www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Apple iOS 14.3 přináší ProRAW, 25p video i předplatné Fitness+

Apple iOS 14.3 přináší ProRAW, 25p video i předplatné Fitness+
, , aktualita
Společnost Apple zveřejnila novou verzi operačního systému iOS 14.3. Ta se soustředí zejména na foto a video, např. přináší ProRAW a 25p video. Přináší i Fitness+, lepší bezpečnost a další novinky.
K oblíbeným
reklama
Majitelé produktů Apple si mohou stáhnout novou verzi operačního systému iOS 14.3 a iPadOS 14.3. Pro některé země přijde nová služba Fitness+, kde si může uživatel za 9,99 USD měsíčně předplatit kurzy a cvičení, které jsou spojovány se senzory v chytrých hodinkách Apple Watch. Několik novinek se týká i fotoaparátu, kde nové iPhony 12 Pro a 12 Pro Max přinesou nový formát ProRAW. Ten přináší RAW a multiexpozici do jednoho snímku, což snižuje šum i zvyšuje dynamický rozsah, přitom ale zachovává podstatu RAWu a možnosti zpracovávat snímky ve velkém rozsahu.
 
Apple iOS logo
 
Selfie kamerka nyní podporuje možnost nastavit si, zda má mít zrcadlový obraz nebo ne. Další novinkou je podpora PAL normy, takže 4K i Full HD videa lze nově natáčet při 25 fps. iOS 14.3 je také potřeba pro funkce Active Noise Cancellation (ANC) a Transparency nových sluchátek AirPods Max. Opravena byla chyba nezobrazování notifikací při příjmu zpráv. S watchOS 7.2 je nyní možné přenášet informace o VO2 max z hodinek do iPhonu. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
J.D. Power: většina majitelů elektromobilů už chce zůstat u EV J.D. Power: většina majitelů elektromobilů už chce zůstat u EV
J.D. Power provedl studii pod názvem U.S. Electric Vehicle Experience (EVX) Ownership Study, která zjišťovala, jak jsou majitelé elektromobilů spokojeni se svými vozy. Většina chce už u elektromobility zůstat.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Čína ukázala maglev, který pojede 620 km/h Čína ukázala maglev, který pojede 620 km/h
Čína je jednou z mála zemí, která provozuje vlaky typu maglev. Ty dosud jezdí rychlostí maximálně 430 km/h. Ve vývoji jsou ale ještě rychlejší verze a byl představen prototyp, který by měl vyvinout až 620 km/h.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
LG zvažuje odchod z trhu se smartphony, divizi se dlouhodobě nedaří LG zvažuje odchod z trhu se smartphony, divizi se dlouhodobě nedaří
Společnosti LG se na trhu se smartphony dlouhodobě nedaří. Ztráty dosáhly za posledních pár let miliard dolarů a tržní podíl je dost nízký. Firma tak zvažuje, že se smartphony skončí a nebude se dál trápit.
24.1.2021, aktualita, Milan Šurkala
Porsche uvádí základní model elektromobilu Taycan Porsche uvádí základní model elektromobilu Taycan
Elektromobil Porsche Taycan půjde sehnat ještě levněji než doposud. Německá automobilka totiž představila základní model s pohonem zadních kol, jehož cena se totiž dostane na pouhých 80 tisíc USD.
23.1.2021, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes-Benz EQA: nový kompaktní crossover čistě na elektřinu Mercedes-Benz EQA: nový kompaktní crossover čistě na elektřinu
Mercedes-Benz pokračuje v elektromobilové ofenzivě a představuje nový kompaktní crossover EQA. Ten se bude nejprve nabízet ve verzi s dojezdem 426 km, ale chystají se i další s větším akumulátorem nebo dvojicí elektromotorů.
23.1.2021, aktualita, Milan Šurkala