Týden s HTC Touch Diamond2, poslední video je online:)

Týden s HTC Touch Diamond2, poslední video je online:)
, , aktualita
Tento týden bude trochu netradiční. Protože mám již několik dní k dispozici finální verzi zařízení hvězdného zařízení HTC Touch Diamond2, můžete každý pracovní den očekávat nějaký zajímavý článek, který zařízení představí.
K oblíbeným
reklama
Již zítra se můžete těšit na srovnání fotografií mezi HTC Touch Diamond2, HTC Touch Diamond a HTC Touch HD, protože foťák v novém Diamondu je skutečně luxusní. Na středu plánuji publikovat rozsáhlou fotogalerii a pokud se zadaří, tak i video zařízení. Čtvrtek se ponese ve znamení podrobného popisu nové verze uživatelského rozhraní HTC TouchFLO 3D (a opět se budu snažit přidat i video, ale raději to nebudu slibovat), a nakonec buď v pátek, nebo případně během víkendu přijde řada na podrobnou recenzi. Tímto zároveň můžete zde v komentářích pokládat otázky nebo dávat tipy na to, co mám vyzkoušet a porovnat, pokusím se vybrat to nejzajímavější a zahrnout do recenze.Jako malý předkrm vám nabídnu 10 fotek pořízených novým Diamondem. Jsou automaticky zmenšené na nižší velikost a s horší kompresí.Právě jsem nahrál dvě videa. Protože se můj oblíbený video server stěhuje, je to nahrané každé někde jinde a v ne zcela ideální kvalitě, ale co nadělám...:)

Na základě komentářů nabízím i dva screenshoty nadhcázejících událostí. Sice bych přísahal, že jsem tam předtím měl i další dny než jen aktuální a následující, ale i tak je to celkem OK, myslím...Tak co, už se těšíte? :-)
reklama
Nejnovější články
Registrační značky ve Vermontu bude nejspíš možné mít i s emoji Registrační značky ve Vermontu bude nejspíš možné mít i s emoji
Některé státy umožňují řidičům si zvolit pro svého plechového miláčka registrační značky na přání. V americkém Vermontu míří ke schválení návrh zákona, který má dovolit dokonce i nejrůznější smajlíky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Apple iOS 14 má běžet i na iPhonech 6S a iPhone SE Apple iOS 14 má běžet i na iPhonech 6S a iPhone SE
Produkty Apple jsou známy dlouhodobou podporou a vypadá to, že v případě iPhonů 6S a SE na tom budou telefony opravdu hodně dobře. I ty by totiž měly dostat připravovaný operační systém iOS 14, tedy už šestou verzi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes Unimog U5023 překonal výškový rekord, vyjel do 6694 m.n.m. Mercedes Unimog U5023 překonal výškový rekord, vyjel do 6694 m.n.m.
Speciální nákladní vozy Mercedes-Benz Unimog U5023 pomohly s instalací čtyř rádiových stanic v Chile v nadmořské výšce přes 6000 m.n.m. a stihly také trhnout výškový rekord. Dojely až do 6694 m.n.m.
26.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tesla překonala hodnotu 100 mld. USD, předběhla i Volkswagen Tesla překonala hodnotu 100 mld. USD, předběhla i Volkswagen
Automobilka Tesla míří stále vzhůru. Hodnota akcií nadále výrazně stoupá a nyní má celá společnost hodnotu vyšší než 100 miliard USD. Tím se jí podařilo z druhého místa sesadit takového giganta, jakým je Volkswagen.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Qualcomm uvedl procesory Snapdragon 720G, 662 a 460 s Wi-Fi 6 Qualcomm uvedl procesory Snapdragon 720G, 662 a 460 s Wi-Fi 6
Společnost Qualcomm rozšířila nabídku mobilních procesorů o nové modely Snapdragon 720G, 662 a 460. Všechny podporují Wi-Fi 6 i indický polohový systém NavIC. Nezájem ale panuje v oblasti 5G.
23.1.2020, aktualita, Milan Šurkala