Výrobce:

Sunnysoft

Články o výrobci Sunnysoft | Zobrazit jen články a recenze
Nové verze Sunnysoft Contacts a Sunnysoft Dictionary

Nové verze Sunnysoft Contacts a Sunnysoft Dictionary

Společnost Sunnysoft je většině příznivců Windows Mobile známa jako autor lokalizace pro jejich mobilní zařízení nazvaný Sunnysoft InterWrite Pro, ale programová nabídka Sunnysoftu je mnohem bohatší.
22.9.2008, aktualita, Pavel Koza
Nová verze Sunnysoft Contacts 1.2 ke stažení, nyní se vzhledem HTC Touch

Nová verze Sunnysoft Contacts 1.2 ke stažení, nyní se vzhledem HTC Touch

Aplikace Sunnysoft Contacts je užitečným nástrojem pro všechny, kterým standardní správce kontaktů dodávaný jako součást systému Windows Mobile nevyhovuje.
5.10.2007, aktualita, Pavel Koza
Sunnysoft InterWrite Fullscreen 9.5

Sunnysoft InterWrite Fullscreen 9.5

Vývojový tým české společnosti Sunnysoft má na svém kontě další verzi aplikace Pocket PC (Phone edition) Sunnysoft InterWrite Fullscreen s pořadovým číslem 9.5.

16.4.2007, aktualita, Ondřej Fabianek

Recenze programu Sunnysoft vCard

Ač se to zdá trochu podivné, standardní systém Windows Mobile si s elektronickou vizitkou (soubor *.vcf) moc dobře neporadí. Pokud je setkávání s novými lidmi vaším denním chlebem a výměna vizitek neustále opakovanou operací, může vám aplikace Sunnysoft vCard ušetřit spoustu času. S její pomocí je totiž výměna elektronické vizitky otázkou okamžiku.
7.5.2006, recenze, Miloš Strouhal

Prvních 60 minut se Sunnysoft InterWrite 9.0 (exkluzivní preview)

Mé osobě je celkem jedno, jestli na mne počítačový program mluví anglicky či česky, ale chápu, že jsou u nás lidé angličtině nevládnoucí a tudíž chtějící mít své zařízení, přesněji software v něm, taky počeštěné. Proto ku většině zařízení zde do ČR distribuovaných je přikládán nějaký lokalizační program. Dominantním, a vlastně po malé epizodě s Language Extenderem, také jediným lokalizačním softwarem je Sunnysoft InterWrite.
7.11.2005, preview, beecher