www.svetmobilne.cz
>
>
>

Powerbanky Kingston MobileLite Wireless G3 a Pro s USB port a SDXC slotem

Powerbanky Kingston MobileLite Wireless G3 a Pro s USB port a SDXC slotem
, , aktualita
Kingston uvedl dvě powerbanky, které jsou vybaveny Wi-Fi rozhraním a možností přistupovat na USB klíčenky nebo SDXC karty díky zabudovaným slotům. Verze Wireless Pro má dokonce i 64 GB vlastní paměti a kromě nabíjení umí i zálohovat data.
K oblíbeným
reklama
V předminulém roce jsme testovali powerbanku Kingston MobileLite Wireless G2 a nyní byl představen nástupce MobileLite Wireless G3 (MLWG3) a Wireless Pro. Tato zařízení kombinují mnoho různých funkcí zároveň. MobileLite Wireless G3 má 5400mAh akumulátor s napětím 3,8 V, což by mělo stačit na dvě nabití smartphonu. Díky rychlému 2A USB portu by to mělo navíc proběhnout velmi rychle (pokud to smartphone podporuje). Funkce powerbanky ale zdaleka není jediná. Wireless G3 má i bezdrátové Wi-Fi rozhraní (2,4GHz 802.11b/g/n a 5GHz 802.11ac), díky čemuž se dá připojit k powerbance a k připojeným úložným zařízením.


Kingston MobileLite Wireless G3


Wireless G3 má totiž slot pro paměťové karty SD/SDHC/SDXC a USB port. Data ze smartphonu tak můžete bezdrátově poslat přes powerbanku na USB klíčenku nebo paměťovou kartu a samozřejmě i obráceně. Powerbanka měří 115×80×24 mm a váží 192 gramů. V balení najdete i USB-microUSB kabel.


Kingston MobileLite Wireless Pro


V nabídce je nově i model Kingston MobileLite Wireless Pro, který je variantou předchozího. Má ještě o něco vyšší kapacitu vnitřní baterie, ta činí 6700 mAh. Hlavní změnou je ale vnitřní 64GB paměť, takže vedle USB klíčenek a SD karet můžete data ukládat i přímo do powerbanky. Při stejných rozměrech vzrostla hmotnost na 194 gramů.

Zdroj: kingston.com
reklama
Nejnovější články
Porsche Taycan 4S: sportovní elektromobil levněji Porsche Taycan 4S: sportovní elektromobil levněji
Porsche nedávno představilo hodně drahý elektrický sedan Taycan Turbo a Turbo S. Nyní se představuje základní verze Taycan 4S, jejiž cena je výrazně nižší proti variantám Turbo, přitom půjde pořád o hodně výkonné auto.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Mapy Google přidávají navigaci pro zrakově postižené Mapy Google přidávají navigaci pro zrakově postižené
Google chce zrakově postiženým usnadnit život a v aplikaci Mapy Google budou moci nyní aktivovat speciální hlasovou navigaci, která přinese detailnější informace pro pohyb v náročném prostředí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Porsche a Boeing chtějí postavit létající auta Porsche a Boeing chtějí postavit létající auta
Jezdit po zemi za chvíli asi přestane stačit. Máme tu už několik konceptů létajících aut a nyní se chce přidat německá automobilka Porsche a americký Boeing. Společnosti totiž chtějí prozkoumat tento trh.
13.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Dyson končí s projektem elektromobilu, nevyplatí se Dyson končí s projektem elektromobilu, nevyplatí se
Dyson, známý výrobce vysavačů, vysoušečů rukou a dalších zařízení, chtěl proniknout na trh elektromobilů. Jak to tak ale vypadá, situace nebyla tak růžová a společnost celý projekt elektrických aut ukončila.
12.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Vodíková Toyota Mirai chystá hezčí 2. generaci Vodíková Toyota Mirai chystá hezčí 2. generaci
Vodíkový sedan Toyota Mirai dostane brzy druhou generaci. Toyota totiž ukázala koncept nové varianty, která má už velmi blízko k produkčnímu vozu. Ten už bude 5místný, má mít i delší dojezd a především o něco hezčí design.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala