www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Samsung uvolnil teaser na telefon s ohebným displejem

Samsung uvolnil teaser na telefon s ohebným displejem
, , aktualita
Na facebookové stránce Samsung Mobile se objevil teaser napovídající brzký příchod telefonu s ohebným displejem, o kterém se mluví už hodně dlouho. Spekuluje se, že by se tak mohlo stát už v příštích dnech.
reklama
O smartphonu Samsungu, který přinese ohebný displej, se mluví už roky. Nakonec nebude tím prvním, titul mu totiž před pár dny vyfoukl Royole s flexibilním smartphonem FlexPai. Přesto to vypadá, že se i u Samsungu něco děje. Na facebookové stránce Samsung Mobile se totiž objevilo pokroucené logo Samsungu s druhým "S" v ohnuté pozici a zbytkem loga v převráceném směru, což evokuje, jak bude vypadat ohnutý displej nového telefonu.
 
Samsung Galaxy F teaser
 
Tento teaser napovídá, že by se nový telefon mohl objevit poměrně brzy. Už tento týden (od 7. listopadu) se koná tradiční Samsung Developer Conference a někteří jsou toho názoru, že by společnost právě zde mohla představit dlouho očekávanou novinku. A to i přesto, že tato konference není zaměřena na hardware, ale software (asistenta Bixby, operační systém Tizen a podobně). Přesto je docela pravděpodobné, že se telefon objeví spíše až v příštím roce v lednu na CES 2019 nebo v únoru na MWC 2019. Spekuluje se také nad názvem. Původně to vypadalo na Galaxy X, nicméně nyní se více hovoří o Galaxy F. Tak uvidíme.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla Model 3 diskvalifikována z 2. místa za neschválené "palivo" Tesla Model 3 diskvalifikována z 2. místa za neschválené "palivo"
Cameron Rogers dokázal na nedávném závodu Global Time Attack Super Lap získat s Teslou Model 3 výborné 2. místo. Z vítězného pódia jej ale posléze vyhodili, neboť použil neschválené palivo, elektřinu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Honor 10 Lite odhaluje svůj vzhled i první parametry Honor 10 Lite odhaluje svůj vzhled i první parametry
Honor 10 Lite by sice měl být oficiálně představen až příští týden, ale to nejdůležitější o tomto smartphonu jsme se dozvěděli už dnes. Půjde o cenově dostupný model se skleněným tělem v oblíbených gradientních barvách.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Jaké smartphony podporují rychlé nabíjení Quick Charge 4.0/4+? Jaké smartphony podporují rychlé nabíjení Quick Charge 4.0/4+?
Smartphonů, které můžete bleskurychle nabíjet prostřednictvím technologie Quick Charge 4.0 nebo 4+ od Qualcommu, na trhu pomalu přibývá. Podívejte se, zda se v seznamu nenachází i váš vyhlédnutý model. Průběžně doplňováno.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Volkswagen umožní odemknout auto pomocí Siri Volkswagen umožní odemknout auto pomocí Siri
Volkswagen rozšířil svou službu Car-Net o podporou asistentky Apple Siri. K ovládání některých funkcí, jako je odemknutí vozidla nebo zjištění stavu paliva, tedy budou stačit hlasové povely. Zatím novinka funguje pouze v USA.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Black Friday 2018: kde ušetříte za nový smartphone? Black Friday 2018: kde ušetříte za nový smartphone?
Slevové akce v rámci Black Friday jsou často jen trikem na zákazníky, ale někdy se dá při nákupu ušetřit slušná suma. Podívali jsme se do nabídek největších českých e-shopů a vybrali pro vás atraktivní slevy na mobilní telefony.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik