Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samsung uvolnil teaser na telefon s ohebným displejem

6.11.2018, Milan Šurkala, aktualita
Na facebookové stránce Samsung Mobile se objevil teaser napovídající brzký příchod telefonu s ohebným displejem, o kterém se mluví už hodně dlouho. Spekuluje se, že by se tak mohlo stát už v příštích dnech.
O smartphonu Samsungu, který přinese ohebný displej, se mluví už roky. Nakonec nebude tím prvním, titul mu totiž před pár dny vyfoukl Royole s flexibilním smartphonem FlexPai. Přesto to vypadá, že se i u Samsungu něco děje. Na facebookové stránce Samsung Mobile se totiž objevilo pokroucené logo Samsungu s druhým "S" v ohnuté pozici a zbytkem loga v převráceném směru, což evokuje, jak bude vypadat ohnutý displej nového telefonu.
 
Samsung Galaxy F teaser
 
Tento teaser napovídá, že by se nový telefon mohl objevit poměrně brzy. Už tento týden (od 7. listopadu) se koná tradiční Samsung Developer Conference a někteří jsou toho názoru, že by společnost právě zde mohla představit dlouho očekávanou novinku. A to i přesto, že tato konference není zaměřena na hardware, ale software (asistenta Bixby, operační systém Tizen a podobně). Přesto je docela pravděpodobné, že se telefon objeví spíše až v příštím roce v lednu na CES 2019 nebo v únoru na MWC 2019. Spekuluje se také nad názvem. Původně to vypadalo na Galaxy X, nicméně nyní se více hovoří o Galaxy F. Tak uvidíme.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.
reklama