www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Apple iOS 14.3 přináší ProRAW, 25p video i předplatné Fitness+

Apple iOS 14.3 přináší ProRAW, 25p video i předplatné Fitness+
, , aktualita
Společnost Apple zveřejnila novou verzi operačního systému iOS 14.3. Ta se soustředí zejména na foto a video, např. přináší ProRAW a 25p video. Přináší i Fitness+, lepší bezpečnost a další novinky.
K oblíbeným
reklama
Majitelé produktů Apple si mohou stáhnout novou verzi operačního systému iOS 14.3 a iPadOS 14.3. Pro některé země přijde nová služba Fitness+, kde si může uživatel za 9,99 USD měsíčně předplatit kurzy a cvičení, které jsou spojovány se senzory v chytrých hodinkách Apple Watch. Několik novinek se týká i fotoaparátu, kde nové iPhony 12 Pro a 12 Pro Max přinesou nový formát ProRAW. Ten přináší RAW a multiexpozici do jednoho snímku, což snižuje šum i zvyšuje dynamický rozsah, přitom ale zachovává podstatu RAWu a možnosti zpracovávat snímky ve velkém rozsahu.
 
Apple iOS logo
 
Selfie kamerka nyní podporuje možnost nastavit si, zda má mít zrcadlový obraz nebo ne. Další novinkou je podpora PAL normy, takže 4K i Full HD videa lze nově natáčet při 25 fps. iOS 14.3 je také potřeba pro funkce Active Noise Cancellation (ANC) a Transparency nových sluchátek AirPods Max. Opravena byla chyba nezobrazování notifikací při příjmu zpráv. S watchOS 7.2 je nyní možné přenášet informace o VO2 max z hodinek do iPhonu. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elektrické Porsche Taycan v prodejích překonává ikonickou 911 Elektrické Porsche Taycan v prodejích překonává ikonickou 911
Historie se opakuje a tak, jak SUV Cayenne pomohlo zachránit legendární Porsche 911, tak to dnes činí elektrický sedan Taycan. Tento "bezemisní" sedan už letos svými prodeji model 911 překonal.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Foxconn, výrobce iPhonů, představil 3 nové elektromobily Foxconn, výrobce iPhonů, představil 3 nové elektromobily
Společnost Hon Hai Technology Group (Foxconn) známe jako výrobce elektroniky např. i pro Apple, nicméně v budoucnu chce rozjet i výrobu elektromobilů. Představila hned tři nové modely včetně autobusu.
18.10.2021, aktualita, Milan Šurkala
Německá města stahují elektrobusy z provozu po požáru ve Stuttgartu Německá města stahují elektrobusy z provozu po požáru ve Stuttgartu
Dopravní podniky se začínají obávat elektrických autobusů. Byť je ještě nedávno s velkou slávou zaváděly do provozu, kvůli nedávným požárům je některá města v Německu dočasně stáhla z aktivní služby.
16.10.2021, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
V Číně se o svátcích tvoří fronty na nabití EV, NIO díky Battery Swap boduje V Číně se o svátcích tvoří fronty na nabití EV, NIO díky Battery Swap boduje
Jedním z často zmiňovaných argumentů proti elektromobilitě je to, co se stane, když velká část lidí najednou pojede dlouhou trasu (dovolená, svátky). V Číně to nyní zažili a měli problém. Menší byl u společnosti NIO, která má program výměny akumulátorů.
15.10.2021, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Zpoždění Tesly: Semi, Roadster i Cybertruck kvůli čipové krizi až v roce 2023 Zpoždění Tesly: Semi, Roadster i Cybertruck kvůli čipové krizi až v roce 2023
Před měsícem jsme se dozvěděli, že se kvůli čipové krizi odsouvá Roadster až na rok 2023. Vypadá to, že nebude zdaleka jediným modelem, který nabere další zpoždění. Týkat se to má i ostatních připravovaných novinek.
14.10.2021, aktualita, Milan Šurkala