www.svetmobilne.cz
>
>

VW chystá 7místné elektrické SUV I.D. Lounge

VW chystá 7místné elektrické SUV I.D. Lounge
, , aktualita
Automobilka Volkswagen chystá spoustu nových elektrických modelů řady I.D. a mezi nimi by se mělo objevit i nové sedmimístné SUV I.D. Lounge. To by mělo být jedním ze tří nových elektrických SUV představených do roku 2022.
K oblíbeným
reklama
Volkswagen si připravuje velkou elektrickou ofenzívu, jejíž součástí budou jak elektrické verze klasických vozů, tak i čistě elektrické vozy řady I.D. Už víme, že se představí dvě varianty SUV I.D. Crozz (viz obrázek), nicméně do roku 2022 si Volkswagen chystá rovnou tři SUV modely (první I.D. Crozz se objeví v roce 2021, sportovnější s karosérii ve stylu kupé pak v roce 2022). Tím dalším bude I.D. Lounge. U něj zatím nevíme, jak bude vypadat, nicméně hovoří se o tom, že by mělo jít o sedmimístný vůz, který by měl jít do prodeje v roce 2021.
 
VW I.D. Crozz
 
menší Volkswagen I.D. Crozz
 
Bude postaven na platformě MEB, kterou má i dodávka a mikrobus I.D. Buzz. S ním by měl sdílet i pohonné ústrojí. Těšit se tak můžeme na dvojici elektromotorů, kde se každý bude starat o jednu nápravu. Celkový výkon soustavy by měl dosahovat 275 kW, přičemž každý motor samostatně by měl být schopen vyvinout maximálně 150 kW. Hovoří se také o 111kWh akumulátoru, jenž by měl zajistit akční rádius okolo 600 km dle nerealistického NEDC cyklu (v reálu odhadem tak do 500 km). Tato novinka by chtěla cílit na Teslu Model X.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla Model 3 dostala přes internet o 5 % vyšší výkon Tesla Model 3 dostala přes internet o 5 % vyšší výkon
Automobilka Tesla je známá tím, že aktualizuje své vozy pomocí aktualizací přes internet, jde o tzv. over-the-air updaty. Ten poslední přinsel např. Sentry Mode, Dog Mode, ale nejen to. Vozům se také navýšil výkon až o 5 %.
20.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Bentley Continental GT dostává novou verzi s V8 Bentley Continental GT dostává novou verzi s V8
Automobilka Bentley uvádí novou lehčí verzi svého kupé a kabrioletu Continental GT. Jde o verzi V8 s dvakrát přeplňovaným osmiválcem, který dokáže oba dva vozy rozjet až na maximální rychlost 318 km/h.
19.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Apple iPad mini se 7,9" displejem dostává A12 Bionic Apple iPad mini se 7,9" displejem dostává A12 Bionic
Společnost Apple představila dva nové tablety, iPad Air a iPad mini. Druhý jmenovaný přináší kompaktní rozměry díky 7,9" displeji. Dostává však také výkonnější procesor A12 Bionic a podporu dotykového pera Apple Pencil.
19.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Nový Apple iPad Air podporuje Apple Pencil Nový Apple iPad Air podporuje Apple Pencil
Apple dnes představil dva nové tablety, iPad mini a iPad Air. My se podíváme na iPad Air, který vedle výkonnějšího hardwaru přináší především podporu Apple Pencil. Tu tak nyní podporují všechny nové iPady.
18.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Fisker chystá elektrické SUV, konkurenci Modelu Y Fisker chystá elektrické SUV, konkurenci Modelu Y
Automobilka Fisker se chystá na další pokus prorazit se svými elektromobily. Chystá totiž nové elektrické SUV, které by mělo být konkurencí Tesle Modelu Y, rovněž za příznivou cenu okolo 40000 USD.
18.3.2019, aktualita, Milan Šurkala