www.svetmobilne.cz
>
>
>

Fitbit Charge 3, fitness tracker chytrý jako hodinky

Fitbit Charge 3, fitness tracker chytrý jako hodinky
, , aktualita
Fitbit představil nový fitness tracker Charge 3, který se svými funkcemi už začíná přibližovat chytrým hodinkám. Čas umí také ukázat a brzy bude k dispozici i verze, která má podporovat platby pomocí NFC.
reklama
Společnost Fitbit je tradičním výrobcem tzv. wearables, tedy chytrých hodinek, náramků a podobných věcí. Jejím posledním počinem je fitness tracker Charge 3, který má opravdu slušné množství funkcí. I přes větší displej jde stále o relativně kompaktní náramek, kterému pochopitelně nevadí voda, a to až do hloubky 50 metrů. Výrobce také prodloužil výdrž trackeru až o 40 %, takže nyní by měl vydržet na celých 7 dní provozu bez nabití.
 
Fitbit Charge 3
 
OLED displej je krytý sklem Gorilla Glass 3, je o 40 % větší a umí zobrazovat různé animace po dosažení plánovaných cílů. Ukáže tedy i uživatelský panel se statistikami a ženy zde mohou monitorovat i svůj menstruační cyklus. Celkem je zde více než 15 režimů a lze si nastavit cíle ve formě spálených kalorií, uražené vzdálenosti nebo času cvičení. Fitbit vylepšil senzor srdečního tepu a obecně zpřesnil měření. Je zde i SpO2 senzor pro odhadování množství kyslíku v krvi a např. analýze spánku.
 
Fitbit Charge 3
 
Nebudou chybět aplikace jako je budík, stopky nebo předpověď počasí, brzy se objeví např. i kalendář. Dokonce je možné nechat si zde zobrazovat notifikace aplikací z telefonu a např. i odmítat hovory. K dispozici bude dokonce Charge 3 Special Edition, který bude díky NFC čipu podporovat Fitbit Pay. Bezdotykové platby podporuje více než 100 bank v 18 zemích, přičemž jsou podporovány American Express, Mastercard i Visa. Postupně by se podpora zemí měla dále rozšiřovat. Cena základního Charge 3 bude $149,95, verze Special Edition s možností bezkontaktních plateb přijde později za cenu $169,95.
 
Fitbit Charge 3
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ram Heavy Duty pokořil 1000 lb-ft (1356 Nm) Ram Heavy Duty pokořil 1000 lb-ft (1356 Nm)
I když velké americké pickupy u nás nejsou zrovna běžným zjevem, podíváme se dnes na novinku v podobě Ram Heavy Duty, který ve své kategorii pokořil kulatou hranici točivého momentu 1000 lb-ft (1356 Nm).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nabíječka Apple AirPower se prý konečně začíná vyrábět Nabíječka Apple AirPower se prý konečně začíná vyrábět
Velmi dlouho odkládaná nabíječka Apple AirPower, která měla být schopna nabíjet několik zařízení současně, se podle neoficiálních zdrojů má konečně začít vyrábět. Bylo by už na čase, ohlášena totiž byla už v roce 2017.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Valeo XtraVue Trailer "zprůhlední" přívěs díky kamerám Valeo XtraVue Trailer "zprůhlední" přívěs díky kamerám
Společnost Valeo přichází s technologií, která pomůže řidičům s přehledem dění za přívěsem. Pomocí více kamer je schopna poskládat obraz okolí přívěsu a řidič tak může vidět, co se děje v okolí přívěsu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony mění strategii se smartphony, XZ4 Compact možná nebude Sony mění strategii se smartphony, XZ4 Compact možná nebude
Společnosti Sony se poslední dobou na poli smartphonů vůbec nedaři a značka v této oblasti upadá v zapomnění. Aby mobilní divize úplně nezmizela, chce Sony změnit strategii a zkusit jiný přístup. Odnese to ale možná řada Compact.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Lenovo Yoga S940 a C730 přináší AI, OLED nebo HDR Lenovo Yoga S940 a C730 přináší AI, OLED nebo HDR
Lenovo přišlo také se dvěma novými notebooky do řady Yoga. Jde o modely Yoga S940 a C730. U prvního najdeme třeba systém umělé inteligence a HDR displej, u druhého je zajímavá např. AMOLED obrazovka.
Včera, aktualita, Milan Šurkala