Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Tesla opět spouští provizní systém, lze vyhrát Roadster

24.3.2019, Milan Šurkala, aktualita
Automobilka Tesla v letošním lednu ukončila svůj provizní systém, protože byl příliš drahý. Teď se to ale mění a uvádí novou variantu. Za doporučení lze získat nabíjení zdarma, Model Y i nový Roadster.
V lednu letošního roku automobilka Tesla ukončila provizní systém, kde lidé za doporučení mohli získat např. půlroční nabíjení zdarma, slevy na další auta a příslušenství. Automobilku to stálo hodně peněz, nicméně se přesto rozhodla, že přijde s novou variantou provizního systému (tzv. referral). Tentokrát za doporučení vozu Tesla (uvedení provizního kódu při objednávce) člověk získá zdarma nabíjení na Superchargerech na 1000 mil (cca 1600 km), a to jak ten, kdo doporučoval, tak i ten, který na základě jeho doporučení nakupoval.
 
Tesla Model Y
 
To ale zdaleka není vše. Současně se dostane do slosování o nové SUV Model Y (speciální Founder’s Edition) každý měsíc a nový Roadster jednou za čtvrt roku. V obou případech jsou vozy podepsány Elonem Muskem a Franzem von Holzhausenem. Ti, kteří mají už nyní bezplatné nabíjení, mají za každé doporučení rovnou dva “lístky” v osudí. Za více doporučení člověk dostává logicky vyšší šanci něco vyhrát. Pokud však už vyhraje, jeho “počítadlo” doporučení je vynulováno a cenu už nemůže vyhrát znova. Kredity do losování vyprší po 12 měsících.
 
Tesla Roadster
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.
reklama