www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Prohlédněte si Samsung Galaxy S10+ na údajných renderech

Prohlédněte si Samsung Galaxy S10+ na údajných renderech
, , aktualita
Jak by mohl vypadat očekávaný Samsung Galaxy S10+? To nám údajně prozrazuje sada obrázků od @OnLeaks, na kterých můžeme vidět čtyři zadní fotoaparáty a otvor v displeji pro duální selfie snímač.
reklama
Samsung sice své nové vlajkové lodi nejspíš nepředstaví dříve než příští rok v únoru, na internet se ovšem dostala údajná podoba největšího připravovaného modelu. Galaxy S10+ si můžeme prohlédnout na počítačových renderech, které vytvořil známý „leakster“ @OnLeaks (ve spolupráci s @91Mobiles). Jeho rendery jsou dost známé a obvykle i poměrně přesné, neboť nejčastěji při jejich tvorbě vychází z interních nákresů daného zařízení. Tento týden zveřejnil hned dvě varianty renderů Galaxy S10+. První se ukázaly jako nepřesné, proto byla záhy zveřejněna druhá verze, která se odlišuje například tenčími rámečky a čtvrtým zadním fotoaparátem.
 
 
@OnLeaks počítá s tím, že Samsung využije skleněné tělo a minimálně některé barevné varianty by měly mít oblíbený gradient. Ostatně nedávno jihokorejský výrobce představil i dvoubarevnou variantu Galaxy S9 a S9+. Displej by měl mít úhlopříčku 6,4" a všimnout si můžeme typického zakřivení na bocích i velmi tenkých rámečků, ačkoliv menší brada pod displejem zůstala. Naopak horní okraj téměř zmizel, což je zásluha především nekonvenčního umístění fotoaparátu. Nedaleko pravého horního rohu se nachází otvor, do kterého se schoval dvojitý přední fotoaparát. Připomeňme, že podobnou díru v displeji by měl mít chystaný Galaxy A8s, stejně tak Huawei Nova 4 nebo Lenovo Z5s, ale nikoliv pro duální snímač.
 
Na zádech chybí čtečka otisků prstů, neboť senzor by mohl být konečně přesunut přímo pod displej. Přehlédnout nemůžeme ani čtyři zadní fotoaparáty, které nejspíš budou mít rozdílné parametry a pro každou fotografii by tedy byl vhodný jiný snímač. Fyzické rozměry smartphonu údajně činí 157,5 x 75,0 x 7,8 mm (v místě fotoaparátu se tloušťka přiblíží k 9 mm). To jsou přitom velmi podobné hodnoty jako u letošního Galaxy S9+ (158,1 x 73,8 x 8,5 mm), které přitom disponuje menším 6,2" displejem.
 
 

Očekávané úhlopříčky displejů řady Galaxy S10

 
 
Evan Blass (@Evleaks) zveřejnil, jak velké displeje by podle výrobců krytů měly mít jednotlivé modely Galaxy S10. Oproti výše uvedeným renderům si můžeme všimnout jiného umístění otvorů předních fotoaparátů i dvou menších děr místo jedné velké v případě Galaxy S10+. Vlajkové lodě od Samsungu by tedy měly mít následující velikost displejů:
  • Galaxy S10 LIte (SM-G970F): 5,7"
  • Galaxy S10 (SM-G973F): 6,1"
  • Galaxy S10+ (SM-G975F): 6,4"


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy
Automobilka McLaren představila nový roadster 600LT Spider. LT zde znamená Long Tail, tedy prodlouženou záď pro lepší aerodynamiku. Nechybí ani dvakrát přeplňovaná V8, která dává rovných 600 koní.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu
Švédská automobilka Saab zbankrotovala už před 7 lety a poté putovala do rukou Číňanů. Dostala jméno NEVS a nyní má opět nového majitele. Je jím čínský developer se zaměřením na zdravotnictví.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Zlevněná výměna baterií iPhonů přišla Apple draho, zájem byl 10násobný Zlevněná výměna baterií iPhonů přišla Apple draho, zájem byl 10násobný
Zájem o zlevněnou výměnu baterií u telefonů Apple iPhone byl až 10krát větší, než Apple očekával. I to se projevilo na zhoršených odhadech hospodářských výsledků pro poslední čtvrtletí. Program vyšel Apple hodně draho.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Facelift BMW 7 může mít V12 i hybrid Facelift BMW 7 může mít V12 i hybrid
Mnichovská automobilka představila facelift luxusního sedanu BMW řady 7. Ten se na první pohled liší obrovskými, o 40 % většími ledvinkami. V nabídce bude nadále motor V12 a dostane se také na hybridní verzi.
17.1.2019, aktualita, Milan Šurkala
Apple představil pouzdra na nové iPhony s akumulátorem Apple představil pouzdra na nové iPhony s akumulátorem
Pokud je vám výdrž nových iPhonů málo, pak má pro vás výrobce nová oficiální pouzdra, která výdrž těchto telefonů značně prodlouží. Obsahují totiž vestavěný akumulátor a podporují i bezdrátové nabíjení.
17.1.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář