Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Sony aktualizovalo na Android Nougat už osm Xperií, další následují

, , aktualita
Sony aktualizovalo na Android Nougat už osm Xperií, další následují
Jedním z nejvzornějších výrobců, alespoň co se týče aktualizací na Android Nougat, je bezpochyby Sony. Zatímco konkurence s vydáváním teprve začíná, japonský výrobce už počet modelů s updatem navýšil na osm. Naposledy přibyla Xperia Z3+ a řada Xperia Z5.
Sony aktualizovalo na Android Nougat už osm Xperií, další následují
Vývojáři pracující pro Sony rozhodně nezahálejí, neboť se aktualizace na Android 7.0 Nougat dočkalo už osm smartphonů tohoto výrobce. Nejprve to byly podle očekávání modely z nejvyšší řady, konkrétně Xperia X, Xperia X Compact, Xperia X Perfomance a Xperia XZ. Během tohoto týdne následovala další várka telefonů, tentokrát z již vysloužilé „zetkové“ řady – Xperia Z5, Xperia Z5 Compact a Xperia Z5 Premium, po kterých včera následovala Xperia Z3+.

Pokud vlastníte některý z výše uvedených přístrojů, ale aktualizace na Android Nougat vám zatím nebyla nabídnuta, zkuste její dostupnost ověřit v Nastavení. Mějte také na paměti, že takové updaty jsou většinou distribuovány postupně v jednotlivých regionech a mnohdy také záleží na tom, zda máte telefon z volného prodeje nebo od operátora.

Sony je tedy téměř u konce svého seznamu, s Androidem Nougat se počítá ještě pro smartphony Xperia XA a Xperia XA Ultra, stejně jako pro Xperia Z4 Tablet. Uživatelé by měli aktualizaci očekávat v nejbližších dnech až týdnech. Dodejme, že k největším novinkám, kterou přináší nová verze operačního systému pro zařízení od Sony, patří podpora víceokenního multitaskingu, chytřejší a přizpůsobitelnější domovská obrazovka, přepracovaný manuální režim fotoaparátu nebo prodloužená výdrž baterie.

Nejnovější informace o aktualizacích na Android Nougat pro smartphony a tablety všech výrobců naleznete v našem velkém seznamu.

Zdroj: Xperiablog.net
reklama