www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Prohlédněte si Samsung Galaxy S10+ na údajných renderech

Prohlédněte si Samsung Galaxy S10+ na údajných renderech
, , aktualita
Jak by mohl vypadat očekávaný Samsung Galaxy S10+? To nám údajně prozrazuje sada obrázků od @OnLeaks, na kterých můžeme vidět čtyři zadní fotoaparáty a otvor v displeji pro duální selfie snímač.
K oblíbeným
reklama
Samsung sice své nové vlajkové lodi nejspíš nepředstaví dříve než příští rok v únoru, na internet se ovšem dostala údajná podoba největšího připravovaného modelu. Galaxy S10+ si můžeme prohlédnout na počítačových renderech, které vytvořil známý „leakster“ @OnLeaks (ve spolupráci s @91Mobiles). Jeho rendery jsou dost známé a obvykle i poměrně přesné, neboť nejčastěji při jejich tvorbě vychází z interních nákresů daného zařízení. Tento týden zveřejnil hned dvě varianty renderů Galaxy S10+. První se ukázaly jako nepřesné, proto byla záhy zveřejněna druhá verze, která se odlišuje například tenčími rámečky a čtvrtým zadním fotoaparátem.
 
 
@OnLeaks počítá s tím, že Samsung využije skleněné tělo a minimálně některé barevné varianty by měly mít oblíbený gradient. Ostatně nedávno jihokorejský výrobce představil i dvoubarevnou variantu Galaxy S9 a S9+. Displej by měl mít úhlopříčku 6,4" a všimnout si můžeme typického zakřivení na bocích i velmi tenkých rámečků, ačkoliv menší brada pod displejem zůstala. Naopak horní okraj téměř zmizel, což je zásluha především nekonvenčního umístění fotoaparátu. Nedaleko pravého horního rohu se nachází otvor, do kterého se schoval dvojitý přední fotoaparát. Připomeňme, že podobnou díru v displeji by měl mít chystaný Galaxy A8s, stejně tak Huawei Nova 4 nebo Lenovo Z5s, ale nikoliv pro duální snímač.
 
Na zádech chybí čtečka otisků prstů, neboť senzor by mohl být konečně přesunut přímo pod displej. Přehlédnout nemůžeme ani čtyři zadní fotoaparáty, které nejspíš budou mít rozdílné parametry a pro každou fotografii by tedy byl vhodný jiný snímač. Fyzické rozměry smartphonu údajně činí 157,5 x 75,0 x 7,8 mm (v místě fotoaparátu se tloušťka přiblíží k 9 mm). To jsou přitom velmi podobné hodnoty jako u letošního Galaxy S9+ (158,1 x 73,8 x 8,5 mm), které přitom disponuje menším 6,2" displejem.
 
 

Očekávané úhlopříčky displejů řady Galaxy S10

 
 
Evan Blass (@Evleaks) zveřejnil, jak velké displeje by podle výrobců krytů měly mít jednotlivé modely Galaxy S10. Oproti výše uvedeným renderům si můžeme všimnout jiného umístění otvorů předních fotoaparátů i dvou menších děr místo jedné velké v případě Galaxy S10+. Vlajkové lodě od Samsungu by tedy měly mít následující velikost displejů:
  • Galaxy S10 LIte (SM-G970F): 5,7"
  • Galaxy S10 (SM-G973F): 6,1"
  • Galaxy S10+ (SM-G975F): 6,4"


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Plug-in hybridy: proč jsou papírové spotřeby úplně mimo? Plug-in hybridy: proč jsou papírové spotřeby úplně mimo?
Už dobře víme, že se papírové spotřeby aut velmi často rozcházejí s realitou dosahovanou na silnicích. Největší kouzla ale výrobci jednoznačně vytváří u plug-in hybridů. Proč tomu tak je a kdo za to vlastně může?
Dnes, článek, Milan Šurkala
Huawei potvrdilo skládací Mate X na září s Androidem Huawei potvrdilo skládací Mate X na září s Androidem
Skládací smartphone Huawei Mate X byl samotným šéfem pro Západní Evropu potvrzen nejpozději na září. Nejvíce překvapivou informací je však to, že navzdory americkému banu bude mít operační systém Google Android.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Google Pay nyní podporuje placení z PayPalu Google Pay nyní podporuje placení z PayPalu
Dnes módní placení pomocí mobilního telefonu a Google Pay bude opět o něco univerzálnější. Platební aplikace Googlu totiž bude vedle platebních karet nově podporovat svázání s účtem od PayPalu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Harry Potter: Wizards Unite přichází i do ČR Harry Potter: Wizards Unite přichází i do ČR
Netrvalo to vůbec dlouho a dlouho očekávaná mobilní hra Harry Potter: Wizards Unite se dostává do dalších zemí včetně té naší. Kdo chce, může si už hru zdarma stáhnout na oficiálních obchodech.
24.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává
Pokud máte starší Apple MacBook pro (zejména ty koupené v letech 2015 a 2016), může mít váš přístroj vadnou baterii, která se může přehřát a vznítit. Společnost Apple je tak svolává k dobrovolné opravě.
23.6.2019, aktualita, Milan Šurkala