www.svetmobilne.cz
>
>
>

Fitbit Charge 3, fitness tracker chytrý jako hodinky

Fitbit Charge 3, fitness tracker chytrý jako hodinky
, , aktualita
Fitbit představil nový fitness tracker Charge 3, který se svými funkcemi už začíná přibližovat chytrým hodinkám. Čas umí také ukázat a brzy bude k dispozici i verze, která má podporovat platby pomocí NFC.
reklama
Společnost Fitbit je tradičním výrobcem tzv. wearables, tedy chytrých hodinek, náramků a podobných věcí. Jejím posledním počinem je fitness tracker Charge 3, který má opravdu slušné množství funkcí. I přes větší displej jde stále o relativně kompaktní náramek, kterému pochopitelně nevadí voda, a to až do hloubky 50 metrů. Výrobce také prodloužil výdrž trackeru až o 40 %, takže nyní by měl vydržet na celých 7 dní provozu bez nabití.
 
Fitbit Charge 3
 
OLED displej je krytý sklem Gorilla Glass 3, je o 40 % větší a umí zobrazovat různé animace po dosažení plánovaných cílů. Ukáže tedy i uživatelský panel se statistikami a ženy zde mohou monitorovat i svůj menstruační cyklus. Celkem je zde více než 15 režimů a lze si nastavit cíle ve formě spálených kalorií, uražené vzdálenosti nebo času cvičení. Fitbit vylepšil senzor srdečního tepu a obecně zpřesnil měření. Je zde i SpO2 senzor pro odhadování množství kyslíku v krvi a např. analýze spánku.
 
Fitbit Charge 3
 
Nebudou chybět aplikace jako je budík, stopky nebo předpověď počasí, brzy se objeví např. i kalendář. Dokonce je možné nechat si zde zobrazovat notifikace aplikací z telefonu a např. i odmítat hovory. K dispozici bude dokonce Charge 3 Special Edition, který bude díky NFC čipu podporovat Fitbit Pay. Bezdotykové platby podporuje více než 100 bank v 18 zemích, přičemž jsou podporovány American Express, Mastercard i Visa. Postupně by se podpora zemí měla dále rozšiřovat. Cena základního Charge 3 bude $149,95, verze Special Edition s možností bezkontaktních plateb přijde později za cenu $169,95.
 
Fitbit Charge 3
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla Model 3 dostala přes internet o 5 % vyšší výkon Tesla Model 3 dostala přes internet o 5 % vyšší výkon
Automobilka Tesla je známá tím, že aktualizuje své vozy pomocí aktualizací přes internet, jde o tzv. over-the-air updaty. Ten poslední přinsel např. Sentry Mode, Dog Mode, ale nejen to. Vozům se také navýšil výkon až o 5 %.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Bentley Continental GT dostává novou verzi s V8 Bentley Continental GT dostává novou verzi s V8
Automobilka Bentley uvádí novou lehčí verzi svého kupé a kabrioletu Continental GT. Jde o verzi V8 s dvakrát přeplňovaným osmiválcem, který dokáže oba dva vozy rozjet až na maximální rychlost 318 km/h.
19.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Apple iPad mini se 7,9" displejem dostává A12 Bionic Apple iPad mini se 7,9" displejem dostává A12 Bionic
Společnost Apple představila dva nové tablety, iPad Air a iPad mini. Druhý jmenovaný přináší kompaktní rozměry díky 7,9" displeji. Dostává však také výkonnější procesor A12 Bionic a podporu dotykového pera Apple Pencil.
19.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Nový Apple iPad Air podporuje Apple Pencil Nový Apple iPad Air podporuje Apple Pencil
Apple dnes představil dva nové tablety, iPad mini a iPad Air. My se podíváme na iPad Air, který vedle výkonnějšího hardwaru přináší především podporu Apple Pencil. Tu tak nyní podporují všechny nové iPady.
18.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Fisker chystá elektrické SUV, konkurenci Modelu Y Fisker chystá elektrické SUV, konkurenci Modelu Y
Automobilka Fisker se chystá na další pokus prorazit se svými elektromobily. Chystá totiž nové elektrické SUV, které by mělo být konkurencí Tesle Modelu Y, rovněž za příznivou cenu okolo 40000 USD.
18.3.2019, aktualita, Milan Šurkala