www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Apple iPhone SE 2, v těle iPhonu 8 prý díly z iPhonu 11

Apple iPhone SE 2, v těle iPhonu 8 prý díly z iPhonu 11
, , aktualita
Znovu se objevují zprávy o chystaném levném telefonu z dílen společnosti Apple. Nový iPhone SE 2 by podle nejnovějších zpráv měl do těla telefonu iPhone 8 dostat vnitřnosti z nejnovějšího iPhonu 11.
K oblíbeným
reklama
Nástupce iPhonu SE, to je nekonečné téma. Spekuluje se o něm už od vzniku první generace a je to tu zase. Analytici mají opět neoficiální zprávy o tom, jak by měl nový iPhone SE prý vypadat. Je nutné je brát s rezervou, podobných zpráv jsme tu už totiž měli několik. Ty poslední hovoří o tom, že by iPhone SE 2 měl převzít tělo telefonu iPhone 8 i s jeho větším 4,7” displejem. To je trochu smutná zpráva, protože telefon by sice dostal docela žádoucí větší displej, ale nikoli menší rámečky. Rozměry telefonu by tak znatelně narostly a už by nebyl tak kompaktní variantou jako původní SE, které bylo především díky malým rozměrům u mnoha zákazníků dost oblíbené. Ve výsledku by tak nebyl se svými 138,4 mm zas o tolik menší než iPhone 11 Pro s mnohem větším 5,8” displejem. Připomeňme, že původní iPhone SE měl 123,8 mm a 113 gramů.
 
Apple iPhone SE
 
Spolu s tím by si nová generace měla ponechat Touch ID a nebude zde odemykání tváří Face ID. Až příliš dobře zní naopak ten fakt, že by iPhone SE 2 měl dostat hardware z letošních iPhonů 11, tedy nejvýkonnější procesor A13 Bionic a 3 GB LPDDR4X RAM. Vzadu by podle všeho měl být jen jeden fotoaparát. Jaký bude ten vepředu, o tom řeč nebyla, ale doufejme, že to nebude ta ostuda, která byla u první generace SE úplně za zenitem už v době uvedení. Předpokládá se, že se nový telefon objeví na jaře příštího roku a do konce roku se prodá 30-40 milionů kusů.
 
Pro Apple by takový telefon mohl mít význam v tom, že by do svého ekosystému mohl uvrtat další zákazníky, kteří by mohli využívat jeho služeb, byť se dá předpokládat, že půjde mnohdy o takové zákazníky, kteří nebudou chtít zas tak moc utrácet. Otázkou je, jakou cenu by Apple mohl pro nový telefon vlastně nastavit. Jeho hardware by totiž měl být velmi výkonný a pak se nedá předpokládat, že by mohl být nějak moc levný. Další otázkou je, nakolik mají analytici pravdu a zda se vůbec nějaký iPhone SE 2 chystá.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Xiaomi Mi 10 Ultra: 120Hz displej, 120W nabíjení a 120× zoom Xiaomi Mi 10 Ultra: 120Hz displej, 120W nabíjení a 120× zoom
Oslavy 10letého výročí Xiaomi se nesou ve znamení nových produktů. Jedním z nich je i smartphone Mi 10 Ultra, který přináší tři "120". Má 120Hz displej, fotoaparáty se 120× zoomem a ultra rychlé 120W nabíjení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Náklaďák smetl Teslu Model S, ta neshořela a řidič odešel se zlomenou rukou Náklaďák smetl Teslu Model S, ta neshořela a řidič odešel se zlomenou rukou
Elektromobily jsou mnohými považovány za velmi nebezpečné zejména kvůli akumulátoru, jehož případný požár je v podstatě neuhasitelný. Jeden z řidičů Tesly Model S ale naopak byl rád, že při nehodě seděl v Tesle Model S s vysokým pětihvězdičkovým hodnocením.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Lucid Air EV: na jedno nabití až 832 km dle normy EPA Lucid Air EV: na jedno nabití až 832 km dle normy EPA
Lucid Motors chce už za pár týdnů představit svůj elektromobil Air EV. Ten má být doslova rekordmanem v dojezdu, který má překonat i Teslu Model S. Hovoří se totiž o 517 mílích, tedy 832 kilometrech.
11.8.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple prý chystá i levnější 4G/LTE variantu iPhonu 12 Apple prý chystá i levnější 4G/LTE variantu iPhonu 12
Na letošní podzim si Apple chystá čtyři nové telefony řady iPhone 12. Půjde o iPhone 12 a 12 Pro, přičemž ke každému z nich bude k dispozici i zvětšená varianta Max. Zatímco tyto modely mají mít podporu 5G, údajně se má chystat i 4G/LTE verze.
11.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
CPU Apple A14 Bionic má být o 40 % výkonnější než A13 CPU Apple A14 Bionic má být o 40 % výkonnější než A13
Už za pár týdnů by se měly představit nové telefony Apple iPhone 12 a s nimi i nové procesory Apple A14 Bionic. Podle nových úniků by tyto 5nm procesory měly nabídnout výrazně vyšší výkon, hovoří se až o 40 %.
10.8.2020, aktualita, Milan Šurkala