www.svetmobilne.cz
>
>
>

První pořádný pohled na OnePlus 7. Čekejte výsuvnou kameru

První pořádný pohled na OnePlus 7. Čekejte výsuvnou kameru
, , aktualita
Na internetu se objevily počítačové rendery, které by měly ukazovat chystaný smartphone OnePlus 7 ze všech úhlů. Nejzajímavějším designovým prvkem se nejspíš stane výsuvný čelní fotoaparát, který by umožnil odstranit nevkusný výřez displeje.
K oblíbeným
reklama
Pokud bude OnePlus pokračovat v dosavadní tradici, přibližně za dva měsíce představí nového „zabijáka vlajkových lodí“. O připravovaném modelu OnePlus 7 se sice v minulých týdnech objevilo pár střípků, ale zatím nejzásadnější únik informací představují počítačové rendery vytvořeném známým „leakerem“, který si říká @OnLeaks. Z jeho pera vyšlo nespočet renderů dosud nepředstavených smartphonů, a v naprosté většině případů byly poměrně přesné. Proto ani v případě OnePlus 7 nemáme důvod pochybovat, navíc obrázky odpovídají dřívějším spekulacím. CEO společnosti OnePlus Pete Lau měl prototyp telefonu přivézt na nedávný veletrh MWC 2019 v Barceloně, ale rozhodl se neukázat novinku veřejnosti.
 
 
My si ovšem design „sedmičky“ můžeme prohlédnout na počítačových renderech. Z nich vyplývá, že se výrobce bude držet designového jazyka předchozího modelu. Vidět můžeme podobně tvarované skleněné tělo i shodně umístěný modul zadního fotoaparátu. Přece jen ovšem k pár výrazným změnám došlo. Pokud se vrátíme k hlavnímu fotoaparátu, místo dvou objektivů nyní můžeme spatřit tři. Můžeme očekávat, že každý z nich bude mít jiné parametry, aby pokryly různé scénáře. Ještě zajímavější je ovšem přední fotoaparát, který už nenajdeme ve výřezu displeje jako doposud. Přesunul se totiž do vysouvací konstrukce, takže bude viditelný pouze při pořizování selfie nebo videohovorech. Toto řešení umožní dosáhnout, že přibližně 6,5” AMOLED displej zabírá až 95 % čelní plochy zařízení.
 
 
Umístění tlačítek a konektorů by mělo zůstat velmi podobné, marné byste opět hledali 3,5mm audio jack. Rozměry smartphonu by měly činit 162,6 x 76 x 8,8 mm, v místě fotoaparátu tloušťka údajně vzroste na 9,7 mm. Z hlediska výbavy očekáváme, že OnePlus zůstane u displeje věrně rozlišení Full HD+ a jako procesor zvolí aktuální Snapdragon 855, i když bez modemu pro sítě 5G. Pete Lau se nedávno nechal slyšet, že ani u svého nejnovějšího společnost nepoužije bezdrátové nabíjení. Uvnitř zařízení by se mohla nacházet také minimálně 6GB RAM a baterie o velkorysé kapacitě 4 150 mAh.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Xiaomi vyvíjí 100W rychlé nabíjení. Baterii dobije za 17 minut Xiaomi vyvíjí 100W rychlé nabíjení. Baterii dobije za 17 minut
Xiaomi se rozhodlo posunout laťku v rychlosti rychlého nabíjení o pořádný kus nahoru. Nová technologie Super Charge Turbo by měla dobít 4000mAh baterii ve smartphonu za pouhých 17 minut. Má to jen jeden háček.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Hackeři na soutěži hackli Teslu Model 3 a vyhráli ji Hackeři na soutěži hackli Teslu Model 3 a vyhráli ji
Jedním ze sponzorů hackerské soutěže Pwn2Own byla letos i Tesla. Ta slíbila, že komu se podaří prolomit jeden ze systémů vozu, může jej získat. Týmu Fluoroacetate se to povedlo a celkem si i z dalších soutěží odnesl 375 tisíc USD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Galaxy S10 s Exynosem trápí rychle se vybíjející baterie Galaxy S10 s Exynosem trápí rychle se vybíjející baterie
Někteří majitelé Galaxy S10 si stěžují na nezvykle rychlé vybíjení baterie. Týká se pouze verze s procesorem Exynos a příčinou problému by mělo být internetové volání. Před nedávnem zase uživatelé objevili, že se obrazovka telefonu rozsvěcí při nošení v kapse.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Redmi 7 přichází se sluchátky Redmi AirDots za 15 dolarů Redmi 7 přichází se sluchátky Redmi AirDots za 15 dolarů
Xiaomi představilo velmi levný smartphone Redmi 7, který přichází s elegantním designem a nadprůměrnou baterií. Zamrzí snad jen rozlišení displeje. Objevila se také bezdrátová sluchátka, která konkurují AirPods hlavně svou cenou.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Norsko zavádí bezdrátové nabíjení pro taxíky Norsko zavádí bezdrátové nabíjení pro taxíky
Norsko je známo jako země elektromobilů, každé třetí auto zde prodané jezdí na elektřinu. Aby se vyřešil problém s nabíjením, chystá instalaci bezdrátových indukčních nabíječek, zatím jen pro taxíky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala