www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Samsung uvolnil teaser na telefon s ohebným displejem

Samsung uvolnil teaser na telefon s ohebným displejem
, , aktualita
Na facebookové stránce Samsung Mobile se objevil teaser napovídající brzký příchod telefonu s ohebným displejem, o kterém se mluví už hodně dlouho. Spekuluje se, že by se tak mohlo stát už v příštích dnech.
K oblíbeným
reklama
O smartphonu Samsungu, který přinese ohebný displej, se mluví už roky. Nakonec nebude tím prvním, titul mu totiž před pár dny vyfoukl Royole s flexibilním smartphonem FlexPai. Přesto to vypadá, že se i u Samsungu něco děje. Na facebookové stránce Samsung Mobile se totiž objevilo pokroucené logo Samsungu s druhým "S" v ohnuté pozici a zbytkem loga v převráceném směru, což evokuje, jak bude vypadat ohnutý displej nového telefonu.
 
Samsung Galaxy F teaser
 
Tento teaser napovídá, že by se nový telefon mohl objevit poměrně brzy. Už tento týden (od 7. listopadu) se koná tradiční Samsung Developer Conference a někteří jsou toho názoru, že by společnost právě zde mohla představit dlouho očekávanou novinku. A to i přesto, že tato konference není zaměřena na hardware, ale software (asistenta Bixby, operační systém Tizen a podobně). Přesto je docela pravděpodobné, že se telefon objeví spíše až v příštím roce v lednu na CES 2019 nebo v únoru na MWC 2019. Spekuluje se také nad názvem. Původně to vypadalo na Galaxy X, nicméně nyní se více hovoří o Galaxy F. Tak uvidíme.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Honor měl v Německu ztratit prototyp, nálezci nabízí odměnu Honor měl v Německu ztratit prototyp, nálezci nabízí odměnu
Zaměstnanec společnosti Honor měl při své cestě vlakem ztratit prototyp dosud nepředstaveného smartphonu, nejspíš Honoru 20. Poctivému nálezci nabízí slušnou sumu peněz, ale vyvstává otázka, zda to celé není jen marketingový tah.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Chrome pro Android získává režim Lite, nahrazuje Spořič dat Chrome pro Android získává režim Lite, nahrazuje Spořič dat
Google nahrazuje ve svém mobilním prohlížeči Chrome funkci Spořič dat novým režimem Lite, který se nyní objevil ve verzi pro Android. A nejedná se pouze o změnu názvu, kromě nižší spotřeby dat by měl přispět třeba k rychlejšímu načítání stránek.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Muskovi to opět nevyšlo, Tesla je znovu ve ztrátě Muskovi to opět nevyšlo, Tesla je znovu ve ztrátě
Všichni víme, že splnění slibů Elona Muska na sebe obvykle nechává déle čekat. Jak ukázaly včera zveřejněné finanční výsledky Tesly, o trvalé ziskové společnosti to platí také. Po několika úspěších tu máme opět ztrátu. A ne malou.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Řada Oppo Reno zná svou cenu a dostupnost v Evropě Řada Oppo Reno zná svou cenu a dostupnost v Evropě
Oppo podruhé představilo své smartphony z řady Reno, které zahrnují i modely s periskopickým zoomem nebo podporou 5G sítí. Dostanou se na vybrané evropské trhy, a to už příští měsíc. Na nízké ceny ovšem nespoléhejte.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Další Tesla lehla popelem, vzala s sebou ještě tři auta Další Tesla lehla popelem, vzala s sebou ještě tři auta
Požáry elektromobilů jsou bedlivě sledovaným tématem. A pokud je to Tesla, tak ještě více. Poslední požár Modelu S se stal v Číně v Šanghaji, kde s sebou hořící auto vzalo ještě další tři blízko stojící.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů