www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Pixel 3 XL pózuje na fotkách, přijde se speciálním dokem

Pixel 3 XL pózuje na fotkách, přijde se speciálním dokem
, , aktualita
Větší z chystaných smartphonů od Googlu unikl na několika fotografiích, které ukazují bílou variantu. Fanoušci ovšem použitý design příliš nepochválili. Jako příslušenství by měl být nabízen dok Pixel Stand, který telefon promění v chytrý reproduktor.
reklama
Žádný ze smartphonů Google Pixel nepatřil zrovna k modelům, jejichž design by byl veřejností přijat veskrze pozitivně. A to i přesto, že se výrobce snažil o určitou originalitu, která mezi dnešními telefony chybí. Bohužel ani třetí generace se patrně neocitne v žebřících nejkrásnějších telefonů. Kritické i posměšné komentáře se na internetu objevují od chvíle, kdy unikly na veřejnost přední panely obou chystaných modelů. Zalíbení u fanoušků nenašel především větší Pixel 3 XL, který by měl mít výřez displeje. Mnohem lepší pohled na smartphone nám nabízejí fotografie, které se objevily na fóru XDA Developers. Ukazují bílou variantu, která by se na trhu měla objevit po boku bílé (a patrně ještě další) barvy.
 
 
Na fotografiích je telefon bez nabootovaného Android, neboť Google měl operační systém z blíže nespecifikovaného důvodu vzdáleně smazat. O ten však přece jen příliš nejde, obrázky nám především představují exteriér dosud nepředstaveného modelu. A potvrzují předchozí informace, že bude mít displej s výřezem v horní části, kam bude umístěn přední fotoaparát, senzory a reproduktor. Ani přes použití výřezu se výrobci nepodařilo dosáhnout bezrámečkového designu, ba naopak jsou okraje poměrně tlusté. Především spodní brada je docela masivní, tento design ovšem má svůj jasný důvod – čelně umístěné stereo reproduktory. Záleží tedy na zákazníkovi, zda dá přednost krásnému designu s úzkými rámečky nebo kvalitnímu zvuku.
 
 
Na zadní straně můžeme opět vidět pouze jeden fotoaparát, duální konfigurace je tedy podle Googlu zbytečná, když ji slušně nahradí umělá inteligence. O kousek níže si potom může bystřejší oko všimnout poměrně dobře schované čtečky otisků prstů.
 
 

A chytrý reproduktor už nebude potřeba...

 
Nové Pixely by se měly na trh dostat s dokovací stanicí Pixel Stand, která údajně zvládne proměnit telefon v chytrý reproduktor. Zmínka o této novince byla v objevena ve zdrojovém kódu beta verze aplikace Google. Mnoho detailů zatím nemáme, ale reproduktor bude napojen na službu Google Assistant, která by měla mít přístup k osobním informacím ze smartphonu i ve chvíli, kdy bude zařízení uzamčeno.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google sleduje polohu, i když nechcete. Má více funkcí sledování Google sleduje polohu, i když nechcete. Má více funkcí sledování
I když vypnete ukládání historie navštívených míst, Google vaši polohu stále sleduje. Zjistilo se totiž, že spousta dalších aplikací s těmito údaji dále pracuje. Nejde však o nějaký prohřešek, problém je jen v tom, že musíte zakázat více služeb.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Honor 9 Lite zlevnil pod hranici 5 000 Kč Honor 9 Lite zlevnil pod hranici 5 000 Kč
Oblíbený smartphone střední třídy Honor 9 Lite dočasně zlevnil o tisícikorunu. Pokud jste si na tento model dělali zálusk, můžete jej do konce srpna pořídit za 4 990 Kč. A za tuto cenu nabídne docela dost muziky.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
YouTube doporučuje nejlepší smartphony ke sledování videí YouTube doporučuje nejlepší smartphony ke sledování videí
V rámci nového programu YouTube Signature Devices jsou certifikovány smartphony, které Google doporučuje pro sledování videí. V současná době obsahuje bezmála 20 modelů, ale jakýkoliv iPhone byste hledali marně.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Elon Musk zveřejní kódy autopilota Tesly jako open-source Elon Musk zveřejní kódy autopilota Tesly jako open-source
Twitter Elona Muska je plný mnoha zajímavých informací. Jeden z posledních tweetů např. prozradil, že Tesla plánuje zveřejnit zdrojové kódy autopilota jako open source. Využít jej tak mohou i další automobilky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Xiaomi Mi Pad 4 Plus: v čem je lepší než Mi Pad 4? Xiaomi Mi Pad 4 Plus: v čem je lepší než Mi Pad 4?
Xiaomi představilo větší variantu svého tabletu Mi Pad 4, která zvětšila úhlopříčku displeje z osmi na deset palců. Baterie modelu Mi Pad 4 Plus nabízí velkorysou kapacitu i na poměry velkých tabletů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik