www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Teaser Samsungu na nové telefony: připravte se na 20.2.

Teaser Samsungu na nové telefony: připravte se na 20.2.
, , aktualita
Už během příštího týdne, konkrétně 20. února, by měly být představeny nové telefony společnosti Samsung. Ta totiž uvolnila nový teaser. Galaxy S10 i nový skládací telefon se už nezadržitelně blíží.
K oblíbeným
reklama
Zveřejňování teaserů je oblíbeným způsobem, jak přitahovat pozornost k produktu, který se má zanedlouho představit. Tentokrát se jedná o společnost Samsung, která uvedla teaser lákající nás na 20. únor letošního roku. Tehdy by měly být představeny nové telefony společnosti. I když má podtitul "The Future Unfolds", čímž odkazuje na skládací telefon (foldable phone), teaser svým číslem "10" na konci naznačuje uvedení nových verzí telefonu Galaxy S10.
 
 
Ty by se měly představit hned v několika různých variantách. Zatím se neoficiálně hovoří o třech modelech, S10+ se 6,4" obrazovkou, S10 s 6,1" panelem a nejmenším a nejlevnějším modelu S10E (původně se hovořilo o S10 Lite), který má mít 5,8" obrazovku. Pokud jde o ohebný (skládací) telefon, který byl poprvé v náznacích ukázán v listopadu minulého roku, tak ten nejspíše ještě představen nebude, ale patrně Samsung ukáže mnohem více než doposud.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google zlepšuje kontrolu aplikací pro Android, vývojáři se bouří Google zlepšuje kontrolu aplikací pro Android, vývojáři se bouří
Operační systém Google Android není zrovna synonymem pro vysoké bezpečí. Dost často se i do oficiálního obchodu dostanou závadné aplikace, což chce Google změnit. Vývojářům se ale zvýšená kontrola nelíbí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Galaxy A (2020) přinese až 108MPx fotoaparát Samsung Galaxy A (2020) přinese až 108MPx fotoaparát
Samsung si pro příští rok chystá aktualizaci velmi úspěšné řady Galaxy A. Vlajková loď by si tentokrát měla odnést dokonce snímač s neuvěřitelným rozlišením 108 MPx, který byl vyvinut původně pro Xiaomi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Bugatti Centodieci: nástupce EB110 má 1600 koní Bugatti Centodieci: nástupce EB110 má 1600 koní
Na oslavu 110 let existence automobilky Bugatti a připomenutí legendárního modelu EB110 vyrobí automobilka limitovanou sérií vozů Centodieci. Připravte se na výkon 1600 koní a cenu 8 milionů EUR.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Surface Pro 6 a Book 2 po updatu běží jen na 400 MHz Surface Pro 6 a Book 2 po updatu běží jen na 400 MHz
Chybné aktualizace se nevyhýbají žádnému výrobci a tentokrát se to povedlo Microsoftu. Jeho mobilní zařízení Surface Book 2 a Surface Pro 6 totiž po aktualizaci velmi často padají do throttlingu CPU, které pak běží jen na frekvenci 400 MHz.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Motorola One Action s netradiční 117° kamerkou Motorola One Action s netradiční 117° kamerkou
Motorola představila nový smartphone One Action. Jak už název napovídá, je určen pro akční zákazníky. Důvodem je zde širokoúhlý fotoaparát se 117° záznamem s otočeným senzorem pro pohodlné natáčení.
17.8.2019, aktualita, Milan Šurkala