www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Už se opět mluví o novém iPhonu SE, prý bude příští rok

Už se opět mluví o novém iPhonu SE, prý bude příští rok
, , aktualita
O příchodu nástupce malého telefonu iPhone SE se mluví už pár let, ale kde nic, tu nic. Nyní tu máme další zprávy, že by se tak mohlo stát v příštím roce, kde by tento telefon zkombinoval iPhone 8 a loňské iPhony XS.
K oblíbeným
reklama
Malý smartphone Apple iPhone SE se sice nesetkal s velkým úspěchem v bohatých zemích, ale v těch chudších se mu naopak dost dařilo. I proto se spekuluje nad tím, zda bude chtít společnost Apple zachránit klesající prodeje iPhonů uvedením druhé generace tohoto telefonu, byť by to znamenalo zisk především takových zákazníků, kteří už v ekosystému Applu obvykle neutratí moc peněz. Spekulace nad příchodem se objevují každou chvíli (např. v dubnu se tvrdilo, že přijde jako iPhone XE) a nyní tu máme další z nich. Ty poskytl server Nikkei.
 
Apple iPhone SE
 
Zatímco původní model byl vlastě iPhonem 6S v těle iPhonu 5S, tentokrát by mělo jít o vnitřnosti z loňských iPhonů XS, které se dostanou do menšího těla, které by mělo odpovídat spíše iPhonu 8 se 4,7" LCD obrazovkou. Dále se mluví o tom, že by se měla objevit varianta se 128 GB paměti a vzadu by měl být jen jeden jediný fotoaparát. V roce 2020, kdy se má údajně novinka představit, jde pro takovou třídu o něco už hodně zvláštního. Podle zvěstí by mělo k představení dojít na jaře, ale víme, jak to s nástupcem iPhonu SE a splňováním těchto spekulací je.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Xiaomi Mi 10 Ultra: 120Hz displej, 120W nabíjení a 120× zoom Xiaomi Mi 10 Ultra: 120Hz displej, 120W nabíjení a 120× zoom
Oslavy 10letého výročí Xiaomi se nesou ve znamení nových produktů. Jedním z nich je i smartphone Mi 10 Ultra, který přináší tři "120". Má 120Hz displej, fotoaparáty se 120× zoomem a ultra rychlé 120W nabíjení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Náklaďák smetl Teslu Model S, ta neshořela a řidič odešel se zlomenou rukou Náklaďák smetl Teslu Model S, ta neshořela a řidič odešel se zlomenou rukou
Elektromobily jsou mnohými považovány za velmi nebezpečné zejména kvůli akumulátoru, jehož případný požár je v podstatě neuhasitelný. Jeden z řidičů Tesly Model S ale naopak byl rád, že při nehodě seděl v Tesle Model S s vysokým pětihvězdičkovým hodnocením.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Lucid Air EV: na jedno nabití až 832 km dle normy EPA Lucid Air EV: na jedno nabití až 832 km dle normy EPA
Lucid Motors chce už za pár týdnů představit svůj elektromobil Air EV. Ten má být doslova rekordmanem v dojezdu, který má překonat i Teslu Model S. Hovoří se totiž o 517 mílích, tedy 832 kilometrech.
11.8.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple prý chystá i levnější 4G/LTE variantu iPhonu 12 Apple prý chystá i levnější 4G/LTE variantu iPhonu 12
Na letošní podzim si Apple chystá čtyři nové telefony řady iPhone 12. Půjde o iPhone 12 a 12 Pro, přičemž ke každému z nich bude k dispozici i zvětšená varianta Max. Zatímco tyto modely mají mít podporu 5G, údajně se má chystat i 4G/LTE verze.
11.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
CPU Apple A14 Bionic má být o 40 % výkonnější než A13 CPU Apple A14 Bionic má být o 40 % výkonnější než A13
Už za pár týdnů by se měly představit nové telefony Apple iPhone 12 a s nimi i nové procesory Apple A14 Bionic. Podle nových úniků by tyto 5nm procesory měly nabídnout výrazně vyšší výkon, hovoří se až o 40 %.
10.8.2020, aktualita, Milan Šurkala