www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Teaser Samsungu na nové telefony: připravte se na 20.2.

Teaser Samsungu na nové telefony: připravte se na 20.2.
, , aktualita
Už během příštího týdne, konkrétně 20. února, by měly být představeny nové telefony společnosti Samsung. Ta totiž uvolnila nový teaser. Galaxy S10 i nový skládací telefon se už nezadržitelně blíží.
K oblíbeným
reklama
Zveřejňování teaserů je oblíbeným způsobem, jak přitahovat pozornost k produktu, který se má zanedlouho představit. Tentokrát se jedná o společnost Samsung, která uvedla teaser lákající nás na 20. únor letošního roku. Tehdy by měly být představeny nové telefony společnosti. I když má podtitul "The Future Unfolds", čímž odkazuje na skládací telefon (foldable phone), teaser svým číslem "10" na konci naznačuje uvedení nových verzí telefonu Galaxy S10.
 
 
Ty by se měly představit hned v několika různých variantách. Zatím se neoficiálně hovoří o třech modelech, S10+ se 6,4" obrazovkou, S10 s 6,1" panelem a nejmenším a nejlevnějším modelu S10E (původně se hovořilo o S10 Lite), který má mít 5,8" obrazovku. Pokud jde o ohebný (skládací) telefon, který byl poprvé v náznacích ukázán v listopadu minulého roku, tak ten nejspíše ještě představen nebude, ale patrně Samsung ukáže mnohem více než doposud.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Řada Oppo Reno zná svou cenu a dostupnost v Evropě Řada Oppo Reno zná svou cenu a dostupnost v Evropě
Oppo podruhé představilo své smartphony z řady Reno, které zahrnují i modely s periskopickým zoomem nebo podporou 5G sítí. Dostanou se na vybrané evropské trhy, a to už příští měsíc. Na nízké ceny ovšem nespoléhejte.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Další Tesla lehla popelem, vzala s sebou ještě tři auta Další Tesla lehla popelem, vzala s sebou ještě tři auta
Požáry elektromobilů jsou bedlivě sledovaným tématem. A pokud je to Tesla, tak ještě více. Poslední požár Modelu S se stal v Číně v Šanghaji, kde s sebou hořící auto vzalo ještě další tři blízko stojící.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Lenovo Z6 Pro oficiálně: vlajková loď se čtyřmi foťáky na zádech Lenovo Z6 Pro oficiálně: vlajková loď se čtyřmi foťáky na zádech
Lenovo dnes představilo novou vlajkovou loď Z6 Pro, která je určena pro čínský trh. Jedná se o model, který nijak neztrácí na konkurenci. Do vínku dostal procesor Snapdragon 855, displej Super AMOLED s tenkými rámečky nebo velký počet fotoaparátů.
23.4.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby
Na Autonomy Day, kde automobilka Tesla hovořila o svých autonomních technologiích, se Elon Musk vyjádřil nelichotivě i na adresu lidaru. Podle něj je tento senzor pro autonomní auta cestou k záhubě.
23.4.2019, aktualita, Milan Šurkala
Start prodeje telefonu Galaxy Fold se odsouvá kvůli problémům Start prodeje telefonu Galaxy Fold se odsouvá kvůli problémům
Samsung musel odsunout prodej dlouho očekávaného ohebného smartphonu Galaxy Fold. Někteří recenzenti se totiž setkali s problémy, které se nejčastěji týkají hlavního displeje. Před uvedením na trh tedy bude muset výrobce ještě vychytat mouchy.
22.4.2019, aktualita, Jáchym Šlik