www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Apple iPhone SE 2, v těle iPhonu 8 prý díly z iPhonu 11

Apple iPhone SE 2, v těle iPhonu 8 prý díly z iPhonu 11
, , aktualita
Znovu se objevují zprávy o chystaném levném telefonu z dílen společnosti Apple. Nový iPhone SE 2 by podle nejnovějších zpráv měl do těla telefonu iPhone 8 dostat vnitřnosti z nejnovějšího iPhonu 11.
K oblíbeným
reklama
Nástupce iPhonu SE, to je nekonečné téma. Spekuluje se o něm už od vzniku první generace a je to tu zase. Analytici mají opět neoficiální zprávy o tom, jak by měl nový iPhone SE prý vypadat. Je nutné je brát s rezervou, podobných zpráv jsme tu už totiž měli několik. Ty poslední hovoří o tom, že by iPhone SE 2 měl převzít tělo telefonu iPhone 8 i s jeho větším 4,7” displejem. To je trochu smutná zpráva, protože telefon by sice dostal docela žádoucí větší displej, ale nikoli menší rámečky. Rozměry telefonu by tak znatelně narostly a už by nebyl tak kompaktní variantou jako původní SE, které bylo především díky malým rozměrům u mnoha zákazníků dost oblíbené. Ve výsledku by tak nebyl se svými 138,4 mm zas o tolik menší než iPhone 11 Pro s mnohem větším 5,8” displejem. Připomeňme, že původní iPhone SE měl 123,8 mm a 113 gramů.
 
Apple iPhone SE
 
Spolu s tím by si nová generace měla ponechat Touch ID a nebude zde odemykání tváří Face ID. Až příliš dobře zní naopak ten fakt, že by iPhone SE 2 měl dostat hardware z letošních iPhonů 11, tedy nejvýkonnější procesor A13 Bionic a 3 GB LPDDR4X RAM. Vzadu by podle všeho měl být jen jeden fotoaparát. Jaký bude ten vepředu, o tom řeč nebyla, ale doufejme, že to nebude ta ostuda, která byla u první generace SE úplně za zenitem už v době uvedení. Předpokládá se, že se nový telefon objeví na jaře příštího roku a do konce roku se prodá 30-40 milionů kusů.
 
Pro Apple by takový telefon mohl mít význam v tom, že by do svého ekosystému mohl uvrtat další zákazníky, kteří by mohli využívat jeho služeb, byť se dá předpokládat, že půjde mnohdy o takové zákazníky, kteří nebudou chtít zas tak moc utrácet. Otázkou je, jakou cenu by Apple mohl pro nový telefon vlastně nastavit. Jeho hardware by totiž měl být velmi výkonný a pak se nedá předpokládat, že by mohl být nějak moc levný. Další otázkou je, nakolik mají analytici pravdu a zda se vůbec nějaký iPhone SE 2 chystá.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vážná nehoda Tesly: vůz, který nikdo neřídil, skončil v plamenech Vážná nehoda Tesly: vůz, který nikdo neřídil, skončil v plamenech
Ve Spojených státech se stala kuriózní nehoda vozu Tesla. Automobil neměl nikoho na sedadle řidiče a ve vysoké rychlosti to napálil do stromu. Tam se po nárazu vznítil a dva pasažéři vozu to nepřežili.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem
Sony uvedlo dva nové mobilní telefony Xperia 1 III a Xperia 5 III. Oba dva míří především na náročnější tvůrce obsahu. V případě prvního modelu tu máme dokonce 4K displej. Oba pak mají telemodul s optickým zoomem na přepočtených 105 mm.
15.4.2021, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Apple iPhone 11 Pro s posunutým logem se prodal za 2700 USD Apple iPhone 11 Pro s posunutým logem se prodal za 2700 USD
Výrobní vada nemusí být vždy jen ke škodě. V případě telefonu Apple iPhone 11 Pro totiž paradoxně výrazně zvýšila cenu telefonu. Ten měl na zadní straně špatně umístěné logo nakousnutého jablka.
14.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Softwarový bug může z elektrického Fordu Mustang Mach-E udělat velké těžítko Softwarový bug může z elektrického Fordu Mustang Mach-E udělat velké těžítko
Přemíra elektroniky a softwaru dokáže potrápit nejednoho majitele takového produktu. Elektromobily Ford Mustang Mach-E se tak mohou stát velkými těžítky kvůli softwarové chybě. Přestože je hlavní akumulátor nabitý, auto "nemá šťávu".
9.4.2021, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Apple iOS 14 už běží na 90 % iPhonů Apple iOS 14 už běží na 90 % iPhonů
I když mnozí přičítají Applu plánované zastarávání, je pravdou, že snad žádná konkurence nemá tak dlouhodobou softwarovou podporu jako on. I to se projevuje na tom, že už 90 % iPhonů má novou verzi iOS 14.
9.4.2021, aktualita, Milan Šurkala