Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Žlutý Samsung Galaxy S10e určitě nepřehlédnete

16.2.2019, Jáchym Šlik, aktualita
Samsung u jedné ze svých vlajkových lodí vsadí na kanárkově žlutou barvu. Podívejte se na uniklé rendery, které tuto neobvyklou variantu ukazují z obou stran. Galaxy S10e bude cenově nejdostupnějším modelem z celé série.
Po červené, zlaté nebo růžově zlaté se posledním barevným trendem ve světě smartphonů stala modrá. Naopak se žlutou se setkáváme jen velmi vzácně, čas od času se objeví u některého low-endového modelu. Fanoušci této barvy se tak museli spolehnout třeba na žlutý ochranný kryt. O to více nás překvapilo, že odstín s označením Canary Yellow (v překladu kanárkově žlutá) bude jednou z variant letošních vlajkových lodí od Samsungu. Konkrétně se do tohoto hávu převlékne cenově nejdostupnější model z připravované trojice – Galaxy S10e. Pokud si nedokážete představit, jak bude vypadat žlutý smartphone, stačí se podívat na níže uniklé rendery.
 
  
 
Pokud si pořídíte Galaxy S10e v kanárkově žluté, můžete si být jisti, že ostatní váš smartphone na ulici rozhodně nepřehlédnou a ani vy si jej nespletete, pokud bude ležet na stole vedle jiných telefonů. Do žluté se převlékne skleněná zadní strana nejlevnější „es desitky“, zatímco rám (spolu s některými detaily) dostane elegantní zlatou barvu. To je dost neobvyklá kombinace, ale třeba naživo bude vypadat lépe než na počítačových renderech. Úzké okraje kolem displeje si ponechají černou barvu. Už nyní je jasné, že Galaxy S10e Canary Yellow rozdělí fanoušky na dva tábory. Otázkou zůstává, zda si experiment v podobě nekonvenční barvy najde dostatek zákazníků. Dost možná tím Samsung nastolí nový trend.
 
Samsung Galaxy S10e je považován za černého koně letošních vlajkových modelů od jihokorejského výrobce. Svou výbavou by sice měl být nejslabší, ale přesto se bude jednat o high-endový smartphone. A především bude znatelně levnější než zbylí dva zástupci Galaxy S10 a Galaxy S10+. Podle uniklých informací bude telefon vybaven 5,8" AMOLED displejem s rozlišením Full HD+ a otvorem pro 10MPx přední fotoaparát. Na zádech potom očekáváme duální fotoaparát s 12MPx a 16MPx snímačem. První jmenovaný by měl využívat i optickou stabilizaci obrazu. V nabídce by měly být varianty s 6GB nebo 8GB RAM, respektive 128GB či 256GB úložištěm. Dále také víme o 3100mAh baterii a čtečce otisků prstů, která bude nejspíš umístěna na boku smartphonu.
 


reklama