www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Apple iOS 14.3 přináší ProRAW, 25p video i předplatné Fitness+

Apple iOS 14.3 přináší ProRAW, 25p video i předplatné Fitness+
, , aktualita
Společnost Apple zveřejnila novou verzi operačního systému iOS 14.3. Ta se soustředí zejména na foto a video, např. přináší ProRAW a 25p video. Přináší i Fitness+, lepší bezpečnost a další novinky.
K oblíbeným
reklama
Majitelé produktů Apple si mohou stáhnout novou verzi operačního systému iOS 14.3 a iPadOS 14.3. Pro některé země přijde nová služba Fitness+, kde si může uživatel za 9,99 USD měsíčně předplatit kurzy a cvičení, které jsou spojovány se senzory v chytrých hodinkách Apple Watch. Několik novinek se týká i fotoaparátu, kde nové iPhony 12 Pro a 12 Pro Max přinesou nový formát ProRAW. Ten přináší RAW a multiexpozici do jednoho snímku, což snižuje šum i zvyšuje dynamický rozsah, přitom ale zachovává podstatu RAWu a možnosti zpracovávat snímky ve velkém rozsahu.
 
Apple iOS logo
 
Selfie kamerka nyní podporuje možnost nastavit si, zda má mít zrcadlový obraz nebo ne. Další novinkou je podpora PAL normy, takže 4K i Full HD videa lze nově natáčet při 25 fps. iOS 14.3 je také potřeba pro funkce Active Noise Cancellation (ANC) a Transparency nových sluchátek AirPods Max. Opravena byla chyba nezobrazování notifikací při příjmu zpráv. S watchOS 7.2 je nyní možné přenášet informace o VO2 max z hodinek do iPhonu. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
DxOMark bude nově testovat i výdrž akumulátorů u smartphonů DxOMark bude nově testovat i výdrž akumulátorů u smartphonů
DxOMark známe především v oblasti vyhodnocování kvality snímačů digitálních fotoaparátů i telefonů. Nyní se ale dostalo na další kategorii, a tou jsou akumulátory smartphonů. Nově budeme mít bodové hodnocení nejen výdrže.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes-Benz EQT: elektrický předobraz nové T-Class Mercedes-Benz EQT: elektrický předobraz nové T-Class
Automobilka Mercedes-Benz představila koncept elektrického vanu EQT. Ten má být jakýmsi předobrazem nové T-Class, kompaktnější varianty k oblíbené V-Class. Pojmout má až sedm pasažérů a nabídnout jim luxusní svezení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Jen 13 % uživatelů iOS 14.5 povolilo sledování aplikacemi Jen 13 % uživatelů iOS 14.5 povolilo sledování aplikacemi
Společnost Flurry Analytics se podívala na množství uživatelů, kteří povolili sledování aplikacemi v poslední verzi operačního systému Apple iOS 14.5. A není jich mnoho, celosvětově jde o 13 % lidí.
10.5.2021, aktualita, Milan Šurkala
Přichází nová generace Škody Fabia, dostane i čtyřválec 1.5 TSI Přichází nová generace Škody Fabia, dostane i čtyřválec 1.5 TSI
Dnes byla představena 4. generace automobilu Škoda Fabia. Nabídne větší vnitřní rozměry, na svou třídu velmi objemný zavazadlový prostor, excelentní aerodynamiku a tentokrát se dostane i na čtyřválcové TSI s objemem 1,5 litru.
4.5.2021, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Elektromobily NIO přichází do Evropy, jako první bude Norsko Elektromobily NIO přichází do Evropy, jako první bude Norsko
Čínská automobilka NIO vyrábí elektromobily a v tomto roce poprvé zamíří mimo Čínu. První takovou zemí bude Norsko, kde jsou elektromobily prodejně velmi úspěšné. Je však nutno přiznat, že za to mohou daňové úlevy.
30.4.2021, aktualita, Milan Šurkala