www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Apple iPhone SE 2, v těle iPhonu 8 prý díly z iPhonu 11

Apple iPhone SE 2, v těle iPhonu 8 prý díly z iPhonu 11
, , aktualita
Znovu se objevují zprávy o chystaném levném telefonu z dílen společnosti Apple. Nový iPhone SE 2 by podle nejnovějších zpráv měl do těla telefonu iPhone 8 dostat vnitřnosti z nejnovějšího iPhonu 11.
K oblíbeným
reklama
Nástupce iPhonu SE, to je nekonečné téma. Spekuluje se o něm už od vzniku první generace a je to tu zase. Analytici mají opět neoficiální zprávy o tom, jak by měl nový iPhone SE prý vypadat. Je nutné je brát s rezervou, podobných zpráv jsme tu už totiž měli několik. Ty poslední hovoří o tom, že by iPhone SE 2 měl převzít tělo telefonu iPhone 8 i s jeho větším 4,7” displejem. To je trochu smutná zpráva, protože telefon by sice dostal docela žádoucí větší displej, ale nikoli menší rámečky. Rozměry telefonu by tak znatelně narostly a už by nebyl tak kompaktní variantou jako původní SE, které bylo především díky malým rozměrům u mnoha zákazníků dost oblíbené. Ve výsledku by tak nebyl se svými 138,4 mm zas o tolik menší než iPhone 11 Pro s mnohem větším 5,8” displejem. Připomeňme, že původní iPhone SE měl 123,8 mm a 113 gramů.
 
Apple iPhone SE
 
Spolu s tím by si nová generace měla ponechat Touch ID a nebude zde odemykání tváří Face ID. Až příliš dobře zní naopak ten fakt, že by iPhone SE 2 měl dostat hardware z letošních iPhonů 11, tedy nejvýkonnější procesor A13 Bionic a 3 GB LPDDR4X RAM. Vzadu by podle všeho měl být jen jeden fotoaparát. Jaký bude ten vepředu, o tom řeč nebyla, ale doufejme, že to nebude ta ostuda, která byla u první generace SE úplně za zenitem už v době uvedení. Předpokládá se, že se nový telefon objeví na jaře příštího roku a do konce roku se prodá 30-40 milionů kusů.
 
Pro Apple by takový telefon mohl mít význam v tom, že by do svého ekosystému mohl uvrtat další zákazníky, kteří by mohli využívat jeho služeb, byť se dá předpokládat, že půjde mnohdy o takové zákazníky, kteří nebudou chtít zas tak moc utrácet. Otázkou je, jakou cenu by Apple mohl pro nový telefon vlastně nastavit. Jeho hardware by totiž měl být velmi výkonný a pak se nedá předpokládat, že by mohl být nějak moc levný. Další otázkou je, nakolik mají analytici pravdu a zda se vůbec nějaký iPhone SE 2 chystá.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung Galaxy S10 má chybu čtečky otisků prstů, může ho odemknout kdokoli Samsung Galaxy S10 má chybu čtečky otisků prstů, může ho odemknout kdokoli
High-endový telefon Samsung Galaxy S10 má velmi nepříjemnou chybu čtečky otisků prstů. Při použití některých ochranných skel je totiž možné telefon odemknout jakýmkoli prstem, nikoli jen tím registrovaným.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Adata uvádí tenkou 10000mAh powerbanku T10000 Adata uvádí tenkou 10000mAh powerbanku T10000
Společnost Adata představila novou kompaktní powerbanku T10000. Jak už napovídá název, nabídne kapacitu 10000 mAh, a to vše při stylovém tenkém designu. Powerbanka má totiž tloušťku jen 15 mm.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Audi končí s létajícími auty vyvíjenými s Airbusem Audi končí s létajícími auty vyvíjenými s Airbusem
Zatímco Porsche oznámilo, že se společností Boeing chce vyvíjet létající auta, koncernová automobilka Audi naopak učinila opačný krok a spolupráci s konkurenčním Airbusem ukončila. Projekt Pop.Up tak pro Audi nebude mít pokračování.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Google Pixel 4 a 4 XL přináší odemykání telefonu tváří Google Pixel 4 a 4 XL přináší odemykání telefonu tváří
Google představil dlouho očekávané smartphony Pixel 4 a Pixel 4 XL. Ty dostávají odemykání výhradně rozpoznáním tváře, fotoaparát má pak i modul s teleobjektivem a zvýšil se i výkon nových telefonů.
16.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Porsche Taycan 4S: sportovní elektromobil levněji Porsche Taycan 4S: sportovní elektromobil levněji
Porsche nedávno představilo hodně drahý elektrický sedan Taycan Turbo a Turbo S. Nyní se představuje základní verze Taycan 4S, jejiž cena je výrazně nižší proti variantám Turbo, přitom půjde pořád o hodně výkonné auto.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala