www.svetmobilne.cz
>
>
>

Soutěž s T-Mobile o Sony Ericsson Xperia X1

Soutěž s T-Mobile o Sony Ericsson Xperia X1
, , aktualita
Pro hravé a soutěživé jedince připravili v T-Mobile novou soutěž. Podobných soutěží jsou sice spousty, ale když je hlavní cenou zajímavé a hodnotné zařízení Sony Ericsson XPERIA X1, které jsem vám nedávno představil v podrobné recenzi, za zmínku na našem serveru to stojí.
K oblíbeným
reklama
Do soutěže se automaticky zařadí každý, kdo si od 2. do 15. února na portálu t-zones objedná minimálně jednu java hru z kategorie Gameloft hry. Výhercem se stane ten účastník soutěže, který bude po skončení soutěže ze všech soutěžících matematicky uprostřed chronologické řady všech soutěžících. Šťastný výherce hlavní ceny, stejně jako dva výherci fotbalového dresu Reebok, budou o své výhře informováni telefonicky na čísle, ze kterého realizovali nákup hry. Hodně štěstí :-)P.S. Podrobná pravidla soutěže jsou k dispozici ve formě PDF souboru.
reklama
Nejnovější články
Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h
Je dobře známo, že Čína a její společnost CRRC Corporation chystá nové rychlovlaky typu maglev. Nyní představila výsledek svého vývoje, který bude v budoucnu brázdit Čínu rychlostí přes 600 km/h.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km
Mercedes-Benz se chce rychle stát automobilkou vyrábějící jen elektromobily. Vizi takové budoucnosti nyní ukazuje jeho koncept Vision EQXX, který by měl přinést excelentní efektivitu a nízkou spotřebu.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů
Tesla vybudovala obrovskou síť nabíječek Supercharger, ty ale byly dostupné výhradně elektromobilům Tesla. To by se ještě letos mělo změnit. Musk hodlá nabíječky otevřít i pro jiné značky elektromobilů.
22.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují
Vypadá to, že velmi dlouho očekávaný elektrický truck Tesla Semi se přeci jen začne už brzy vyrábět. Přípravy na výrobu jsou v závěrečné fázi a vozu bychom se tak mohli dočkat už v následujících měsících.
21.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88 MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88
MediaTek přichází s aktualizovanými procesory pro mainstreamové a levnější telefony. Představuje 8jádrové procesory Helio G96 a Helio G88. V obou případech počítejte nanejvýše se 4G LTE připojením.
19.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář