www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Pixel 3 XL pózuje na fotkách, přijde se speciálním dokem

Pixel 3 XL pózuje na fotkách, přijde se speciálním dokem
, , aktualita
Větší z chystaných smartphonů od Googlu unikl na několika fotografiích, které ukazují bílou variantu. Fanoušci ovšem použitý design příliš nepochválili. Jako příslušenství by měl být nabízen dok Pixel Stand, který telefon promění v chytrý reproduktor.
reklama
Žádný ze smartphonů Google Pixel nepatřil zrovna k modelům, jejichž design by byl veřejností přijat veskrze pozitivně. A to i přesto, že se výrobce snažil o určitou originalitu, která mezi dnešními telefony chybí. Bohužel ani třetí generace se patrně neocitne v žebřících nejkrásnějších telefonů. Kritické i posměšné komentáře se na internetu objevují od chvíle, kdy unikly na veřejnost přední panely obou chystaných modelů. Zalíbení u fanoušků nenašel především větší Pixel 3 XL, který by měl mít výřez displeje. Mnohem lepší pohled na smartphone nám nabízejí fotografie, které se objevily na fóru XDA Developers. Ukazují bílou variantu, která by se na trhu měla objevit po boku bílé (a patrně ještě další) barvy.
 
 
Na fotografiích je telefon bez nabootovaného Android, neboť Google měl operační systém z blíže nespecifikovaného důvodu vzdáleně smazat. O ten však přece jen příliš nejde, obrázky nám především představují exteriér dosud nepředstaveného modelu. A potvrzují předchozí informace, že bude mít displej s výřezem v horní části, kam bude umístěn přední fotoaparát, senzory a reproduktor. Ani přes použití výřezu se výrobci nepodařilo dosáhnout bezrámečkového designu, ba naopak jsou okraje poměrně tlusté. Především spodní brada je docela masivní, tento design ovšem má svůj jasný důvod – čelně umístěné stereo reproduktory. Záleží tedy na zákazníkovi, zda dá přednost krásnému designu s úzkými rámečky nebo kvalitnímu zvuku.
 
 
Na zadní straně můžeme opět vidět pouze jeden fotoaparát, duální konfigurace je tedy podle Googlu zbytečná, když ji slušně nahradí umělá inteligence. O kousek níže si potom může bystřejší oko všimnout poměrně dobře schované čtečky otisků prstů.
 
 

A chytrý reproduktor už nebude potřeba...

 
Nové Pixely by se měly na trh dostat s dokovací stanicí Pixel Stand, která údajně zvládne proměnit telefon v chytrý reproduktor. Zmínka o této novince byla v objevena ve zdrojovém kódu beta verze aplikace Google. Mnoho detailů zatím nemáme, ale reproduktor bude napojen na službu Google Assistant, která by měla mít přístup k osobním informacím ze smartphonu i ve chvíli, kdy bude zařízení uzamčeno.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Palm je zpět! Nový smartphone má rozměry kreditky Palm je zpět! Nový smartphone má rozměry kreditky
Značka Palm se po letech vrací na telefony díky americkému start-upu. První model se nesnaží konkurovat iPhonu, ale přinést miniaturní smartphone s Androidem, který lze používat jako druhý přístroj.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Dieselgate pokračuje u Opelu, policie prohledala kanceláře firmy Dieselgate pokračuje u Opelu, policie prohledala kanceláře firmy
Kazdu Dieselgate pokračuje i u dalších automobilek. Nyní se dostalo na Opel, do jehož kanceláří vtrhla policie a prohledala je. Automobilce hrozí svolávací akce na téměř 100 tisíc naftových vozů k opravě.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
HP inovuje řadu ZBook a zavádí předplatné Z Club HP inovuje řadu ZBook a zavádí předplatné Z Club
Společnost HP inovovala řadu svých profesionálních notebooků ZBook. Ty mohou mít nově 6jádrový procesor Intel Core i9 a některé verze i grafiku Quadro P2000. Počítače je možné mít i přes předplatné Z Club.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Škoda Scala, nástupce Rapidu se postupně odhaluje Škoda Scala, nástupce Rapidu se postupně odhaluje
Nový kompaktní model Škody je už za dveřmi a automobilka nám jej postupně odhaluje. Už jsme viděli teaser v podobě siluety vozu, sportovní koncept Vision RS a nyní se dozvídáme i jméno. Bude se jmenovat Škoda Scala.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple nesouhlasí s Austrálii, nechce backdoory v iOS ze zákona Apple nesouhlasí s Austrálii, nechce backdoory v iOS ze zákona
Nejen USA nebo Čína chtějí špehovat své obyvatele. Zadní vrátka do telefonů svých obyvatel by velmi ráda viděla i Austrálie. Společnost Apple se tak už ohradila proti navrhovanému zákonu, který by to chtěl zavést.
Včera, aktualita, Milan Šurkala