www.svetmobilne.cz
>
>
>

Xiaomi Mi Band 6 dostává mnohem větší displej a měření SpO2

Xiaomi Mi Band 6 dostává mnohem větší displej a měření SpO2
, , aktualita
Xiaomi poněkud uspíšilo uvedení nové generace svého chytrého náramku Mi Band 6. Ten přichází s mnohem větším displejem, dostává také měření množství kyslíku v krvi (SpO2). Stále ale bude patřit k nejlevnějším na trhu.
K oblíbeným
reklama
Xiaomi představilo chytrý náramek Mi Band 5 v černu 2020, a tak asi všichni čekali 6. generaci až na přelomu jara a léta. Nestalo se tak a nový Mi Band 6 je tu už teď. Jeho displej se výrazně zvětšil z 1,1" na 1,56", takže má zhruba o 50 % větší plochu, nadále jde o AMOLED a nabídne hustotu bodů 326 ppi. Celkově lze nastavit zhruba 60 různých designových témat. Zvýšil se také počet sportovních aktivit, které je schopen monitorovat, a to z 11 na 30 včetně protahování, HIIT, zumby a dalších. Automatická detekce pak funguje pro 6 z nich.
 
Xiaomi Mi Band 6
 
Náramek je vodotěsný až do hloubky 50 metrů a slibuje také výdrž na 14 dní aktivního používání (Mi Band 5 vydrží zhruba 10 dní při neustálém monitorování srdečního tepu). Novinkou je měření množství kyslíku v krvi (SpO2), přibylo také monitorování zdřímnutí, nechybí ani vyhodnocování dýchání při spánku. Pokud jde o cenu, ta by měla v Evropě činit okolo 45 EUR (necelých 1200 Kč s DPH).
 
Xiaomi Mi Band 6
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Připojením k "vhodně" nazvané síti lze kvůli bugu v iOSu odstavit Wi-Fi Připojením k "vhodně" nazvané síti lze kvůli bugu v iOSu odstavit Wi-Fi
Žádný operační systém není bezchybný a platí to i pro Apple iOS. Bezpečnostní výzkumník Carl Schou přišel na to, že připojením k bezdrátové sítě se specifickým SSID se dá v iPhonu zrušit Wi-Fi konektivita.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nokia uvedla levné telefony 105 4G a 110 4G pro nenáročné Nokia uvedla levné telefony 105 4G a 110 4G pro nenáročné
Pokud nepotřebujete smartphone, může vám posloužit i jednoduchý mobilní telefon. Nokia pro takové zákazníky připravila novinky v podobě modelů 105 4G a 110G. Ten první dokonce nemá ani fotoaparát.
19.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
Zens Dual Powerbank nabije bezdrátově 2 zařízení najednou Zens Dual Powerbank nabije bezdrátově 2 zařízení najednou
Bezdrátové nabíjení více zařízení najednou není jednoduché. V případě nabíječky Zens Magnetic Dual Powerbank se to vyřešilo tak, že plochy pro bezdrátové nabíjení jsou na obou stranách powerbanky.
18.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
Vodíková Honda Clarity končí, nebyl o ni zájem Vodíková Honda Clarity končí, nebyl o ni zájem
Honda ukončuje prodej dalšího svého vozu na alternativní paliva. Tentokrát je to model Clarity s vodíkovým pohonem. Prodeje byly velmi nízké a firma se chce soustředit především na elektromobily. Paradoxní, že elektrická verze Clarity byla první odepsanou.
17.6.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Porsche 911 GT3 Touring přinese 375 kW a poprvé i převodovku PDK Porsche 911 GT3 Touring přinese 375 kW a poprvé i převodovku PDK
Porsche uvedlo nový model 991 GT3 Touring, která je o trochu civilnější variantou klasické GT3. Přichází tak o obrovské křídlo a dostává i možnost mít 6stupňový manuál. Můžeme se těšit na výkon až 375 kW.
16.6.2021, aktualita, Milan Šurkala