www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Samsung Galaxy S8 má patrně problém s náhodnými restarty

Samsung Galaxy S8 má patrně problém s náhodnými restarty
, , aktualita
Na internetu se začíná diskutovat o dalším možném technickém problému Galaxy S8. Tentokrát si někteří majitelé této vlajkové lodi stěžují na časté restarty telefonu, jejichž příčinu se prozatím nepodařilo objasnit.
K oblíbeným
reklama
Před pár dny Samsung úspěšně opravil načervenalý nádech některých displejů Galaxy S8, ale na internetových fórech se začíná diskutovat o další vadě, která postihuje některé majitele tohoto smartphonu. Je jím náhodné restartování, které se objevuje obvykle několikrát denně. O jeho příčině se zatím pouze spekuluje, jako nejpravděpodobnější se jeví souvislosti s micro SD kartou, po jejím vyjmutí totiž náhodné restarty obvykle zmizí. Existuje však řada dalších teorií, které se týkají kombinace čtečky otisků prstů a skeneru oční duhovky, režimu úspory energie nebo funkce Always On. Problém naopak patrně nesouvisí s aplikacemi, neboť se objevuje i v tzv. nouzovém režimu.

Zatím je takřka nemožné odhadnout, jaký je rozsah této závady a zda se nejedná jen o ojedinělý problém. Velmi pravděpodobně se navíc mohou tyto náhodné restarty objevovat jen u některých variant Galaxy S8, konkrétně u modelu pro americký trh, který je vybaven procesorem Snapdragon 835. Samsung se zatím k problému nevyjádřil a není tedy ani jasné, zda plánuje nějakou opravu. Je to ovšem velmi pravděpodobné, neboť také předchozí problém s načervenalým displejem nakonec vyřešil softwarovou aktualizací, ačkoliv zpočátku tvrdil, že se nejedná o závadu, ale jen chybné nastavení, které může uživatel sám upravit.

Příslušný update vyšel tento týden, a to také pro smartphony prodávané na evropských trzích (konkrétně jej zaznamenali například uživatelé z Německa, Turecka nebo Velké Británie). V nastavení se objevil posuvník, který umožňuje změnit celkovou barevnou teplotu displeje, naopak posuvníky pro změnu vyvážení barev byly přesunuty až do části s rozšířeným nastavením. Novinkou je také možnost upravit vyvážení barev na okrajích obrazovky, neboť právě tam si někteří majitelé Galaxy S8 všimli nejvýraznějšího červeného nádechu. Podle jihokorejského výrobce se změny v nastavení mohou projevit až po deseti minutách.

Zdroj: Sammobile.com, Androidauthority.com
reklama
Nejnovější články
Apple tvrdí, že na drahých opravách prodělává Apple tvrdí, že na drahých opravách prodělává
Opravy produktů od společnosti Apple jsou velmi složité, mnohdy i nemožné. A ty, které jsou proveditelné, jsou zpravidla také pořádně drahé. Přesto společnost tvrdí, že na nich neustále prodělává.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Toyota přichází s RAV4 Plug-in Hybrid, má více než 300 koní Toyota přichází s RAV4 Plug-in Hybrid, má více než 300 koní
Zatímco hybridní pohon mají Toyoty už přes 20 let, nabíjení z elektrické sítě u nich až tak běžné nebylo. Velmi oblíbené SUV RAV4 ale nyní dostane verzi Plug-in Hybrid, které na elektřinu ujede až 60 km.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tesla ukázala extravagantní elektrický pickup Cybertruck Tesla ukázala extravagantní elektrický pickup Cybertruck
Před pár hodinami představila automobilka Tesla svůj dlouho připravovaný pickup Cybertruck. Tato elektrická bestie přináší hranatý design jak ze sci-fi filmu, velmi slušný dojezd a akceleraci na 60 mph za méně než 3 sekundy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
VW ukázal elektrický ID Space Vizzion VW ukázal elektrický ID Space Vizzion
Automobilka Volkswagen chystá další nové elektrické modely. Jedním z nich bude vůz na pomezí střední a vyšší střední třídy ID 5, jakýsi elektrický Passat. Předobrazem je koncept ID Space Vizzion, který je kombíkem tomuto modelu.
21.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Audi e-tron Sportback: nové plně elektrické SUV kupé Audi e-tron Sportback: nové plně elektrické SUV kupé
Rok po uvedení elektrického SUV e-tron přichází Audi s jeho sportovněji tvarovanou variantou e-tron Sportback. Toto 5dvéřové kupé může nabídnout výkon až 300 kW, má i solidní dojezd hodně přes 400 km.
20.11.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů