www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Pojištění u John Hancock odmění používání wearables

Pojištění u John Hancock odmění používání wearables
, , aktualita
Používání tzv. wearables může značně vylepšit aktivitu lidí, protože je snadné monitorovat svá cvičení a překonávat své cíle. Pojišťovna John Hancock nyní zavede monitorování pomocí těchto zařízení pro případné slevy u všech nabízených plánů.
reklama
John Hancock je sice už 156 let stará pojišťovna, ale jde s moderní dobou, bere do totiž úvahy moderní metody měření zdravého životního stylu. Používání tzv. wearables (chytrých hodinek, náramků,...) totiž zvyšuje sportovní aktivitu lidí a vede ke zdravějšímu a aktivnějšímu životu. To vedlo pojišťovnu k tomu, že začne ještě více monitorovat aktivitu svých pojištěnců, čímž je bude tlačit k zdravějšímu životnímu stylu, za což získají různé benefity.
 
Chytrý náramek Fitbit Charge 3
 
chytrý náramek Fitbit Charge 3
 
V základním balíčku Vitality GO by přes aplikaci nebo webové stránky měli lidé ukládat údaje o své aktivitě, za což mohou získat časopisy o zdravém životním stylu zdarma, slevu 20-40 % na wearables nebo např. slevy na Amazonu. Bude zde sice možnost takto neučinit, data nezasílat a být stále pojištěn, ale pak lidé nedosáhnou na slevy. Vitality Plus pak díky měření přes wearables k výhodám základního balíčku přidá např. koupit Apple Watch za pouhých $25 nebo dostat Fitbit Alta úplně zdarma, také nabídne až 15% slevu na pojištění nebo nižší ceny u Hotels.com. Od ledna 2019 to bude např. i členství v Amazon Prime a mnoho dalšího.
 
Tento program byl v nabídce už od roku 2015, takže nejde o nic nového, nyní ale zůstanou k dispozici jen ty plány s možností sledování (které ale není povinné). Balíčky budou překlápěny od příštího roku. Mnozí ale pojišťovně vyčítají, že se takto nabourává do soukromí lidí a sleduje doslova každý jejich krok. Také se bojí toho, že bude penalizovat ty, kteří kvůli nemocem nebo jiným dočasným znevýhodněním nebudou moci plnit stanovené cíle. Otázkou zůstává, kdy se podobné projekty více rozběhnou i u nás.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla Model 3 dostala přes internet o 5 % vyšší výkon Tesla Model 3 dostala přes internet o 5 % vyšší výkon
Automobilka Tesla je známá tím, že aktualizuje své vozy pomocí aktualizací přes internet, jde o tzv. over-the-air updaty. Ten poslední přinsel např. Sentry Mode, Dog Mode, ale nejen to. Vozům se také navýšil výkon až o 5 %.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Bentley Continental GT dostává novou verzi s V8 Bentley Continental GT dostává novou verzi s V8
Automobilka Bentley uvádí novou lehčí verzi svého kupé a kabrioletu Continental GT. Jde o verzi V8 s dvakrát přeplňovaným osmiválcem, který dokáže oba dva vozy rozjet až na maximální rychlost 318 km/h.
19.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Apple iPad mini se 7,9" displejem dostává A12 Bionic Apple iPad mini se 7,9" displejem dostává A12 Bionic
Společnost Apple představila dva nové tablety, iPad Air a iPad mini. Druhý jmenovaný přináší kompaktní rozměry díky 7,9" displeji. Dostává však také výkonnější procesor A12 Bionic a podporu dotykového pera Apple Pencil.
19.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Nový Apple iPad Air podporuje Apple Pencil Nový Apple iPad Air podporuje Apple Pencil
Apple dnes představil dva nové tablety, iPad mini a iPad Air. My se podíváme na iPad Air, který vedle výkonnějšího hardwaru přináší především podporu Apple Pencil. Tu tak nyní podporují všechny nové iPady.
18.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Fisker chystá elektrické SUV, konkurenci Modelu Y Fisker chystá elektrické SUV, konkurenci Modelu Y
Automobilka Fisker se chystá na další pokus prorazit se svými elektromobily. Chystá totiž nové elektrické SUV, které by mělo být konkurencí Tesle Modelu Y, rovněž za příznivou cenu okolo 40000 USD.
18.3.2019, aktualita, Milan Šurkala