www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Teaser Samsungu na nové telefony: připravte se na 20.2.

Teaser Samsungu na nové telefony: připravte se na 20.2.
, , aktualita
Už během příštího týdne, konkrétně 20. února, by měly být představeny nové telefony společnosti Samsung. Ta totiž uvolnila nový teaser. Galaxy S10 i nový skládací telefon se už nezadržitelně blíží.
reklama
Zveřejňování teaserů je oblíbeným způsobem, jak přitahovat pozornost k produktu, který se má zanedlouho představit. Tentokrát se jedná o společnost Samsung, která uvedla teaser lákající nás na 20. únor letošního roku. Tehdy by měly být představeny nové telefony společnosti. I když má podtitul "The Future Unfolds", čímž odkazuje na skládací telefon (foldable phone), teaser svým číslem "10" na konci naznačuje uvedení nových verzí telefonu Galaxy S10.
 
 
Ty by se měly představit hned v několika různých variantách. Zatím se neoficiálně hovoří o třech modelech, S10+ se 6,4" obrazovkou, S10 s 6,1" panelem a nejmenším a nejlevnějším modelu S10E (původně se hovořilo o S10 Lite), který má mít 5,8" obrazovku. Pokud jde o ohebný (skládací) telefon, který byl poprvé v náznacích ukázán v listopadu minulého roku, tak ten nejspíše ještě představen nebude, ale patrně Samsung ukáže mnohem více než doposud.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019): rodinný tablet v kovovém balení Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019): rodinný tablet v kovovém balení
Samsung tento týden odhalil ještě jeden tablet s Androidem. Všestranný, cenově dostupný model Galaxy Tab A 10.1 ve verzi pro rok 2019 nabízí elegantní design, stereo reproduktory a funkce zaměřené na rodinu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Amazon a další investovali 700 mil. USD do EV Rivian Amazon a další investovali 700 mil. USD do EV Rivian
Elektromobily Rivian vzbudily poměrně velký zájem u investorů a podle všeho i u zákazníků kvůli příznivým cenám. Investoři do něj v poslední době nasypali dalších 700 milionů USD, přičemž největším byl Amazon.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
LG V50 ThinQ bude první 5G smartphone této značky LG V50 ThinQ bude první 5G smartphone této značky
LG, stejně jako většina ostatních výrobců, připravuje pro letošní rok smartphone s podporou 5G. Představen by měl být už za týden v rámci veletrhu MWC 2019 a nyní na internet unikly jeho první rendery.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Micro Arcade: zahrajte si Space Invaders nebo Pac-Mana na „kreditce“ Micro Arcade: zahrajte si Space Invaders nebo Pac-Mana na „kreditce“
Společnost Super Impulse představila miniaturní herní konzole, na kterých si můžete zahrát legendární retro tituly. Svými rozměry se blíží kreditní kartě, takže se vejde i do většiny peněženek.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Žlutý Samsung Galaxy S10e určitě nepřehlédnete Žlutý Samsung Galaxy S10e určitě nepřehlédnete
Samsung u jedné ze svých vlajkových lodí vsadí na kanárkově žlutou barvu. Podívejte se na uniklé rendery, které tuto neobvyklou variantu ukazují z obou stran. Galaxy S10e bude cenově nejdostupnějším modelem z celé série.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik