www.svetmobilne.cz
>
>
>

První pořádný pohled na OnePlus 7. Čekejte výsuvnou kameru

První pořádný pohled na OnePlus 7. Čekejte výsuvnou kameru
, , aktualita
Na internetu se objevily počítačové rendery, které by měly ukazovat chystaný smartphone OnePlus 7 ze všech úhlů. Nejzajímavějším designovým prvkem se nejspíš stane výsuvný čelní fotoaparát, který by umožnil odstranit nevkusný výřez displeje.
K oblíbeným
reklama
Pokud bude OnePlus pokračovat v dosavadní tradici, přibližně za dva měsíce představí nového „zabijáka vlajkových lodí“. O připravovaném modelu OnePlus 7 se sice v minulých týdnech objevilo pár střípků, ale zatím nejzásadnější únik informací představují počítačové rendery vytvořeném známým „leakerem“, který si říká @OnLeaks. Z jeho pera vyšlo nespočet renderů dosud nepředstavených smartphonů, a v naprosté většině případů byly poměrně přesné. Proto ani v případě OnePlus 7 nemáme důvod pochybovat, navíc obrázky odpovídají dřívějším spekulacím. CEO společnosti OnePlus Pete Lau měl prototyp telefonu přivézt na nedávný veletrh MWC 2019 v Barceloně, ale rozhodl se neukázat novinku veřejnosti.
 
 
My si ovšem design „sedmičky“ můžeme prohlédnout na počítačových renderech. Z nich vyplývá, že se výrobce bude držet designového jazyka předchozího modelu. Vidět můžeme podobně tvarované skleněné tělo i shodně umístěný modul zadního fotoaparátu. Přece jen ovšem k pár výrazným změnám došlo. Pokud se vrátíme k hlavnímu fotoaparátu, místo dvou objektivů nyní můžeme spatřit tři. Můžeme očekávat, že každý z nich bude mít jiné parametry, aby pokryly různé scénáře. Ještě zajímavější je ovšem přední fotoaparát, který už nenajdeme ve výřezu displeje jako doposud. Přesunul se totiž do vysouvací konstrukce, takže bude viditelný pouze při pořizování selfie nebo videohovorech. Toto řešení umožní dosáhnout, že přibližně 6,5” AMOLED displej zabírá až 95 % čelní plochy zařízení.
 
 
Umístění tlačítek a konektorů by mělo zůstat velmi podobné, marné byste opět hledali 3,5mm audio jack. Rozměry smartphonu by měly činit 162,6 x 76 x 8,8 mm, v místě fotoaparátu tloušťka údajně vzroste na 9,7 mm. Z hlediska výbavy očekáváme, že OnePlus zůstane u displeje věrně rozlišení Full HD+ a jako procesor zvolí aktuální Snapdragon 855, i když bez modemu pro sítě 5G. Pete Lau se nedávno nechal slyšet, že ani u svého nejnovějšího společnost nepoužije bezdrátové nabíjení. Uvnitř zařízení by se mohla nacházet také minimálně 6GB RAM a baterie o velkorysé kapacitě 4 150 mAh.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vylepšené MacBooky Air jsou i horší, mají pomalejší SSD Vylepšené MacBooky Air jsou i horší, mají pomalejší SSD
Apple před pár dny inovoval nabídku svých notebooků MacBook Air. Zjistilo se však, že nové verze mají i jednu nepříjemnou vlastnost. Jejich SSD disky jsou ve čtení znatelně pomalejší než v minulosti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Chystá se Sony Xperia 1R, údajně dostane 5K displej Chystá se Sony Xperia 1R, údajně dostane 5K displej
I když se společnosti Sony na trhu smartphonů poslední roky vůbec nedaří, stále se snaží přicházet s novinkami. Jednou z nich by mohla být připravovaná Xperia 1R s extrémním 5K rozlišením displeje.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Qualcomm dostal pokutu 242 mil. EUR za dumpingové ceny Qualcomm dostal pokutu 242 mil. EUR za dumpingové ceny
Společnost Qualcomm si vysloužila další nemalou pokutu. Evropská komise na ní uvalila vysokou pokutu ve výši 242 milionů EUR za umělé podsazování cen za účelem eliminace konkurenčních výrobců 3G modemů pro smartphony.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Galaxy Watch Active 2 získají EKG, ale ne hned Samsung Galaxy Watch Active 2 získají EKG, ale ne hned
Internetem už kolují zprávy o připravované nové generaci chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch Active 2. Ty by měly dostat systém měření EKG jako Apple Watch 4. Bohužel si ale na tuto funkci ještě počkáme.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Revoluce: Corvette C8 Stingray dostala motor doprostřed Revoluce: Corvette C8 Stingray dostala motor doprostřed
Chevrolet Corvette se po 66 letech výroby dočkal velké změny. Nový model C8 Stingray modelového ročníku 2020 totiž vyjede s motorem uprostřed. A půjde o pořádně velký atmosférický osmiválec.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala