www.svetmobilne.cz
>
>

VW chystá 7místné elektrické SUV I.D. Lounge

VW chystá 7místné elektrické SUV I.D. Lounge
, , aktualita
Automobilka Volkswagen chystá spoustu nových elektrických modelů řady I.D. a mezi nimi by se mělo objevit i nové sedmimístné SUV I.D. Lounge. To by mělo být jedním ze tří nových elektrických SUV představených do roku 2022.
K oblíbeným
reklama
Volkswagen si připravuje velkou elektrickou ofenzívu, jejíž součástí budou jak elektrické verze klasických vozů, tak i čistě elektrické vozy řady I.D. Už víme, že se představí dvě varianty SUV I.D. Crozz (viz obrázek), nicméně do roku 2022 si Volkswagen chystá rovnou tři SUV modely (první I.D. Crozz se objeví v roce 2021, sportovnější s karosérii ve stylu kupé pak v roce 2022). Tím dalším bude I.D. Lounge. U něj zatím nevíme, jak bude vypadat, nicméně hovoří se o tom, že by mělo jít o sedmimístný vůz, který by měl jít do prodeje v roce 2021.
 
VW I.D. Crozz
 
menší Volkswagen I.D. Crozz
 
Bude postaven na platformě MEB, kterou má i dodávka a mikrobus I.D. Buzz. S ním by měl sdílet i pohonné ústrojí. Těšit se tak můžeme na dvojici elektromotorů, kde se každý bude starat o jednu nápravu. Celkový výkon soustavy by měl dosahovat 275 kW, přičemž každý motor samostatně by měl být schopen vyvinout maximálně 150 kW. Hovoří se také o 111kWh akumulátoru, jenž by měl zajistit akční rádius okolo 600 km dle nerealistického NEDC cyklu (v reálu odhadem tak do 500 km). Tato novinka by chtěla cílit na Teslu Model X.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Plug-in hybridy: proč jsou papírové spotřeby úplně mimo? Plug-in hybridy: proč jsou papírové spotřeby úplně mimo?
Už dobře víme, že se papírové spotřeby aut velmi často rozcházejí s realitou dosahovanou na silnicích. Největší kouzla ale výrobci jednoznačně vytváří u plug-in hybridů. Proč tomu tak je a kdo za to vlastně může?
Dnes, článek, Milan Šurkala
Huawei potvrdilo skládací Mate X na září s Androidem Huawei potvrdilo skládací Mate X na září s Androidem
Skládací smartphone Huawei Mate X byl samotným šéfem pro Západní Evropu potvrzen nejpozději na září. Nejvíce překvapivou informací je však to, že navzdory americkému banu bude mít operační systém Google Android.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Google Pay nyní podporuje placení z PayPalu Google Pay nyní podporuje placení z PayPalu
Dnes módní placení pomocí mobilního telefonu a Google Pay bude opět o něco univerzálnější. Platební aplikace Googlu totiž bude vedle platebních karet nově podporovat svázání s účtem od PayPalu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Harry Potter: Wizards Unite přichází i do ČR Harry Potter: Wizards Unite přichází i do ČR
Netrvalo to vůbec dlouho a dlouho očekávaná mobilní hra Harry Potter: Wizards Unite se dostává do dalších zemí včetně té naší. Kdo chce, může si už hru zdarma stáhnout na oficiálních obchodech.
24.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává
Pokud máte starší Apple MacBook pro (zejména ty koupené v letech 2015 a 2016), může mít váš přístroj vadnou baterii, která se může přehřát a vznítit. Společnost Apple je tak svolává k dobrovolné opravě.
23.6.2019, aktualita, Milan Šurkala