www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Žádný mobilní Firefox pro Windows Phone 7 Series

, , aktualita
Pro příznivce mobilního prohlížeče z dílny Mozilly je zde v krátké době druhá špatná zpráva. Poté, co vývojáři oznámili ukončení vývoje této aplikace pro stávající verzi systému Windows Mobile 6.5, se rozhodli nepodporovat ani připravovanou verzi Windows Phone 7 Series.
K oblíbeným
reklama
A to hlavně proto, že Microsoft v této zcela nové verzi svého mobilního operačního systému znemožnil vývojářům třetích stran tvorbu nativních aplikací, k dispozici jsou pouze Silverlight a XNA. Což jsou nástroje pro tvorbu mobilního internetového prohlížeče nástroje zcela nedostatečné. Pokud Microsoft neudělí nějakou výjimku, podobně jako Adobe pro jeho připravovaný Adobe Flash Player pro Windows Phone 7 Series, s konkurencí pro výchozí prohlížeč se v nové verzi systému nesetkáme. Nezbývá než doufat, že mobilní Internet Explorer, který by se svými možnostmi a schopnostmi měl pohybovat někde na rozhraní stolních verzí IE 7 a 8, bude tak dobrý, že žádnou náhradu potřebovat nebudeme.
reklama
Nejnovější články
Porsche Taycan 4S: sportovní elektromobil levněji Porsche Taycan 4S: sportovní elektromobil levněji
Porsche nedávno představilo hodně drahý elektrický sedan Taycan Turbo a Turbo S. Nyní se představuje základní verze Taycan 4S, jejiž cena je výrazně nižší proti variantám Turbo, přitom půjde pořád o hodně výkonné auto.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Mapy Google přidávají navigaci pro zrakově postižené Mapy Google přidávají navigaci pro zrakově postižené
Google chce zrakově postiženým usnadnit život a v aplikaci Mapy Google budou moci nyní aktivovat speciální hlasovou navigaci, která přinese detailnější informace pro pohyb v náročném prostředí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Porsche a Boeing chtějí postavit létající auta Porsche a Boeing chtějí postavit létající auta
Jezdit po zemi za chvíli asi přestane stačit. Máme tu už několik konceptů létajících aut a nyní se chce přidat německá automobilka Porsche a americký Boeing. Společnosti totiž chtějí prozkoumat tento trh.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Dyson končí s projektem elektromobilu, nevyplatí se Dyson končí s projektem elektromobilu, nevyplatí se
Dyson, známý výrobce vysavačů, vysoušečů rukou a dalších zařízení, chtěl proniknout na trh elektromobilů. Jak to tak ale vypadá, situace nebyla tak růžová a společnost celý projekt elektrických aut ukončila.
12.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Vodíková Toyota Mirai chystá hezčí 2. generaci Vodíková Toyota Mirai chystá hezčí 2. generaci
Vodíkový sedan Toyota Mirai dostane brzy druhou generaci. Toyota totiž ukázala koncept nové varianty, která má už velmi blízko k produkčnímu vozu. Ten už bude 5místný, má mít i delší dojezd a především o něco hezčí design.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala