dárek bezdrátovou nabíječku. Za 128GB variantu zaplatí zájemci 30 900 taiwanských dolarů, v přepočtu asi 23 000 Kč bez DPH. Počet barevných variant modelu Galaxy Note 9 se tímto zvýšil na pět.
 
Zdroj: gsmarena.com (1, 2)


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Redmi K20 a K20 Pro budou low-costové vlajkové lodě Redmi K20 a K20 Pro budou low-costové vlajkové lodě
Xiaomi, respektive jeho značka Redmi, se nás příští týden pokus přesvědčit, že vlajková loď se Snapdragonem 855 a kvalitním fotoaparátem může stát stejně jako telefon střední třídy. Pojďme si shrnou poslední uniklé informace o těchto novinkách.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Používáte aplikaci CM Launcher 3D? Data ponechává bez ochrany Používáte aplikaci CM Launcher 3D? Data ponechává bez ochrany
CM Launcher 3D patří se stovkami milionů stažení k nejoblíbenějším aplikacím svého druhu. Přesto bylo zjištěno, že s ochranou dat si vývojáři hlavu příliš nelámou. Jedná se o další pochybení společnosti Cheetah Mobile.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Prohlížeč Tor pro Android vyšel ve stabilní verzi Prohlížeč Tor pro Android vyšel ve stabilní verzi
Po měsících testování vyšlo první stabilní sestavení internetového prohlížeče Tor pro Android. Uživatelům poskytuje více soukromí než jiné mobilní prohlížeče. S verzí pro iOS se nepočítá a vývojáři vysvětlují, co je důvodem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Huawei byl vyloučen z Wi-Fi Alliance a SD Association. Přijde i o technologie ARM Huawei byl vyloučen z Wi-Fi Alliance a SD Association. Přijde i o technologie ARM
Huawei přišel o členství v několika asociacích, které se starají o významné standardy. Čínskému výrobci by to mohlo zkomplikovat třeba používání microSD karet. Nejistá je také budoucnost procesorů Kirin.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
iPhone 11 zbaven dalších tajemství. Známe detaily o foťácích či iOS 13 iPhone 11 zbaven dalších tajemství. Známe detaily o foťácích či iOS 13
Na internetu se objevily nové informace o připravovaných iPhonech. Týkají se designu, reproduktorů nebo fotoaparátů, které by měly představovat vůbec největší letošní změnu., A několik nových střípků máme také o softwaru.
25.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik