Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

OnePlus 7 se představí za měsíc, přijde i 5G verze OnePlus 7 Pro

19.4.2019, Jáchym Šlik, aktualita
Čekání fanoušků OnePlus na novou vlajkovou loď se chýlí ke konci. Podle uniklých informací by měl být smartphone představen už 14. května. A na výběr možná budou až tři různé modely, mezi nimi OnePlus 7 Pro s podporou 5G. Doplněno o nové rendery.
Doplněno 19. 9. 2019: Na internetu se zásluhou @OnLeaks objevily nové počítačové rendery, které ukazují údajnou podobu OnePlus 7. Od těch, které se objevily začátkem března, se liší absencí výsuvné přední kamery. Na zádech zase najdeme jen dva fotoaparáty místo tří. Podle spekulací totiž na novějších renderech najdeme běžnou verzi OnePlus 7, zatímco na starších by se mohlo nacházet OnePlus 7 Pro.
 
 
Původní článek z 15. 9. 2019: Ne všichni výrobci už stihli představit své vlajkové lodě pro rok 2019. Jedním z těch, kdo svou letošní zbraň ještě nevytasil, je OnePlus. Čínská značka, které v minulosti proslula svými špičkově vybavenými smartphony za nižší cenu než konkurence, připravuje novinku OnePlus 7. Nejčerstvější informace ovšem hovoří, že k dispozici budou hned tři modely.
 
 
Kromě standardního OnePlus 7 by se na trh mohl dostat vylepšený model OnePlus 7 Pro, který by měl být dostupný ještě ve verzi s podporou 5G sítí. To ostatně není zase takové překvapení, společnost v minulosti potvrdila, že letos představí 5G smartphone. Celý trojlístek smartphonů by měl být mezinárodně uveden 15: května 2019, tedy za necelý měsíc. Není ovšem jisté, zda se jedná o datum oficiálního představení nebo zahájení prodeje.
 
 
 
Nové smartphony budou údajně vybaveny procesorem Qualcomm Snapdragon 855, ale pouze OnePlus 7 Pro 5G bude navíc obsahovat modem Snapdragon X50 pro využívání sítí páté generace. Design telefonu s přídomkem Pro si můžete prohlédnout na dvojici uniklých fotografií, jedna z nich nám nabízí také informace o výbavě.
 
Nejvyšší model by měl disponovat 6,67" displejem Super Optic AMOLED se zahnutými boky, 8GB operační pamětí a 256GB interním úložištěm. Na zadní straně, kterou fotografie bohužel neodhalují, se bude pravděpodobně nacházet trojitý fotoaparát. Určení jednotlivých snímačů prozatím nemáme potvrzeno, ale známe jejich rozlišení – 48 MPx, 16 MPx a 8 MPx. A rozhodně nepřekvapí použitý operační systém Android 9.0 Pie.
 
Zdroj: Gsmarena.com (1, 2)


reklama