www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Apple iOS 14.3 přináší ProRAW, 25p video i předplatné Fitness+

Apple iOS 14.3 přináší ProRAW, 25p video i předplatné Fitness+
, , aktualita
Společnost Apple zveřejnila novou verzi operačního systému iOS 14.3. Ta se soustředí zejména na foto a video, např. přináší ProRAW a 25p video. Přináší i Fitness+, lepší bezpečnost a další novinky.
K oblíbeným
reklama
Majitelé produktů Apple si mohou stáhnout novou verzi operačního systému iOS 14.3 a iPadOS 14.3. Pro některé země přijde nová služba Fitness+, kde si může uživatel za 9,99 USD měsíčně předplatit kurzy a cvičení, které jsou spojovány se senzory v chytrých hodinkách Apple Watch. Několik novinek se týká i fotoaparátu, kde nové iPhony 12 Pro a 12 Pro Max přinesou nový formát ProRAW. Ten přináší RAW a multiexpozici do jednoho snímku, což snižuje šum i zvyšuje dynamický rozsah, přitom ale zachovává podstatu RAWu a možnosti zpracovávat snímky ve velkém rozsahu.
 
Apple iOS logo
 
Selfie kamerka nyní podporuje možnost nastavit si, zda má mít zrcadlový obraz nebo ne. Další novinkou je podpora PAL normy, takže 4K i Full HD videa lze nově natáčet při 25 fps. iOS 14.3 je také potřeba pro funkce Active Noise Cancellation (ANC) a Transparency nových sluchátek AirPods Max. Opravena byla chyba nezobrazování notifikací při příjmu zpráv. S watchOS 7.2 je nyní možné přenášet informace o VO2 max z hodinek do iPhonu. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h
Je dobře známo, že Čína a její společnost CRRC Corporation chystá nové rychlovlaky typu maglev. Nyní představila výsledek svého vývoje, který bude v budoucnu brázdit Čínu rychlostí přes 600 km/h.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km
Mercedes-Benz se chce rychle stát automobilkou vyrábějící jen elektromobily. Vizi takové budoucnosti nyní ukazuje jeho koncept Vision EQXX, který by měl přinést excelentní efektivitu a nízkou spotřebu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů
Tesla vybudovala obrovskou síť nabíječek Supercharger, ty ale byly dostupné výhradně elektromobilům Tesla. To by se ještě letos mělo změnit. Musk hodlá nabíječky otevřít i pro jiné značky elektromobilů.
22.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují
Vypadá to, že velmi dlouho očekávaný elektrický truck Tesla Semi se přeci jen začne už brzy vyrábět. Přípravy na výrobu jsou v závěrečné fázi a vozu bychom se tak mohli dočkat už v následujících měsících.
21.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88 MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88
MediaTek přichází s aktualizovanými procesory pro mainstreamové a levnější telefony. Představuje 8jádrové procesory Helio G96 a Helio G88. V obou případech počítejte nanejvýše se 4G LTE připojením.
19.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář