www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Už se opět mluví o novém iPhonu SE, prý bude příští rok

Už se opět mluví o novém iPhonu SE, prý bude příští rok
, , aktualita
O příchodu nástupce malého telefonu iPhone SE se mluví už pár let, ale kde nic, tu nic. Nyní tu máme další zprávy, že by se tak mohlo stát v příštím roce, kde by tento telefon zkombinoval iPhone 8 a loňské iPhony XS.
K oblíbeným
reklama
Malý smartphone Apple iPhone SE se sice nesetkal s velkým úspěchem v bohatých zemích, ale v těch chudších se mu naopak dost dařilo. I proto se spekuluje nad tím, zda bude chtít společnost Apple zachránit klesající prodeje iPhonů uvedením druhé generace tohoto telefonu, byť by to znamenalo zisk především takových zákazníků, kteří už v ekosystému Applu obvykle neutratí moc peněz. Spekulace nad příchodem se objevují každou chvíli (např. v dubnu se tvrdilo, že přijde jako iPhone XE) a nyní tu máme další z nich. Ty poskytl server Nikkei.
 
Apple iPhone SE
 
Zatímco původní model byl vlastě iPhonem 6S v těle iPhonu 5S, tentokrát by mělo jít o vnitřnosti z loňských iPhonů XS, které se dostanou do menšího těla, které by mělo odpovídat spíše iPhonu 8 se 4,7" LCD obrazovkou. Dále se mluví o tom, že by se měla objevit varianta se 128 GB paměti a vzadu by měl být jen jeden jediný fotoaparát. V roce 2020, kdy se má údajně novinka představit, jde pro takovou třídu o něco už hodně zvláštního. Podle zvěstí by mělo k představení dojít na jaře, ale víme, jak to s nástupcem iPhonu SE a splňováním těchto spekulací je.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nový Apple iPad Pro dostává procesor M1, až 2TB úložiště a mini-LED Nový Apple iPad Pro dostává procesor M1, až 2TB úložiště a mini-LED
Apple představil novou generaci tabletů iPad Pro. Z již tak hodně svižných tabletů se staly ještě větší rychlíci díky procesoru Apple M1. Máme zde minimálně 8 GB RAM, USB 4 s podporou Thunderboltu a větší verze má i displej s mini-LED.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Vážná nehoda Tesly: vůz, který nikdo neřídil, skončil v plamenech Vážná nehoda Tesly: vůz, který nikdo neřídil, skončil v plamenech
Ve Spojených státech se stala kuriózní nehoda vozu Tesla. Automobil neměl nikoho na sedadle řidiče a ve vysoké rychlosti to napálil do stromu. Tam se po nárazu vznítil a dva pasažéři vozu to nepřežili.
19.4.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem
Sony uvedlo dva nové mobilní telefony Xperia 1 III a Xperia 5 III. Oba dva míří především na náročnější tvůrce obsahu. V případě prvního modelu tu máme dokonce 4K displej. Oba pak mají telemodul s optickým zoomem na přepočtených 105 mm.
15.4.2021, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Apple iPhone 11 Pro s posunutým logem se prodal za 2700 USD Apple iPhone 11 Pro s posunutým logem se prodal za 2700 USD
Výrobní vada nemusí být vždy jen ke škodě. V případě telefonu Apple iPhone 11 Pro totiž paradoxně výrazně zvýšila cenu telefonu. Ten měl na zadní straně špatně umístěné logo nakousnutého jablka.
14.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Softwarový bug může z elektrického Fordu Mustang Mach-E udělat velké těžítko Softwarový bug může z elektrického Fordu Mustang Mach-E udělat velké těžítko
Přemíra elektroniky a softwaru dokáže potrápit nejednoho majitele takového produktu. Elektromobily Ford Mustang Mach-E se tak mohou stát velkými těžítky kvůli softwarové chybě. Přestože je hlavní akumulátor nabitý, auto "nemá šťávu".
9.4.2021, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře