www.svetmobilne.cz
>
>
>

Zkušební verze aplikací pro Windows Phone 7 v reálu

Zkušební verze aplikací pro Windows Phone 7 v reálu
, , aktualita
Minulý týden jsem v novince Drobné změny ve Windows Phone 7 Marketplace mimo jiné psal o tom, že Microsoft chystá pohodlný způsob distribuce testovacích a plných verzí aplikací, a to jak z pohledu uživatelů, tak vývojářů. Na rozdíl od konkurence totiž bude potřeba pouze jediného instalátoru a celé to bude fungovat podobně, jak to dnes známe u klasických sharewarových her a programů.
K oblíbeným
reklama
Buď si aplikaci můžete rovnou zakoupit, nebo si ji stáhnete jako zkušební a budete moci využívat jen část funkcí. V případě, že se vám zalíbí a budete ji chtít používat bez omezení, není potřeba nic jiného než si ji zakoupit dodatečně a aktivovat - žádné opětovné stahování a instalování plné aplikace není potřeba. Díky přímé podpoře v API ve Windows Phone 7 budou programátoři moci snadno otestovat, v jakém režimu se aplikace nachází a podle toho přizpůsobit její funkčnost.Elektronický obchod díky tomu nebude zaplevelen duplicitami, ale každá aplikace v něm bude jen jednou. Dva screenshoty ukazující, jak to bude v reálu vypadat, přinesl server i started something, takže pokud vám to není jasné podle popisu, z obrázků to určitě pochopíte.
reklama
Nejnovější články
Mercedes Unimog U5023 překonal výškový rekord, vyjel do 6694 m.n.m. Mercedes Unimog U5023 překonal výškový rekord, vyjel do 6694 m.n.m.
Speciální nákladní vozy Mercedes-Benz Unimog U5023 pomohly s instalací čtyř rádiových stanic v Chile v nadmořské výšce přes 6000 m.n.m. a stihly také trhnout výškový rekord. Dojely až do 6694 m.n.m.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tesla překonala hodnotu 100 mld. USD, předběhla i Volkswagen Tesla překonala hodnotu 100 mld. USD, předběhla i Volkswagen
Automobilka Tesla míří stále vzhůru. Hodnota akcií nadále výrazně stoupá a nyní má celá společnost hodnotu vyšší než 100 miliard USD. Tím se jí podařilo z druhého místa sesadit takového giganta, jakým je Volkswagen.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Qualcomm uvedl procesory Snapdragon 720G, 662 a 460 s Wi-Fi 6 Qualcomm uvedl procesory Snapdragon 720G, 662 a 460 s Wi-Fi 6
Společnost Qualcomm rozšířila nabídku mobilních procesorů o nové modely Snapdragon 720G, 662 a 460. Všechny podporují Wi-Fi 6 i indický polohový systém NavIC. Nezájem ale panuje v oblasti 5G.
23.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Dieselgate dorazila k Mitsubishi, firma vyšetřována kvůli emisním podvodům Dieselgate dorazila k Mitsubishi, firma vyšetřována kvůli emisním podvodům
Kauza Dieselgate asi jen tak neskončí. I po více než 4 letech od vypuknutí se objevují další vozy, které měly mít podvodný software v řidicí jednotce. Tentokrát je v hledáčku úřadů japonská automobilka Mitsubishi.
22.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tesla odmítá, že by vozy samy zrychlovaly, jde prý o manipulaci shorterů Tesla odmítá, že by vozy samy zrychlovaly, jde prý o manipulaci shorterů
Podle nejnovější petice má mít Tesla další problém. Její vozy mají údajně samy neočekávaně zrychlovat, což mělo v minulosti vyústit ve 110 nehod. Automobilka se ale brání a dle jejích slov jde o zoufalou snahu shorterů poškodit ji.
21.1.2020, aktualita, Milan Šurkala