www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Pojištění u John Hancock odmění používání wearables

Pojištění u John Hancock odmění používání wearables
, , aktualita
Používání tzv. wearables může značně vylepšit aktivitu lidí, protože je snadné monitorovat svá cvičení a překonávat své cíle. Pojišťovna John Hancock nyní zavede monitorování pomocí těchto zařízení pro případné slevy u všech nabízených plánů.
K oblíbeným
reklama
John Hancock je sice už 156 let stará pojišťovna, ale jde s moderní dobou, bere do totiž úvahy moderní metody měření zdravého životního stylu. Používání tzv. wearables (chytrých hodinek, náramků,...) totiž zvyšuje sportovní aktivitu lidí a vede ke zdravějšímu a aktivnějšímu životu. To vedlo pojišťovnu k tomu, že začne ještě více monitorovat aktivitu svých pojištěnců, čímž je bude tlačit k zdravějšímu životnímu stylu, za což získají různé benefity.
 
Chytrý náramek Fitbit Charge 3
 
chytrý náramek Fitbit Charge 3
 
V základním balíčku Vitality GO by přes aplikaci nebo webové stránky měli lidé ukládat údaje o své aktivitě, za což mohou získat časopisy o zdravém životním stylu zdarma, slevu 20-40 % na wearables nebo např. slevy na Amazonu. Bude zde sice možnost takto neučinit, data nezasílat a být stále pojištěn, ale pak lidé nedosáhnou na slevy. Vitality Plus pak díky měření přes wearables k výhodám základního balíčku přidá např. koupit Apple Watch za pouhých $25 nebo dostat Fitbit Alta úplně zdarma, také nabídne až 15% slevu na pojištění nebo nižší ceny u Hotels.com. Od ledna 2019 to bude např. i členství v Amazon Prime a mnoho dalšího.
 
Tento program byl v nabídce už od roku 2015, takže nejde o nic nového, nyní ale zůstanou k dispozici jen ty plány s možností sledování (které ale není povinné). Balíčky budou překlápěny od příštího roku. Mnozí ale pojišťovně vyčítají, že se takto nabourává do soukromí lidí a sleduje doslova každý jejich krok. Také se bojí toho, že bude penalizovat ty, kteří kvůli nemocem nebo jiným dočasným znevýhodněním nebudou moci plnit stanovené cíle. Otázkou zůstává, kdy se podobné projekty více rozběhnou i u nás.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Škoda představila elektrické Citigo iV Škoda představila elektrické Citigo iV
V nabídce mladoboleslavské automobilky Škoda se objevuje první elektromobil v podobě malého městského Citiga iV. Novinka nabídne vyšší výkon než benzínové verze a dojezd na jedno nabití dosahuje přes 250 km.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple MacBook Pro dostává 8jádro a lepší klávesnici Apple MacBook Pro dostává 8jádro a lepší klávesnici
Apple uvedl aktualizované notebooky MacBook Pro pro rok 2019. Asi nejdůležitější změnou nebude zavedení 8jádrových procesorů, které významně navyšují výkon, ale především to, že se Apple opět pokusil vylepšit klávesnici.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Škoda uvádí plug-in hybrid Superb iV s 1.4 TSI Škoda uvádí plug-in hybrid Superb iV s 1.4 TSI
Automobilka Škoda začíná pracovat na elektrifikaci svého portfoila a jedním z prvních počinů je nový plug-in hybrid Superb iV. Novinka má umět jezdit i v čistě elektrickém režimu a ujet vzdálenost až 55 kilometrů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Smartphony Sony: zaměří se jen na vybrané země Smartphony Sony: zaměří se jen na vybrané země
Smartphony Sony to mají dnes hodně nahnuté. Divize je hodně ztrátová, prodeje padají neustále níž a Sony se tak rozhodlo, že se bude soustředit už jen na čtyři světové oblasti. Evropa je stále mezi nimi.
23.5.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Renault Mégane RS Trophy-R: rekordní předokolka na Nürburgringu Renault Mégane RS Trophy-R: rekordní předokolka na Nürburgringu
Závody o nejrychlejší předokolku na okruhu Nürburgring pokračují a dosavadní titul musí Honda chtě nechtě předat Renaultu. Jeho nový Mégane RS Trophy-R totiž japonský hot hatch překonal o téměř 4 sekundy.
23.5.2019, aktualita, Milan Šurkala