Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Fitbit Charge 3, fitness tracker chytrý jako hodinky

, , aktualita
Fitbit Charge 3, fitness tracker chytrý jako hodinky
Fitbit představil nový fitness tracker Charge 3, který se svými funkcemi už začíná přibližovat chytrým hodinkám. Čas umí také ukázat a brzy bude k dispozici i verze, která má podporovat platby pomocí NFC.
Fitbit Charge 3, fitness tracker chytrý jako hodinky
Společnost Fitbit je tradičním výrobcem tzv. wearables, tedy chytrých hodinek, náramků a podobných věcí. Jejím posledním počinem je fitness tracker Charge 3, který má opravdu slušné množství funkcí. I přes větší displej jde stále o relativně kompaktní náramek, kterému pochopitelně nevadí voda, a to až do hloubky 50 metrů. Výrobce také prodloužil výdrž trackeru až o 40 %, takže nyní by měl vydržet na celých 7 dní provozu bez nabití.
 
Fitbit Charge 3
 
OLED displej je krytý sklem Gorilla Glass 3, je o 40 % větší a umí zobrazovat různé animace po dosažení plánovaných cílů. Ukáže tedy i uživatelský panel se statistikami a ženy zde mohou monitorovat i svůj menstruační cyklus. Celkem je zde více než 15 režimů a lze si nastavit cíle ve formě spálených kalorií, uražené vzdálenosti nebo času cvičení. Fitbit vylepšil senzor srdečního tepu a obecně zpřesnil měření. Je zde i SpO2 senzor pro odhadování množství kyslíku v krvi a např. analýze spánku.
 
Fitbit Charge 3
 
Nebudou chybět aplikace jako je budík, stopky nebo předpověď počasí, brzy se objeví např. i kalendář. Dokonce je možné nechat si zde zobrazovat notifikace aplikací z telefonu a např. i odmítat hovory. K dispozici bude dokonce Charge 3 Special Edition, který bude díky NFC čipu podporovat Fitbit Pay. Bezdotykové platby podporuje více než 100 bank v 18 zemích, přičemž jsou podporovány American Express, Mastercard i Visa. Postupně by se podpora zemí měla dále rozšiřovat. Cena základního Charge 3 bude $149,95, verze Special Edition s možností bezkontaktních plateb přijde později za cenu $169,95.
 
Fitbit Charge 3
 


reklama