Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Apple své novinky nejspíš pojmenuje iPhone Edition, iPhone 8 a iPhone 8 Plus

2.9.2017, Jáchym Šlik, aktualita
Jen nedlouho poté, co Apple potvrdil datum konání své tiskové konference, se objevila nová spekulace o názvech očekávaných iPhonů. Podle dvou významných výrobců krytů se budou jablečné novinky jmenovat jinak, než jsme předpokládali.
Apple tento týden rozeslal novinářům pozvánky na akci, která se uskuteční 12. září. Není pochyb o tom, že právě tady budou odhaleny zbrusu nové iPhony. Zajímavý je také slogan „Setkejme se u nás“, který odkazuje na to, že se tisková konference vůbec poprvé uskuteční v Steve Jobs Theater, které je součástí nového komplexu Apple Park v Cupertinu. Nezávisle na tom se ovšem objevily také nové informace, které se týkají názvů připravovaných telefonů…
 
 
Pozvánka, kterou Apple rozesílá novinářům
 
Redaktor webu 9to5mac.com se na probíhajícím veletrhu IFA 2017 v Berlíně dal do řeči s mnoha výrobci krytů, přičemž minimálně dva z nich mu potvrdili, že Apple nedávno změnil názvy budoucích iPhonů. Asi nejočekávanější model s bezrámečkovým OLED displejem a zabezpečením pomocí 3D skeneru obličeje jsme dosud označovali nejčastěji jako iPhone 8, ale na trh by se měl dostat jako iPhone Edition. Zbylá dvojice „obyčejnějších“ modelů údajně ponese názvy iPhone 8 a iPhone 8 Plus, nikoliv iPhone 7s a iPhone 7s Plus.
 
 
Možná podoba trojice očekávaných novinek (zleva): iPhone 8, iPhone Edition a iPhone 8 Plus
 
Podle těchto významných výrobců krytů, kteří si pochopitelně přáli zůstat v anonymitě, se jedná už o finální názvy, proto už začínají s tiskem obalů a dalších materiálů. Zda je to pravda se dozvíme už 12. září. Připomeňme, že kromě nových iPhonů bychom se mohli dočkat třetí generace chytrých hodinek Apple Watch s podporou LTE a upgradované Apple TV, která bude údajně připravena na 4K rozlišení a HDR.
 


reklama